Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. To tak jak ja...powoli już tracę nadzieję,że coś się dla niej znajdzie:( Popytajcie znajomych, może ktoś się jednak da namówić przynajmniej na DT!
  2. Kochany pusto tu u ciebie:(
  3. Nie najlepiej Viki się czuje w boksie. Przedtem przynajmniej nieraz machnęła ogonem, a teraz....:(
  4. Witaj kochana! Juz wróciłam, jutro obowiązkowo spacerek!
  5. Nie ma mnie kilka dni i tu taka tragedia:(
  6. Dziękuję bardzo!W imieniu swoim i Słodzi:)
  7. Jak nie DS, to jakiś tymczasowy,żeby pies trochę nabrał wiary. Ale to na ogół płatne:( Ale może wspólnymi siłami:) Od niedawno się dopiero tym zajmuję,więc jeszcze nie zabardzo wiem co i jak robić,żeby to sprawnie szło. Jak by któraś z cioteczek mogła mi doradzić, gdzie szukać, jaki DT sprawdzony i wszystko co z tym związane to byłabym wdzięczna! W ogłoszenia trace już trochę wiarę:( Ludzie dzwonią, wypytują się, obiecują,że przyjadą po psa i na tym się kończy,pies nadal w schronisku:(
  8. Viki dziś skończyła leczenie,więc za niedługo czeka ją boks-trzeba SZYBKO jej coś znaleźć!!! Proszę o pomoc, wręcz błagam:(
  9. Widzę,że kogoś tu dzisiaj dopadła wena twórcza:) Z korzyścią dla naszych niechcianych psiaków:)
  10. A nie wiesz jaka to firma i gdzie?Może dałoby się sprawdzić jego warunki? Ostatnio trafił do schrona bardzo wylękniony pies, też pilnujący firmy, właściciele przyjechali w końcu po niego(po2tygodniach!) ale pies nie cieszył się na ich widok, wręcz przeciwnie:( Pasowałoby sprawdzić co mu tam robią i jak żyje, ja jak na razie nie mam czasu,żeby tam pojechać. Może ktoś z was mieszka gdzieś niedaleko, pies pilnuje jakiegoś zakładu(nazwy niestety nie pamiętam) na ulicy wietrznej.poniżej jego zdjęcie: [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/P110311_0857_01.jpg[/IMG] Przepraszam,że się tak wcinam w wątek,ale akurat mi się przypomniał pies w podobnej sytuacji.
  11. Śmigaj na góre, niech cię ludzie zauważą!:)
  12. Wcześniej nie wyraził chęci na odbiór psa, a teraz zabral go? Ciekawe skąd ta zmiana?
  13. Witam Rudzielcu!:)
  14. U Slodziaka bez zmian-żadnego odzewu na ogłoszenia:(
  15. Mówisz i masz:)
  16. Na pierwszą!
  17. Śmigaj na góre mała:) Mało kto tu zagląda, więc śmigaj na pierwszą!
  18. Nie miałam zbyt wiele czasu, więc na razie tylko tyle: Adopcje.org – do akceptacji [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/51758/Jantar-smutny-psiak-spragniony-domu/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jantar,36679[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,30884,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWoss/NkemtpZSxPd2N6YXJlayBiZWxnaWpza2ksLHAwLmh0bWw=.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art20431,jantar-smutny-psiak-spragniony-domu.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/jantar_smutny_psiak_spragniony_domu_26561.html[/URL] [URL]http://lowicz.freecf.pl/jantar-smutny-psiak-spragniony-domu_a34037[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] – czeka na akceptacje(nie wiem czy link aktywacyjny nie został wysłany do pani[FONT=Wingdings]J[/FONT] [URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] Powodzenia przystojniaku:)
  19. Viki dziś spenetrowała kolejny kawałek schroniska:) Może pogoda jej służy, a może powoli psina się przełamuje:)
×
×
  • Create New...