lourdnes
Members-
Posts
3263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lourdnes
-
[quote name='deer_1987']No nie widzisz po tych fotach! Dopiero kilka dni czy tygodni masz lustrzanke a takie cuda Ci wychodza :loveu: Ja zaraz dodam wiecej krolisiowych :)[/QUOTE] Oj do Ciebie to mi jeszcze trochę brakuje :eviltong: Poprostu miałam szczescie trafiajac w dobre swiatlo [quote name='Cienka']No napiecz ciasteczek, nakupuj kostek to na pewno stracą na wadze jak nic:crazyeye:[/QUOTE] Ciiiiii bo sie wyda :eviltong:.Na razie dostały dzis zmniejszone porcje i nie uleglam duzym wpatrzonym we mnie proszacym o ciu ciu ślepkom. Zobaczymy jak to bedzie.Ale diabły jedne suchego nie ruszyly ani granulki. [quote name='Iza.'][URL]http://img848.imageshack.us/img848/7913/img2872k.jpg[/URL] haha jaki ciekawski :razz: Jakbyś zamawiała to daj znać, też wzięłabym kilka kostek, bo samej to mi się zupełnie nie opłaca zamawiać ;)[/QUOTE] Oki ja jeszcze pogadam z Zielona jakim to ona zamawia systemem bo ona kupuje duzo i mrozi. Fakt ,ze juz mi to mowila ale nie zwrocilam wtedy na to wiekszej uwagi [quote name='kaskaSz'][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/848/img2872k.jpg/[/URL] świetne zdjęcie! Naprawdę masz talent, nie każdy od razu umie się posługiwać lustrzanką, a widać, że Ty masz oko co do tego. I trochę praktyki, a będziemy mieli mistrza fotografii. No i myślę, że jak tak szybko się uczysz czytając to żaden kurs nie jest Ci potrzebny ;)[/QUOTE] Bo fakt ,ze jest roznica w pracy zwyklym aparatem a ta lustrzanka. Ja ja wyraznie czuje i jeszcze duzy plus ,ze ten aparat idealnie mi lezy w reku.Fotki na razie przyznam sie sa w wiekszosci przypadkowe ;) A te bardziej planowane nieraz sa gorsze :evil_lol: I ciagle boje sie pomajstrowac cos sama z ustawieniami i cykam na auto:diabloti: Dzieki wszystkim za pochwaly - tak mi sie cieplej zrobilo na serduchu bo focenie zawsze bylo jedna z moich pasji :evil_lol: A jak mówicie ,ze cos mi sie udaje to bardzo sie ciesze :) [quote name='Buszki']Lourdnes,to już nudne zaczyna być,same fajne zdjęcia wstawiasz :eviltong:.Daj coś może rozmazanego,albo lekko naświetlonego,bo nas wszystkich w kompleksy wprowadzisz :diabloti:.[/QUOTE] Duzo takich mam i uwierz nie chcesz tego ogladac :eviltong: Ja jeszcze masę zdjęć psuje a wy nie widzicie bo wstawiam tylko te ok :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Może i będzie taka okazja do transportu. Maluchy sa jeszcze małe;) Pzdr.[/QUOTE] Ja czesto jezdze z nimi to sa juz nauczone. Albo sobie grzecznie leza albo śpią. Jak chca sie zalatwic to piszcza i wtedy stajemy. Kiedys Manius strasznie plakal i zdarzylo sie dwa razy ,ze sie zaslinil. A na dzien dzisiejszy wsiadaja szukaja sobie miejsca i sa grzeczne. Jak siadam z przodu to sie troche kreca bo chca do mnie a jak z tylu to sie klada i jest spokój przez cala droge ( chyba ,ze siusiu czy qpa ):)
-
Co fakt to fakt pucharki to łapacze kurzu :) Moje od koni wcisniete sa w kat na szafie zeby ich za bardzo widac nie bylo jak kurz zbieraja :eviltong:
-
Baski to jednak maja talent :)
-
[quote name='Cienka'][B]lourdnes[/B] ty masz małe pojęcie o samochodach więc Ci przybliżę . Skoro mieliśmy golfa3 i od trójki do czwórki koła nie pasują to od golfa2 [B]zielonej[/B] też nie będą pasować prawda, tak na zdrowy chłopski rozum :razz:[/QUOTE] Cienka dla mnie golf to golf a czy on jest 1,2,3 czy 10 to ja roznicy i tak nie zobacze :eviltong: Chcialam tylko pomoc :eviltong: Za namiocikami tez sie porozgladam i jak wypatrze cos u nas dam znac
