Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. może trzeba dać tę szansę :) trzymam kciuki ! za jutro :)
  2. mamy mrożone,kupione u weta-mnie śmierdzi okropnie a Hańcia zadowolona :) i tam też kupię mięso mielone razem ze zmielonymi kośćmi,duże wołowe kości do obgryzania zamówiłam już w zaprzyjaźnionym sklepie,Pani pięknie mi je potnie z wołowiną problemu raczej nie będzie :)
  3. jak podliczę to co do teraz wydawałam to już jestem spokojna :) najwyżej Hańcia dostanie jedną kieckę mniej ;) my zaczynamy pewnie inaczej zważając na alergię,nie wiem bo i niewiele o BARF-ie wiem,edukuję się trochę nastawiona jestem na to co mówi wet karmiąc swoje psy w ten sposób i tu mu ufam :)
  4. trzymam kciuki ! Amusia ty się nie wygłupiaj maleńka,wracaj do zdrowia :)
  5. ja stawiam na to,że Hańci będzie lepiej,zdrowiej i smaczniej na razie je tylko te żwacze,od soboty zaczynamy mięso wołowe,kości wołowe,podroby ostrożnie też wołowe i marchew będziemy obserwować,potem wprowadzimy ostrożnie inne mięsko,bez kurczaka,indyka,wieprzowiny zażywa Vetoskin i dodatkowo na zlecenie weta tran i pilnowanie,żeby nie podjadła nic Alesiowego,niestety jego stołówka to nadal łazienka na razie Hańcia zadowolona bardzo,myślę,że będzie nadal masz rację Milusia to cała Ama :)
  6. porażenie u psa dość dobrze się leczy ja pierdziu ! mam nadzieję,że nie jest dramatycznie Halizko napisz co mówi wet trzymam kciuki,trzymajcie się !
  7. marga3 gdybym tylko finansowo to dała radę uciągnąć... marzy mi się trzeci Misiek niestety Miśki swoją skarbonkę -czytaj pożyczkę z KZP ;) bezpardonowo wykorzystują i niech idzie im na zdrowie Biedna ta malusia dziewczyneczka a cóż to za potwór ,że tak oddawana z dt ,niepojęte ! wiesz jak to kobieta ze Śląska, całym sercem angażuje się w to co robę ;) Hańcia nigdy nic nie dostawała z "pańskiego stołu ", co innego Aleś,ale Alessandro ma swoje prawa . to,że się ugnę nawet nie wchodzi w grę,nie tam gdzie chodzi o Hanine zdrowie i tak będzie miała więcej smaków,więcej produktów niż dotychczas,dieta będzie zróznicowana więc Hańcia będzie zadowolona ,obie będziemy a i Aleś coś chapnie ;) dotąd posiłki były monotematyczne,tylko Trovet ale kciuki mile widziane Figuniu ja też pękam :) jestem dumna ,że Ciebie poznałam,szkoda tylko,że nie w realu ...
  8. Figuniu to ja niejasno napisałam ,mogłam od razu dzięki za kciuki,dzisiaj dawkuję te żwacze po łyżce co kilka godzin,tak przez dwa dni potem już porcje a od 9 dnia zaczynamy podawać mięsko,na razie przez 2 m-ce tylko wołowe potem stopniowo zaczniemy wprowadzać inne,bez kurczaka i wieprzowiny
  9. proszę : https://www.facebook.com/bozena.grabowska.148?pnref=story podesłałam też na Udostępniamy potrzebujące zwierzęta Pomórzmy zwierzakom najbardziej potrzebującym
  10. a Hańcia siedzi,ciągle siedzi przed miseczką ;) patrzy wymownie...maminko dlaczego tak mało ? -córcia wet tak kazał,nie można za jednym razem więcej -co tam galopka,olejmy to,dziecku jeść nie dasz ? chociaż miska dokładnie wylizana,zaintersował się nią Miglanc ;) oj pachnie mu barrdzo
  11. podebrałam tekst i zdjęcia,wkleiłam tu i tam na Fb tym razem chyba coś jest w tym tekście :) bo ludzie wreszcie zaczynają udostępniać :)
  12. Halizko lekko mnie ,czy Hańci nie będzie ? ja jestem gotowa na wszystko ;) dobrze bedzie,bo być musi :) już mnie wet podszkolił co nieco :) w każdej chwili zapewnił mogę dzwonić :) to nie o odchudzanie Figuniu chodzi,ale o Hańciną alergię mam nadzieję,że jak zacznie to po jakimś czasie świąd ustąpi :)
  13. nie płacz Ciocia :) tylko Figunia potrafi tak pisać :) Kochana buziaki :) Byłyśmy z Haną wczoraj u groomera podczas gdy Pani Karolina zajęła się Hańcią ja porozmawiałm sobie w tym czasie z Jej mężem ,wetem myślałam,że zaczniemy akupunkturę a okazało się,że od jutra,bo dzisiaj Hana ma głodówkę przechodzimy na BARF ;) jak to nie wystarczy to dopiero polecimy z akupunkturą mam wszystko pięknie przez weta rozysowane ,co i jak ,kiedy więc ...może to będzie strał w dziesiątkę :) Hańcia będzie bardzo zadowolona :) a jak pies uśmiechnięty to i maminka cała w obłokach :) mnie zaparcia starczy,oby Hancia wytrwała pierszy tydzień ,potem już z górki ...podobno ale pełna jestem dobrej myśli. trzymajcie kciuki !
  14. witaj :) są strony na Fb https://www.facebook.com/groups/Shih.tzu.w.potrzebie/?fref=ts https://www.facebook.com/groups/345727392297195/?fref=ts tylko z tego co widzę,to jeżeli są shih do adopcji to tylko dla miasta w którym dany piesek się znajduje zostaje jezcze OLX i podobne strony i jak Anula :) wspomniała Plaskaty Azyl http://plaskate.org.pl/ powodzenia :)
  15. :) Nic tu już dodać nie trzeba :) buziaki Figuniu ! :)
  16. Jutro idziemy znowu do fryzjera,bo tryzmamy krótko okolice oczu :) więc obgadam wszystko co dotyczy akupunktury,no chyba,że kieszeń tego nie wytrzyma :(
  17. to ja zyskuję więcej od Alesia,więcej niż sama daję :) wiele mnie nauczył zawsze taki dzielny,pełen pokory,mimo wszystko pozytywnie nastawiony do wszystkich odważny,żałuję,że w jego oczy spojrzeć nie mogę :( serdeczności przyjmujemy i odwzajemniamy :) nie wiem skąd w tym maluśkim chłopczyku taka wola życia On wie,wszystko wie i rozumie i oby to trwało :)
  18. było już tak źle,ale się chłopak ogarnął :) widać,że to już staruszek,tak się posunął w ostatnim roku :( ale jak rzuca miskami i upomnia się o jedzenie to jak młodzieniaszek :) :) :)
  19. całe szczęście ,że oddał u mojej Stefanki skończyło się na operacji :(
  20. Marticzko warto marzyć :) Państwo rozkochani w suni a i sunia otwiera się coraz bardziej :) jak na razie jedyny problem to łapanie pszczół ;) żeby coś się Lunce nie stało ale i to już chyba za nami,poszły spać :)
  21. czas poprać wszystko,przygotować na zimę ;) Figuniu głaski dla Lońci a dla Ciebie buziaki ,śpij spokojnie :)
  22. Hańcia niestety klucha :( zmniejszam porcje karmy,bo bez wagi sypałam ilekroć chciała koniec,bo się w żadną kieckę nie zmieści ;) jedzą te moje MIśki podwójne porcje,mówię Wam szykujcie się do ostrej zimy ;) nigdy tak nie było To prawda kocham je jak wariatka ;)
×
×
  • Create New...