barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Malgoska']nie ma żadnych informacji?zdjęć? z dt[/QUOTE] Zdjęcia są na wydarzeniu Lolka ale nie wszyscy sa na fb [url]http://www.facebook.com/events/279776695478497/?ref=ts&fref=ts[/url] [quote name='barb']Można pomoc Schronisku w Orzechowcach - szczegóły : [URL]http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609&app_data[/URL][/QUOTE] Chodzi o glosowanie na schronisko, ktore otrzyma karme od TESCO.
-
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Na jednym i drugim zdjeciu Suzanka jest na dole ...? -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='arim']Przyszłam z bazarku-tam nic nie wybrałam ,ale podajcie mi konto ,to w poniedzialek podeślę choć 50zł dla Su.[/QUOTE] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(7).gif[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odświeżyłam ogłoszebie Diega na alegratce. Może trzeba coś zmienić w tekście ? Był układany już dawno temu. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/diego-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-21046597.html[/URL] -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Niestety tempo ślimacze bo komputer powolny :shake: A badanie histopatologiczne, rzeczywiście bardzo ważne. -
Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!
barb replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
W sygnaturce ajlii jest link do bazarku na Suzankę. Moze ktoś zechce zajrzeć ? -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Rozumiem Cię. Chyba wszyscy, ktorzy wirtualnie poznali Suzankę martwia sie o nią. Znalazłam taki watek związany z usunieciem sledziony u psów. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/43606-Pies-po-usunięciu-śledziony/page30[/url] zajrzalam dopiero na początek. ps Rozsyłam zaproszenia na bazarek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Trzymajcie kciuki za Malinkę- Ryśkę, iwoniam miałam ciekawy telefon z Tyńca, Pani bardzo rozsądna przez telefon, jeszcze się wahają miedzy Ryśką a inną sunią ze schronu na Rybnej, gdyby jednak się zdecydowali to będę Cię prosić o zrobienie pa razem ze mną.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: -
[quote name='barb']Puszek jest taki ladny, ze domy powinny ustawiać sie po niego w kolejce.[/QUOTE] Podobno odezwały się jakieś potencjalne domki ? Czytałam na fb ...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziękuje za wyjaśnienie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Wysylamy do PIW w Olkuszu wyrok WSA z Łodzi z pismem przewodnim z zadaniem podjecia krokow w nadzorowaniu istniejacego schroniska bez zezwolenia, poczekamy na reakcje PIW. link do wyroku [URL]http://www.obrona-zwierzat.pl/images/stories/wojtyszki/dokumenty/iw/lodz/wyrok_wsa.pdf[/URL][/QUOTE] A jaki jest związek tego Wyroku ze schroniskiem w Olkuszu - bo dotyczy „Hotelu dla Zwierząt i Ptactwa Domowego" w Łodzi ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Poproszę o link do Olkuszaków!!![/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/url] -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
baea pomogę rozsyłać na ile tylko mój przestarzały komputer pozwoli - są chwile kiedy zupełnie odmawia posłuszeństwa. -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Dziękuję barb, podziękuj Mamie, to wzruszające :) Bazarek coś nie idzie nam qrcze...:shake:[/QUOTE] Fanty są piękne.Trzeba rozsyłać zaproszenia. -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Cioteńki, dzisiaj po rannym USG okazało się, że to nie toksyna była a że Suzanka ma 15cm guza na śledzionie, z powodu jej budowy nie był ten (duży) guz wyczuwalny jak badał ją wet, dopiero USG pokazało :-( Ajlii na pewno jak wróci do kompa, napisze więcej... Czeka Suzę kosztowna operacja- cioteńki, proszę pomóżcie choć podnosić bazarek dla Su i ogonków u ajlii... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01?p=20284061#post20284061[/URL][/QUOTE] bea, na twoim bazarku licytuję (a własciwie moja mama) piekną broszkę. Dziś juz bylam go podnieść i będę to robić jak najczęściej o co tez proszę inne Cioteczki i Wujaszków. Podnoszenie i i ewentualne rozsyłanie bazarku nie kosztuje a moze pomóc Suzance. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] mam małego, białego psiaka, ale do kudłacza mu (jej) daleeeeko Barbórek jest beżowy - w schronie był brudno-beżowy :)..[/QUOTE] Niestety nabór pieskow na wątku wstrzymany. [quote name='iwoniam'] Jeżynka ma się dobrze. Grzeczna, kochana. Wszyscy są pod jej urokiem. Siusia praktycznie tylko na polu, chyba, że sie w zabawie zapomni. :)..[/QUOTE] :lol: [quote name='iwoniam']Dzięki, że tak dzielnie pilnujecie takich wątków..[/QUOTE] Trzeba w każdy możliwy sposob pokazywać i promować zwierzaki. [quote name='bea100']Cioteńki, dzisiaj po rannym USG okazało się, że SUzanka (wyjęta z Olkusza) ma 15cm guza na śledzionie i czeka ją kosztowna operacja- cioteńki, proszę pomóżcie choć podnosić bazarek dla Su i ogonków u ajlii... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01?p=20284061#post20284061[/URL][/QUOTE] Pomóżmy rozkręcić bazarek. -
Skoro missiaa jeszcze nie zrobila bazarku to zaproszę na bazarek ajlii dla Suzanki (Su). [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01[/url] Suzanke czeka operacja. Szczegól na jej wątku i watku bazarkowym. A na bazarku bardzo piękna, oryginalna biżuteria, serwetki, ubrania.
-
[quote name='sunia2000']Barb chylę czoła i biczuje się brzozową rózgą za to przeoczenie:) Miałam zamiar dziś powysyłać zaproszenia bo wczoraj to już miałam dość komputera - na bazarek straciłam 4h :( (komputer juz nie domaga:() [/QUOTE] Mój tez już niedomaga i to bardzo.:shake: Najważniejsze że jest ruch na bazarku. :lol: Oby wszystko sie sprzedalo co do jednego fantu, bo Vikuni potrzebna kasiorka. :lol:
-
Można pomoc Schronisku w Orzechowcach - szczegóły : [URL]http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609&app_data[/URL]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Cioteńki, dzisiaj po rannym USG okazało się, że SUzanka (wyjęta z Olkusza) ma 15cm guza na śledzionie i czeka ją kosztowna operacja- cioteńki, proszę pomóżcie choć podnosić bazarek dla Su i ogonków u ajlii... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01?p=20284061#post20284061[/URL][/QUOTE] To smutne. Oczywiście bedziemy zaglądać na bazarek. [quote name='nika28'][B]Barb[/B], dziękuję bardzo :loveu:[/QUOTE] Nie ma za co. Skontaktowałas się z kimś ? -
Piekna sunieczka :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']A ja właśnie się dowiedziałam, że Shanon została przemianowana naaaaaaaaaaaaaaaaaa Basię. Chciałam Wam wstawić zdjęcie z facebooka, ale jeszcze tego nie potrafię:( Na dzisiaj zaprzyjaźniła się z Prezesem (mądra dziewczyna, wysoko mierzy:evil_lol:). Luiza i Grażynka jeszcze trzymają się z boku, a Shanon/Basia roznosi swoją energią cały dom. Jeszcze nie było spotkania z psem (na feriach), ale ona lubiła i Kejsi i Fiorda, ten piesek też kotolubny, więc będzie dobrze. [/QUOTE] Ciesze sie z dobrych wieści :lol: [quote name='Justyna Lipicka']Malgosia super dba o bazarek!! podziwiam ją:) [/QUOTE] Ty swoje tez wzorowo prowadzisz Justynko :lol: -
[quote name='sunia2000']Korenia a co ci trzeba?może coś jeszcze znajde w moim magicznym kuferku:)[/QUOTE] A tak swoją drogą to Cioteczka Sunia mogłaby wysłyać zaproszenia do stałych klientow kiedy otwiera bazarek. :lol:
-
Puszek jest taki ladny, ze domy powinny ustawiać sie po niego w kolejce.
-
[quote name='Korenia']Z mojej też by skorzystali oni, a nie Rossmann :p[/QUOTE] Jeszcze nie wszystkie kosmetyki sprzedane, moze cos wybierzesz jak dokładnie poszperasz ? ;)