Kama, czy do tej pani Agnieszki poszła też Muffka? - byłyby dwa moje wirtualne psy w jednym domu.
bo na wątku "mojej" Muffki jest mowa że poszła do domu do Agnieszki, gdzie jest Foczka z Dogo...
machnęłam się :) skleroza. w ciągu dwóch dni zapominam co zrobiłam... :P
ale w październiku płacę normalnie, będzie malutkie ekstra, dla wszystkich zwierzaków na które się składam zrobiłam dwa razy. ale to dobra pomyłka :P
podrzucam bo mimo, że nie było jeszcze 1-go a ja już mam kasę pustą. do tego lecę w środę ze schroniskową Onką do weta za prywatną kaskę....
poza jedną allegrową cegiełką, nie dam rady więcej niestety.... :(