-
O qrcze ale ześ nafociła :cool3: Trochę mnie nie było a tu taki szal ciał :)I ile Peppara :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cudny. I koleżance jakich swietnych fotek nacykalas:) Nie dziwne ,ze Peppar teskni jak nie dosc ,że razem przejeli dywan to jeszcze łakocie podawano :eviltong:. Aż sam Sherrutek sie pofatygowal po ta zielenine :evil_lol: Spcerek też widzę ,ze mieliście udany. Ładne widoczki i wszyscy happy :lol: A koleżanka to musze przyznac ,ze fotogeniczna jest -te fotki z Pepparkiem naprawde świetne :) Niunia na fotce chyba chciała wam cos powiedziec ;) A Sherry staje dęba jak moje konie :diabloti:
-
Koniecznie fotki :) To jest ten moj maluszek z bialym na nosku :loveu:- odrazu poznalam :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Chłopak dba o swoja przyszłość... Pzdr.[/QUOTE] Pewnie uslyszal ,ze jest odchudzanie. A ja przeszukalam łożko i wiecej juz nic nie bylo-na szczescie brrrr
-
I ja tez a wy działajcie :)
-
[quote name='Asiaczek']Ja juz dawno nie byłam w Makro to i nie wiem. Ale pamiętaj, że ten "mój" waży 5 kg i spokojnie możesz go wziąć na plecki (ma nawet specjalne szeleczki). A inne to i 20 kg potrafią wazyć, juz nie wspomnę o tyczkach... Pzdr.[/QUOTE] Tam rozne sa- trzeba by bylo przejsc sie popatrzec bo zawsze ich kilka stoi a lato sie zbliza to juz powinno ich znowu troche byc do wyboru [quote name='Cienka']Namiot poczeka może ktoś ma sprzedać komplet letnich opon do golfa zdaje mi się, że piętnastki potrzebujemy :evil_lol:[/QUOTE] Pytaj Zielona- juz nie jezdzi golfem a nadal go ma- do zezlomowania chyba
-
Oooooo to jest ten mały nicpoń co mi sie tak podobal :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Koniecznie wiecej fotek jak huligan rosnie :)
-
[quote name='Asiaczek']Super! I jaki spokój w domu:) Pzdr.[/QUOTE] to Fakt -2 godz ciszy- baski byly nieprzytomne. Teraz dalej szaleja .Manius najpierw chcial sie pode mnie podkopac a pozniej zdradzil swoja kolejna skrytke- wykopal sobie kawalek kabanosa spod poduszki Pancia. Basenji sa czasem niemozliwe z ta pomyslowoscia. Nie wiem skad on mial tego kabanosa i kiedy go schowal pod poduszke ale sie usmialam. A jaki byl z siebie dumny jak paradowal z tym kabanosem ;)
-
W makro sa tanie namioty juz od 100zl mozna cos wyhaczyc- chodzi o takie w ktorych mozna stanac- przynajmniej jakis czas temu cosik takiego wpadlo mi w oko
-
[quote name='deer_1987']Naprawde masz talent![/QUOTE] O rety... gdzie?:)
-
[quote name='Asiaczek']Ukradłam 2 fotki i wstawię je na FB:) Pzdr.[/QUOTE] Proszę bardzo- kradnij ile chcesz :)
-
[quote name='Buszki']Brawa dla szkodników.Oby tak im zostało,bo Szepsi też się kiedyś pilnowała.A teraz,jak zobaczy sarenkę,to pooooszłaaaa...[/QUOTE] W tym lasku sa tylko wiewiorki i rowerzysci :)Czasem ktos z psem idzie ale jest tyle sciezek ,ze idzie szybko wymanewrowac diabelki,zeby nie widzialy. I na razie ladnie sie pilnuja i reaguja na gwizd- na imiona troche gorzej tz Manius tak a Mania nie. Ona jest trudniejsza -odbiega dalej i bardziej na boki lata ale ogolnie to ładnie sie pilnuja nawet jak odbiegna
-
