Jump to content
Dogomania

lourdnes

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lourdnes

  1. [quote name='deer_1987']Na razie 10 na probe czy sa chetni :razz:[/QUOTE] ja jestem zawsze :diabloti: To raczej u mnie jest malo chetnych :eviltong: Lece na spaceros
  2. [quote name='deer_1987']Ja bym w ogole radzila zaczac z barfem bo jakos nie mam przekonania do suchych karm pelnych zboza i innych zupelnie nie potrzebnych skladnikow dla psa[/QUOTE] A co to takiego?:)
  3. Swietne:) Wreszcie moj uchatek :loveu: i mogę napawać oczęta :evil_lol: Ostatnie foto super -pietruchowy buziak :evil_lol:
  4. [quote name='deer_1987']Cierpliwosc poplaca :razz:[/QUOTE] Dobra dobra Ja juz jestem - gdzie te fotki? :diabloti:
  5. [quote name='deer_1987']zaraz peppar u mnie :razz:[/QUOTE] To juz tam idę :)
  6. [quote name='Iza.']A może spróbuj potrzymać ich na samej karmie, tylko że wtedy nie non stop w miskach a o określonych porach.[/QUOTE] Wlanie chce tak powoli zrobic- zmniejszam im ilosc miesa w porcjach zeby nie tak drastycznie i suche w poludnie
  7. [quote name='Asiaczek']A do mięś dajesz wypełniacze? Na przykład warzywa? Pzdr.[/QUOTE] wlasnie czasem to leczo. Kasze juz odstawilam. Dawalam tez tunczyka wczesniej ale teraz nie chca jakos go jesc. Raz na czas ryż (2 razy w tyg z leczo)
  8. Dla mnie tak akurat to 24-27 stopni chyba ,ze wlasnie jade zbierac siano na pole w szczerym słoncu to wole odrobinke mniej ;) Ale na lenistwo przed domem akurat a 30stopni i nawet moze byc wiecej jak wiem ,ze caly dzionek popraze sie nad jeziorem- wtedy to ideal :evil_lol:
  9. [quote name='Asiaczek']No to nie wiem, co jeszcze można podpowiedziec. Moze ciut mniej białkowa karmę podawać? Ila % białka i tłuszczów ma karmą, którą im dajesz? Jeżeli 2 posiłki maja mięsne, to ten środkowy posiłek może byc w postaci karmy light:) Pzdr.[/QUOTE] Jedza prawie same mieso. Suchego prawie wogole nie ruszaja.Ale ja chyba je rozpiescilam :( Najwidoczniej nadal daje za duzo. Dzis dostana kazdy porcje wielkosci mojej piesci to moze teraz bedzie ok. Po tygodniu sie okaze
  10. [quote name='Asiaczek']Dziewczyny, spox. Juz za dzień-dwa będzie słonecznie i nawet upalnie:) pzdr.[/QUOTE] Ależ bym chciala :) ja jestem zdecydowanie cieplolubna. W zimnie trace obroty i checi do wszelkiego poruszania sie ;)
  11. [quote name='Asiaczek']Odchudzanie psów, to tak jak u ludzie. Mniej a częściej. I dlatego nie wydaje mi się, aby to byl dobry pomysł dawać im 2 razy dziennie. Ja moje karmię 3 razy dziennie, w stałych (w miare) godzinach i generalnie bardzo rzadko zdarza się, aby któreś było nie w formie. Ruch maja taki sam od zawsze. No i nie chodze codziennie na PM z nimi, bo... różne rzeczy mi stają na przeszkodzie... Pzdr.[/QUOTE] Ja karmie rano i wieczorem a w poludnie maja cos do gryzienia i sucha karme ktorej nie jedza bo czekaja na miesko. Z gryzakow jedza swinskie uszy, kurze lapki, jakies suszone plucka czy przelyki. Zawsze cos tam im daje. Ostatnio za to na topie do gryzienia jest patyk przyniesiony z lasu i szyszki (na jedna siadlam goła...jak sie kladlam spac grrrrr)
  12. Ja też się dokładam:tort: i dodatkowy smakołyk dla szkodnikow -:kociak: -;)
  13. Buuu wiem:( i sama nie wiem co trudniej- odchudzic czy przytyc .Zmniejszylam juz szkodnikom porcje o polowe i dostaja jesc 2 razy dziennie .Manius schudl bo Mania swoje doslownie połyka a potem jemu pomaga dokonczyc jego porcje dlatego jest grubsza
  14. A gdzie są obiecane fotki Uchatka ? :mad: Ja tu czekam i czekam :diabloti:
  15. [quote name='deer_1987']U nas to od paru dni tylko pada.. a dzis leje wiec na foty nie ma sie kiedy wybrac..[/QUOTE] U mnie tez jakas taka lipa z tą pogodą . Nie chce sie nawet nie chcieć . Raz tak raz siak i nawet nie wiadomo jak sie ubrac wychodzac z domu
