Jump to content
Dogomania

danavas

Members
  • Posts

    11967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danavas

  1. a także jeden stary dla Bolusia.....jeszcze duuuużo fantów zostało:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204798-Big-bazarro-dla-ma%C5%82ego-Bolusia!!!-do-22.04.2011-%2822-00%29-ZAPRASZAMY[/url]!!!
  2. jeszcze tylko kilka dni i będzie się czuł swobodniej.... mam nadzieję, że szybko mu zleci to zakołnierzowanie... śpij słodko Misiulku!!!!
  3. Trzymaj się maleńka!!!! musisz walczyć!!!!
  4. napiszcie prosze od razu jak tylko sunia będzie w lecznicy i kto za nią odpowiada i kto zbiera fundusze.
  5. a gdzie jest ta lecznica? w jakiej miejscowości?
  6. [quote name='magda222']Chodziło mi o to, że jak takie "coś" ma dzieci i one patrzą jak rodzic traktuje żywą istotę to będą robiły to samo.[/QUOTE] czyli chodzi nam mniej wiecej o to samo cioteczka :) że są ludzie i ...... wiadomo
  7. oczywiście...jakby więcej osób miało sprawy, a nie tylko odbierane psiaki to 10 razy by się zastanowili nad tym co robią... sąsiedzi też bo na wioskach każdy doskonale wie co się dzieje u sąsiada za płotem...z kim śpi i jaką ma sprawę w sądzie...
  8. dajcie znac jak najszybciej kiedy suńka będzie bezpieczna i gdzie ją umieszczacie.
  9. [quote name='magda222']Dziewczyny ja już nie mam sił... :( Każdego dnia tragedia :( Mam totalnie dość :( Powinno się kastrować "ludzi" tak traktujących zwierzęta, żeby nie przekazywali swoich chorych genów... Skur...le jeb..i :angryy: Czasem myślę, że dobrze że nie mam pozwolenia na broń...[/QUOTE] nie o geny tu chodzi a o wychowanie i ludzką świadomość, to pewnie kolejny wiejski piesek łańcuchowy którego właściciele mowią: " ą przecież to tylko pies" A może zacząć mówić ...a przecież to tylko człowiek
  10. codziennie zanim położę się spać patrze w te Ramzeskowe ślepka..... zresztą nie tylko w jego, bo jest na tym forum w co patrzeć......ale jego hipnotyzują...... patrzy w dal......czeka........doczekasz się chłopaku!!!!
  11. gdzie jest sunia teraz?w jakiej miejscowości? napiszcie coś więcej, jest nadal u "właściciela czy juz ją zabrano?
  12. jak dobrze że chłopak jest u odpowiedniej osoby... oby więcej było takich miejsc i ludzi...szacuneczek ciotuniu!!!!!
  13. może on tak gryzie bo się domaga tego czyszczenia:))))) zobacz jaki mam kamień....chaaapssss:)
  14. hop do góry Bolesław!!!!!!!!! imię królewskie to się wywyższaj trochę chłopaku!!!!
  15. A czy dotarły pieniążki z bazarku dla Misia??? wysłałam 200zł w tamtym tygodniu
  16. fajnie ze u Pimpka tak wesoło... ma taki zapas jedzonka:) szkoda że u Ramzeska nie ma tak słodko...fundusze stopniały a karmę skończył wczoraj... teraz go yuma musi dokarmiać... pomóżcie cioteńki... błagam.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/204998-Bazarek-dla-Ramzesa....-ca%C5%82e-zamieszanie-potrwa-do-27.04.2011-%2822-00%29[/url]
  17. o proszę ... to juz najgorsze za nim.. teraz tylko musi sie sprężyć chłopak i wytrzymać dyskomfort i do domku......własnego!!!!! dasz radę chłopaku.. twardziel jesteś!!
  18. już tu tak mało ludzików zagląda... co u Ciebie Misiu?? będzie ten domek czy nie??
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204998-Bazarek-dla-Ramzesa....-ca%C5%82e-zamieszanie-potrwa-do-27.04.2011-%2822-00%29?p=16587451#post16587451[/url] bazarek dla słodziaka już w obiegu...rozsyłajcie ciotunie i wujaszkowie... niech idzie w świat!!!!
  20. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki[/url] zobaczcie cioteczki jaka pinda bez serca!!!! dorobkiewiczka zakichana.....ona proponowała żeby u jej siostry Ramzeska ulokować...pamiętacie.. na początku wątku zanim trafił do DT
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204618-Na-utrzymanie-Pimpka-%29-Wypasione-fanty-na-bazarku-do-19.04-%2822-00%29/page2[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204798-Big-bazarro-dla-ma%C5%82ego-Bolusia!!!-do-22.04.2011-%2822-00%29-ZAPRASZAMY!!!/page2[/url] podnieście ciotki chociaż plizzzzzz!!!!
×
×
  • Create New...