Jump to content
Dogomania

lourdnes

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lourdnes

  1. [quote name='deer_1987']Dalszy ciag to pewnie jutro :)[/QUOTE] Już jest "jutro " :)
  2. [quote name='Asiaczek']Buszki, to Wy i chomika macie...? Pzdr. [INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL] [/INDENT][/QUOTE] No właśnie- i my nic o tym jeszcze nie wiemy ? Nie moze być !!! :diabloti:
  3. No właśnie , hej hej gdzie nam sie podziałaś ?
  4. [quote name='Asiaczek']Dobre! Pzdr.[URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Niestety to jest jedyny przypadek kiedy sa nieposluszne - ja zajmuje drugie miejsce w ich hierarchii ważności :angryy: Zaraz po kupie :angryy:
  5. Biedny Jogutek dziwne te jego reakcje. Ja jak moje cos broja to krzycze i groze palcem to Mania podskakuje i macha łapkami a Manius przybiega i na mnie skacze. Z Panciami to juz tak jest.Moj ciagle zostawia kleksy od kawy na blacie co mnie doprowadza do pasji. Talerz po jedzeniu tez nie zawsze trafi do zlewu ale najbardziej mnie wpienia jak nie zostanie zalany woda i zarcie przywiera. Jedynie z praniem sie nauczyl ,ze jak brudy nie trafia do pralki to nie zostana wyprana albo jak wrzuci skarpetki w bąbkach to sie w bąbkach wypiora :eviltong: A jak jestem złośliwa to jeszcze w bąbkach wieszam :evil_lol:
  6. [quote name='deer_1987']Ale duzy ten pies mysli sobie Mania :razz:[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Mani nawet ogonek się lekko zwiesił...;) Pzdr.[INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Na zdjeciu nawet troche widac jak ma ślepka wybałuszone.Ogonek oklapl ze strachu. Za chwile gruby sie poruszyl i Mania pedzila do mnie z predkoscia swiatla. Maniuś za to nie byl az tak odwazny i zachowywal wiekszy dystans skupiajac sie bardziej na sladach grubego :) Ale nawet sam gruby nie zrobil wsrod nich takiej furrory jak jego kupa :evil_lol:
  7. A ja w lesie chowana zadnego zwierza sie nie boje :) Locha jak nie bedzie czuła zagrozenia z Twojej strony to Cie nie ruszy :) Atakuja kiedy naprawde musza jak nie ma mozliwosci ucieczki albo kiedy warchlakowi sie cos dzieje. Przelatki za to chyba sa najbardziej plochliwe i tchorzliwe wiec tym szybciej czmychaja. Moja Babcia jak zyła to dokarmiala dziki i jak lochy sie zorientowaly ,ze jak ona idzie to bedzie wyżerka to same z warchlakami pedzily na karmienie :) Babcia oswoiła sobie i to w lesie watahe dzikow i 2 młode liski, w domu miala borsuka, jeza , i koziołka. Z tego co mi mowila najgrozniejszym zwierzeciem lesnym jest koziolek- jak mieszkal z nia i ktos nieproszony przekroczyl brame bral na rogi :evil_lol: Tata jak żył też mial dzika- ktory sam sie do nas przyplatal i dewastowal astry w ogrodku pod samymi oknami domu. W dzien siedzial w krzakach pod stodołą-teren byl nieogrodzony wiec mial wolny wybor zeby sobie pojsc. Ja wtedy chodzilam do podstawowki. Dzik akceptowal tylko Tate.W pozniejszym czasie moja siostra przyniosla z lasu umierajaca sarenke i ta mieszkala z nami w domu. Wet zapodal kroplowki itp i "bambi" vel Merry Vilma przezyla :)Ale to juz osobna historia do opowiadania.Zwierzaki sa niesamowite :)Jak nie zapomne przywioze od siostry zdjecia :) Ja w takim razie odkladam historie i biore sie za posluszenstwo :)
  8. Mania- Ciekawe czy ten wielki osobnik o dziwnym zapachu jest zjadliwy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img2831q.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3152/img2831q.