  16. [quote name='deer_1987'][URL]http://img819.imageshack.us/img819/2267/img2748mk.jpg[/URL] super![/QUOTE] Tu mi sie udało dobrze ostrość złapać. Na niektorych tak szybko cykałam ,ze aparat nie nadazał ustawiać tej ostrosci i fotki sa lekko rozmazane i tez oczywiscie ja bylam w ruchu wiec jeszcze pewniej ten brak ostrosci to moja ruchoma reka.Szkoda tylko ,ze tamtego dnia slonko raz nas zaszczycało pieknym swiatelkiem to strzelalo focha i tak srednio to wszystko powychodzilo. Mam przez to tez fajne niektore ujęcia szkodnikow ale foty są szarobure z braku swiatla wiec ich nie wstawiam. [quote name='Iza.'][URL]http://img685.imageshack.us/img685/1641/img2922sb.jpg[/URL] foki :diabloti:[/QUOTE] Faktycznie tak wygladaja - i to przez to ,ze grubasy są :eviltong: [quote name='Asiaczek']NO, chwalą ten mój wybór, ale to sa opinie z 2008 i 2009 r. Słyszałam tez, że takiego starego modela nie ma sensu kupowac... Czekam jeszcze na opinię mojego kolegi. Ja ja kupiłam głównie na makro, ale w ruchu tez jest OK. Pzdr.[/QUOTE] A on fotograf? To może i on nam cos podpowie :evil_lol: Im wiecej opini tym lepiej. Co prawda tym wiekszy moze byc metlik w glowie ;) No ale jak fotograf to tez ma juz swoje doswiadczenia i jakis spojrzenie na to i owo Ja do makro chce kupic specjalny obiektyw- wypatrzyłam 100mm stałkę - o odwzorowaniu obrazu 1:1 . Ale to plany na przyszłość :)
  17. Ja tez juz to opatrzyłam w Dobrym i swietna sprawa. Cały majdan schowany w razie potrzeby jest i cien i ochrona przed deszczem i wiatrem no i trudniejszy dostem jak ktos bcy chce wyciagnac po cos do nas łapkę a my nie widzimy ;)
  18. [quote name='Asiaczek']A ja w zyciu bym papryki nie dała psom. Po prostu żal mi takiego cudownego warzywka dla psów...;) Wolę zjeść sama:) pzdr.[/QUOTE] Ale ja nie lubie :eviltong: Jak kupuje czasem mrożonki dla siebie to promocyjnie daja to cholerne leczo , ktorego nie cierpie i ktoregos razu zrobilam psom do ryżu. Po posiłku micha czysta ani sladu papryki to od teraz jest dla psów :evil_lol:
  19. a ja to nie mam nic do gadania Zielona rzuca haslo i komu w droge temu trampki ;)
  20. a chudzielce zapraszam do mnie hahahaha
  21. [quote name='deer_1987']No takiego ciezkiego to nie utrzymasz w reku i nawet is Ci nie pomoze :razz:[/QUOTE] Już musze biceps trenowac :(
  22. A to moje ulubione foto z tej sesji :):):) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/153/img2748qp.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/img2748mk.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2267/img2748mk.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/img2735b.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4175/img2735b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/img2744a.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3392/img2744a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/img2775ys.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3404/img2775ys.jpg[/IMG][/URL] Mania [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/img2861r.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3970/img2861r.jpg[/IMG][/URL] Wybiegane szkodniki -tzw. chwila na oddech [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/img2922sb.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1641/img2922sb.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='deer_1987']Nie ma o innych takiego taniego :P zreszta ja nie mam co brac mniej niz 300 mm bo nie starczy mi do sherrutka :) po za tym ogniskowa nie jest jedynym wazym czynnikiem, roznia sie wieloma innymi rzeczami ta sigma i canon[/QUOTE] Może i racja:) A Sherrutek to faktycznie wymaga zasiegu i dobrego AF bo to mała torpeda jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [quote name='Doris&Grenio']Niw zgłosilismy sie jeszcze...nie wiem czy do wczoraj nie było terminu... Mam mieszane uczucia....nie lubie byc nieprzygotowana...[/QUOTE] nie marudz- ja tez nie bylam i wyszlo ok. Jedz
×
×
  • Create New...