danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
a także jeden stary dla Bolusia.....jeszcze duuuużo fantów zostało:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204798-Big-bazarro-dla-ma%C5%82ego-Bolusia!!!-do-22.04.2011-%2822-00%29-ZAPRASZAMY[/url]!!!
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
danavas replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jeszcze tylko kilka dni i będzie się czuł swobodniej.... mam nadzieję, że szybko mu zleci to zakołnierzowanie... śpij słodko Misiulku!!!! -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
dobrej nocki Ramziu..... -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się maleńka!!!! musisz walczyć!!!! -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
napiszcie prosze od razu jak tylko sunia będzie w lecznicy i kto za nią odpowiada i kto zbiera fundusze. -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
a gdzie jest ta lecznica? w jakiej miejscowości? -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Chodziło mi o to, że jak takie "coś" ma dzieci i one patrzą jak rodzic traktuje żywą istotę to będą robiły to samo.[/QUOTE] czyli chodzi nam mniej wiecej o to samo cioteczka :) że są ludzie i ...... wiadomo -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
oczywiście...jakby więcej osób miało sprawy, a nie tylko odbierane psiaki to 10 razy by się zastanowili nad tym co robią... sąsiedzi też bo na wioskach każdy doskonale wie co się dzieje u sąsiada za płotem...z kim śpi i jaką ma sprawę w sądzie... -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
dajcie znac jak najszybciej kiedy suńka będzie bezpieczna i gdzie ją umieszczacie. -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Dziewczyny ja już nie mam sił... :( Każdego dnia tragedia :( Mam totalnie dość :( Powinno się kastrować "ludzi" tak traktujących zwierzęta, żeby nie przekazywali swoich chorych genów... Skur...le jeb..i :angryy: Czasem myślę, że dobrze że nie mam pozwolenia na broń...[/QUOTE] nie o geny tu chodzi a o wychowanie i ludzką świadomość, to pewnie kolejny wiejski piesek łańcuchowy którego właściciele mowią: " ą przecież to tylko pies" A może zacząć mówić ...a przecież to tylko człowiek -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
codziennie zanim położę się spać patrze w te Ramzeskowe ślepka..... zresztą nie tylko w jego, bo jest na tym forum w co patrzeć......ale jego hipnotyzują...... patrzy w dal......czeka........doczekasz się chłopaku!!!! -
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
danavas replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
gdzie jest sunia teraz?w jakiej miejscowości? napiszcie coś więcej, jest nadal u "właściciela czy juz ją zabrano? -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
danavas replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Misiowaty:* -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
proszę o dane do przelewu.. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
danavas replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
jak dobrze że chłopak jest u odpowiedniej osoby... oby więcej było takich miejsc i ludzi...szacuneczek ciotuniu!!!!! -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
poproszę o dane do przelewu. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
danavas replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
może on tak gryzie bo się domaga tego czyszczenia:))))) zobacz jaki mam kamień....chaaapssss:) -
hop do góry Bolesław!!!!!!!!! imię królewskie to się wywyższaj trochę chłopaku!!!!
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
danavas replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A czy dotarły pieniążki z bazarku dla Misia??? wysłałam 200zł w tamtym tygodniu -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
danavas replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
fajnie ze u Pimpka tak wesoło... ma taki zapas jedzonka:) szkoda że u Ramzeska nie ma tak słodko...fundusze stopniały a karmę skończył wczoraj... teraz go yuma musi dokarmiać... pomóżcie cioteńki... błagam.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/204998-Bazarek-dla-Ramzesa....-ca%C5%82e-zamieszanie-potrwa-do-27.04.2011-%2822-00%29[/url] -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
danavas replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
o proszę ... to juz najgorsze za nim.. teraz tylko musi sie sprężyć chłopak i wytrzymać dyskomfort i do domku......własnego!!!!! dasz radę chłopaku.. twardziel jesteś!! -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
danavas replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
już tu tak mało ludzików zagląda... co u Ciebie Misiu?? będzie ten domek czy nie?? -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204998-Bazarek-dla-Ramzesa....-ca%C5%82e-zamieszanie-potrwa-do-27.04.2011-%2822-00%29?p=16587451#post16587451[/url] bazarek dla słodziaka już w obiegu...rozsyłajcie ciotunie i wujaszkowie... niech idzie w świat!!!! -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/url] zobaczcie cioteczki jaka pinda bez serca!!!! dorobkiewiczka zakichana.....ona proponowała żeby u jej siostry Ramzeska ulokować...pamiętacie.. na początku wątku zanim trafił do DT -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204618-Na-utrzymanie-Pimpka-%29-Wypasione-fanty-na-bazarku-do-19.04-%2822-00%29/page2[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204798-Big-bazarro-dla-ma%C5%82ego-Bolusia!!!-do-22.04.2011-%2822-00%29-ZAPRASZAMY!!!/page2[/url] podnieście ciotki chociaż plizzzzzz!!!!