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='kaskaSz']A to jednak kawałek drogi do Olsztyna. Może i kiedyś się wybiorę, ale ja do wojaży to niechętna jestem :D Do Białegostoku podróż to stres. Dzięki za zaproszenie :) JAk coś to się odezwę :) Taki krajobrazy są piękne, szczególnie dla 'miastowych' co nie mają gdzie nosa wystawić na zieleń ;) Ależ Wy się znacie na tym wszystkim i macie pamięć do tych nazw, ustawień itp. Może i ja bym trochę się podszkoliła, mam tyle wolnego czasu teraz? Co do starych aparatów to i ja mam jakieś 3, ale nie znam nazwy, takie w skórzanych przykręcanych etui. Mamuśka mówi, żeby je urochomić to by działały,ale mi one się podobają jako ozdoba ;)[/QUOTE] A skąd jestes ? myślałam ,ze z bialego :) Krajobrazy to jest cos czym bym sie chciala w fotografii zająć najbardziej ale najpierw musze sie nauczyc jak sie im robi zdjecia :evil_lol: Ja sie wogole nie znam - wszystko co tu mędrkuje jest ze swieżo czytanej ksiazki i sieci :eviltong: Niby tu wszedzie mozna doszukac sie odpowiedniej teorii ale ja jakos nie łapie wiec planuje jakis kurs na lato- chyba ,ze jakims cudem doznam oswiecenia :evil_lol: Takie stare aparatosy to super pamiatka. Im wiecej mija czasu tym moga kiedys sie stac drogimi antykami :)
  10. A ja czekam na ciąg dalszy :) i czytam co polecilas u mnie na watku :)
  11. [quote name='M&T']Ale dużo tutaj mnie :evil_lol: Dziękuję :loveu: Kosiam Cię [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5778/flircikts7.gif[/IMG][/QUOTE] Oj zebym była facetem ... ;) Naprawde masz śliczny taki naturalny i pogodny usmiech :lol:
  12. [quote name='deer_1987']Ja widzialam zdjecie z tej L ale bez IS, mnie samej nie stac na taki to sobie odpuszczam bo tez wagowo juz za duzo :) ale jak Tobie sie przyda i stac Cie to warto :)[/QUOTE] Mnie nie stac ale Panciu dokłada dlatego moge ja kupic. W pojedynke bym sie nie porywala z motyka na slonce ;) [quote name='Asiaczek']Dam znać. Wierze, że będzie OK:) Na razie musze znaleźć jak najniższą cenę, poszperać w necie:) Pzdr.[/QUOTE] Ok to napewno bedzie - ja Cie bede meczyła o doradztwo , ktory mam sama wybrac. Bo ja kupię tylko jeden z tych albo 16-35 albo 10-20 :) A jak juz bedziesz miala dwa to mi doradzisz :lol: [quote name='deer_1987']Asiaczek moze to sie przyda? [URL]http://www.kursy.fotograficzne.biz/online/library/digicourse/200305/tips04.html[/URL][/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Dzięki, poczytam i dopytam jeszcze u znajomego:) pzdr.[/QUOTE] Ja tez juz odpalilam lekture i zaraz poczytam :) [quote name='Buszki']A ja mam Agfę starowinkę,ale żadnych symboli nie mogę na niej znaleźć :shake:.[/QUOTE] Super ja bym sobie zostawila na pamiatke :)A ewentualnie kiedys dobrze sprzedala ale dopiero kiedys :) A zrob jej fotke jak wyglada bo aż jestem ciekawa :)
  13. Ty chcesz pregusie socjalizowac do ludzi( tym łatwiej ją pożyczę:eviltong: )a ja moje odwrotnie :evil_lol:
  14. [quote name='gosiaja']:) dobra będę uważać oby chłopaki nic nie spakowali na zapas[/QUOTE] Przemycą do tajnej kieszonki :eviltong:
  15. Sliczna ta ostatnia fotka:loveu: Mi podoba sie najbardziej :lol:
  16. [quote name='Buszki']Moje też na siedzeniu jeżdżą i przed podróżą nic jeść nie dawałam,a było bleeee.[/QUOTE] Bo moze mało jezdżą - moje juz zaprawione w boju od maluszka ;)
  17. [quote name='deer_1987']Ale ja takiego nie chce, jak pisalam ja szukam lekkiego (nie chce miec pare kg na szyji i tylko w wyjatkowych okazjach brac, najpierw przemyslec i w ogole zaplanowac.. nie ja chce tele co moge zabrac ze soba bez planowania ot tak) taniego tele i ta sigme 70-300 apo pewnie wezme po wakacjach :) Ja wynajduje takie dla Ciebie :D[/QUOTE] Ale ja też takiego nie chce :eviltong: Ja z tej 200mm zrobie konwenterem 400mm i bedzie gucio - pelne zaspokojenie na tegoroczne wakacje- Panciu bedzie rajdowal autkiem a ja bede fotoserwisem nio i na zawody jezdzieckie WKKW idealnie :) [quote name='Asiaczek']Ja wybieram 10-20. To wszystko, co można dostać w szerokich + jasność. Bo to tez istotne. Ja mam taki: - CANON EF 16-35mm 1:2.8 L II USM i bardzo go sobie chwalę, ale brakuje mi w nim właśnie tej szerokości. Na hale jest cudny:) Pzdr.[/QUOTE] To jak juz bedziesz go miala dawaj znać jak fotowrazenia i wybiore na podstawie Twojej rekomendacji :evil_lol: Bo bedziesz miala akurat te 2 nad ktorymi gdybam :)
  18. [quote name='deer_1987']Albo mam inny dla Ciebie [url]http://www.rajala.fi/tuotekuvat/suuret/24401382005002_1.jpg[/url] "jedynie" 210 tys kr :diabloti: [B]SIGMA 200-500/2.8 EX APO DG FÖR CANON[/B][/QUOTE] O rety ale armata :) To juz by musial byc wygrany totek :) Jutro wyślę hihi [quote name='Asiaczek']Ja jeszcze nie dotarłam do konwerterów:) Pzdr.[/QUOTE] [url]http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Cameras/EF_Lenses/Extenders/[/url] Ja sobie zafunduje ten x2 :)
  19. [quote name='deer_1987']A moze taki? [B]Sigma EX 300-800/5,6 DG HSM till Canon EOS[/B] [/URL][/QUOTE] Mysle ,ze za duzy zoom. Wszedzie trabia ,ze im wiecej ruchomych elementow tym bardziej sie to msci na jakosci i zywotnosci obiektywu.Moze bzdura- nie wiem.Ale tak pisze autor mojej ksiazki i na forach uzytkownicy. Musialabys wyprobowac. Ja wlasnego zdania poki co nie mam :) [quote name='Asiaczek']Ja myslę o tej: SIGMA 20mm f/1.8 EX DG ASPHERICAL RF Chodzi mi i o jasny i o szeroki. Bo te wybrane CANONY: - CANON EF 20 mm f/2.8 USH (ok. 2000 zł) - CANON EF 14 mm f/2.8 L II USM (ok. 8.000 zł.) - to podobne mam. Pzdr.[/QUOTE] Sama nie wiem bo mam dylemat czy brac 16-35mm, czy 10-20mm ale na ten wybor mam min dobre pol roku to jeszcze przeprowadze pare wywiadow :)
  20. [quote name='deer_1987']No tu sie wlasnie zaczyna problem bo na do 400 to raz nas nigdy stac nie bedzie a dwa to juz tez troche za ciezkie obiektywy tak zeby brac na spacer.. :) nie ma "zwyklych" do 400 przynajmniej nie tam gdzie patrze, to juz L a tego nie chce, nie mam potrzeby zeby ttle kasy odkladac i wydawac na cos co bedzie lezec glownie w szafie.. Ja nie potrzebuje jakiegos super hiper :) ja potrzebuje jakies normalne tanie tele :razz: mielismy pare lat tego tamrona i super ostrzyl nawet w ruchu i calkiem ok af do psow w ruchu.[/QUOTE] A konwenter? Jak macie 300mm to wam z tego zrobi 600mm :) [quote name='Asiaczek']Ja nie mam z czego ciułać. Emerytura i tylko emerytura. Mniej dodatkowych wpływów. Na 2.500 tys. mogę wziąć kredyt, ale na 8...? To juz lekka przesada. Poza tym parametry tej SIGMY bardziej mi odpowiadają.I chyba raczej to Sigma "będzie grana":) Pzdr. [INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Moze i tak . Ja zamierzam robic duzo zdjec i roznych. Chcialabym sie zajac tym w przyszlosci tak polprofesjonalnie dlatego chce sobie nachomikowac to i owo :)
  21. [quote name='Asiaczek']Na takim spacerku PRZED to czasami i kuuuu można zaliczyć;) Pzdr. [INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL] [/INDENT][/QUOTE] Moje robia jak nie przed jazda to na postoju :)Jak im sie chce do kibelka to popiskuja i stajemy. Sa bardzo kochane pod tym katem bo nie klamia.Jak popiskuje ktorys to zawsze na qu lub sii
  22. [quote name='deer_1987'][URL]http://img853.imageshack.us/img853/3395/resizeofrneeee009.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Też mi sie podoba. W aucie jak sie okazalo nie ma nic ciekawego to moze poza nim:)
  23. Jak placili tanio za lot to musieli wczesniej bukowac bilety- ja nie moglam bo czesto o tym ,ze bedzie wolne dowiadywalam sie na max 3 dni przed wolnym. Ale ich obfociłas:) Maja super pamiatke z wyjazdu :) A pokaz jak sie uśmiechac musze potrenowac na Panciu- czesto wraca ponurasty z pracy
  24. [quote name='deer_1987']to nie od ilosci gb co od szybkosci karty zalezy, mi byloby miec 8g i nagle cos sie stanie z karta i trace wszystkie zdjecia.. wole miec np dwa 4 gb :razz: w twoim aparacie mozesz miec i 2 gb i tez Ci starczy tak naprawde :razz: Nie no canon 70-300 to juz mamy to drugi taki sam bez sensu :razz: mielismy tamrona, mamy sigme i jakos nie ustepuja jakosci zdjec canonowi :)[/QUOTE] Co racja to racja- co 2 karty to nie jedna :) Nie wiem o co facetowi chodzilo- cos mi tam tlumaczyl ale ja nie zalapalam .Pewnie to buforowanie to cos z szybkoscia.W każdym razie powiedzial zeby brac 8gb to wzielam. Co do obiektywow to nie lepiej kupic jakiegos o innym zakresie ogniskowych? Bez sensu dwa takie same nawet jak Tz ten jeden zabiera.Może jakies tele o jeszcze wyzszym zakresie ogniskowych?
  25. [quote name='Asiaczek']Chyba w tym bagazniku to nic jadalnego dla basków nie było... minki mają takie bardziej smutnawe...;) pzdr. [INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL] [/INDENT][/QUOTE] No tak- tyle roznych różności a frykasow zero -też bym miala nieciekawa mine :(
×
×
  • Create New...