Gruby byl niesforny i Panciu musiał go wylążować. Mania bacznie sie temu przygląda [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/img2872k.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/7913/img2872k.jpg[/IMG][/URL] Instruktor Maniuś drążki sprawdził, odległości są ok Panciu moze jechac :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/img2833v.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9689/img2833v.jpg[/IMG][/URL] Na zielonej łące...padniete baski [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img2616t.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/21/img2616t.jpg[/IMG][/URL] Ciekawe co tam Pancia zabrała...(Maniuś) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/img2642s.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7122/img2642s.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://abc-psow.pl/zywienie-psow/BARF-dieta-naturalna.html[/url][/QUOTE] Własnie poczytalam :) ciekawe musze sie w to bardziej zaglebic :)i chyba zamowie sobie te kostki zeby im tez czasem dac cosik takiego
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://www.barf.pl/[/URL] tutaj masz do zamowienia[/QUOTE] Dzieki juz wszystko wiem:) To jest wlasnie to co Zielona czasem daje dla swoich psow :) Już mi to pare razy reklamowala ale ja jak to ja posluchalam i polecialam dalej :evil_lol: wreszcie teraz zwrocilam uwage ;) Czasem potrzebna ta dogomania hihi
-
[quote name='Doris&Grenio'][B]lourdnes[/B] - podasz mi swoje gg?[/QUOTE] gg 745601 ale musisz uprzedzac kiedy bedziesz bo ja mało na nim siedze :)
-
[quote name='deer_1987']ja dziekuje w taka ulewe nie wychodze :D[/QUOTE] U nas po wyjsciu z domu chociaz slonka nie ma okazalo sie ,ze jest ok. Bylismy 2 godz w lesie i szkodniki ganialy bez smyczy :) [quote name='deer_1987'][url]http://www.dogomania.pl/threads/6908-Barf[/url][/QUOTE] Juz teraz wiem co to takiego - Zielona to czasem daje swoim :) Ale w sklepach tego nie widzialam- ona zamawia. [quote name='Buszki']Podobno baski nie latają,a te chciały z dmuchawcami chyba się poderwać [url]http://img834.imageshack.us/img834/3404/img2775ys.jpg[/url][/QUOTE] Moje czasem potrafia wyczyniac powietrzne cuda -zwlaszcza jak wstepuje w nie szatanska energia :) Dzisiaj np Mania mnie podciela ,ze ledwie ustałam - tak szalaly :)
-
Ja żebym miala z kim to jak szkodniki beda starsze to bym jezdzila
-
Moje o zarciu pamietaja w kazdych warunkach -zwlaszcza Mania. A ten Barf czy cos takiego to Zielona czasem daje- własnie takie kostki miesne opakowane w papier jak maslo :)
-
[quote name='Buszki']No pewnie,jeszcze tym swoim serdelkom ciasteczek napiecz :eviltong:.[/QUOTE] Buuuuu juz sie konsekwentnie biore za nie. Dzis dostały mniej jesc na sniadango i był 2 godz joging po lesie. Wrocilam 10 min temu i juz w lozku są dwie zwiniete padniete kuleczki- był wycisk :evil_lol: A do tego musze sie pochwalic ,ze szkodniki biegaly ze mna bez smyczy :multi:
-
[quote name='Doris&Grenio']Hehe no dobra...więc tak, musze Go najpier zgłosic do zwiazku Kynologicznego? Później wypełnić druk na stronie? Później zapłacić kase na konto i co dalej?? Jak sie przygotowac do wystawy i co musimy miec? Tylko prosze jak krowie na rowie..bo ja bede na wystawie pierwszy raz.... przyznam sie, że to w ogole moj pierwszy pies... (Obalam tym samym mity o tym, że Basenji nie nadaje się na pierwszego psa:) Jak dla mnie chyba nie mozna było trafić lepiej...ale cóż charakterki się przyciagaja..a pancio stwierdził, że jestesmy bardzo do siebie podobni:) Tak samo uparci, ale skutkuje to tym, ze moj piesio nawet ząbeczki nauczył sie Panci pokazywac...:D Najgorsza komenda.."lezysz"- oj to dla niego potwarz....) Chyba nie mam wyboru... :)Jamnicze licze na Twoja pomoc.... :)[/QUOTE] Ja mam tez swoje pierwsze psy i do tego dwa ;) I wbrew temu co sie mowi moje jakos sa grzeczne :evil_lol: Dzis biegalismy bez smyczy po lesie :lol: