Dziś walentynki,dlatego z całego serca życzę naszemu Lusiorkowi wspaniałego domku ,kochającego właściciela który będzie ją pieścić,przytulać,rozpieszczać.....Mam nadzieję że taki się znajdzie...:loveu:
I może tak na zachętę żeby każdy zobaczył jak Lusia dobrze się czuje w objęciach,jaki to jest pieszczoch :loveu:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2mlxdeAbeoo/TfdZgrhy7YI/AAAAAAAAD-c/ID1d4w7wyvE/s512/DSC_5634.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KnUuCT7gtzU/Tfda0d8yygI/AAAAAAAAFq0/NB9lT1T0AF8/s640/DSC_5796.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TLcl5u7zWN8/TfdZwdYrrxI/AAAAAAAAESk/XObBD5mrGEE/s512/DSC_5662.JPG[/IMG]
Wirtualne całusy dla Lusieczki..