-
Posts
3121 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata P
-
to ja mam jeszcze takie spostrzeżenie ,skoro ta wielka opiekunka zwierząt tak bardzo dbała o ich los to dlaczego jak ogłaszałyśmy psiaki schroniskowe i był podawany kontakt na nią nawet nie raczyła nic napisać np.czy jest jakiś odzew z ogłoszeń czy może jakiś psiak został wyadoptowany z ogłoszenia ?A to jest dość flustrujące jak nie ma żadnego kontaktu z osobą na którą są dawane namiary w ogłoszeniach. Alle jak zwykle andzia69przejęła to znowu na siebie,stwierdziła że nic się nie stanie jak odbierze kilka tel.więcej czy odpisze na parę maili,pomimo iż ma całą masę innych obowiązków. Nawet jak był ogłaszany kociak którego miała na tymczasie-zero kontaktu. To tak się zastanawiam jak oni zamierzają walczyć o zwierzaki,czyimi rękami tym razem?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nawet nie wiem co napisać:angryy: idi...ci po prostu i tyle -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nie wiem :roll:dostałam maila z takim pytaniem podeślę fotki Bąbla i zapytam -
Jestem tu od niedawna,może nie powinnam się wypowiadać w tym temacie bo nie wiem jak teraz wygląda schronisko(byłam tam jakieś 10-11 lat temu i przeżyłam szok) widzę natomiast pieski na zdjęciach którym robię ogłoszenia, nie widzę ani jednego zdjęcia z spleśniałym jedzeniem czy czymś podobnym Wiem natomiast jedno,że po tych postach pseudo opiekunów jednoznacznie widać,że sami pod sobą kopią dołki-a upadek będzie bolesny piszą ,że to oni(i tylko oni) opiekowali się zwierzętami,karmili itd.,a jednoczesnie zarzucają,że psy dostawały splesniałe jedzenie ,to ja się pytam kto im je dawał? Teraz się szamocza ,mącą tworzą jakieś bzdurne teorie,ale tak było jest i będzie,że ludzie których największa wartość przedstawia wysoki stołek,splendor i nieróbstwo za kasę są gotowi zrobić wszystko byle tylko być "na topie".Muszą tylko uważać żeby nie ugryźć się w język bo się zatrują własnym jadem. Po drugie sprawdza się powiedzenie" kto ma miękkie serce ten ma twardą d..pę" andzia69,ewab mają za miękkie serce to teraz obrywają a powinny całe to towarzystwo wywalić na zbity pysk jak tylko zaczęli mącić. i jeszcze jedno jeśli tak wygląda pies karmiony spleśniałym jedzeniem ,mający sraczkę i nosówkę to ja bym sobie życzyła aby wszystkie psy w schroniskach ,przytuliskach itp. miały taką opiekę i tak wyglądały [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/107/dsc0250al.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3584/imgp5659a.jpg[/IMG] Zdjęcia tych psów mówią same za siebie,dla mnie są dowodem na to jaką opiekę mają zwierzaki. andzia,ewab i cała ekipa która jest w schronie trzymajcie się róbcie swoje na pewno garstka oszołomów z wyssanymi z palca bajami nie jest w stanie wam zaszkodzić
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
potrzebny młody piesek w typie ONka,jakieś propozycje ?? -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Agata P replied to erka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/149156-Sunia-w-typie-jagdteriera-z%C5%82apana-po-roku-b%C5%82%C4%85kania-si%C4%99-czeka-na-dom"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5408/4755ma119u.jpg[/IMG][/URL] na zamówienie savahny banerek ,proszę się częstować:p -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Mufinka, Sarusia - obie małe, zgodne z innymi, dzieciolubne:) po szczepieniach, sterylizacji.[/QUOTE] wysłane;) miejmy nadzieję,że do któregoś się szczęscie uśmiechnie -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Agatko, wyślij jej tą sunię, jest młodziutka i dzieciolubna. .[/QUOTE] wysłałam ;) ją jako Poli (chyba savahna proponowała takie imię dla niej:roll: -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Agata P replied to erka's topic in Już w nowym domu
[B]Teri [/B]ogłoszona na śląsk pakiet 25 szt -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jako ,ze Aza ma już domek mam podesłać jeszcze jakieś pieski do wyboru Wymagania: najlepiej suczka młoda ok roku do 2 lat max ,dzieciolubna, zachowująca czystość jakieś propozycje ??? -
No tak,wydaje mi się że ten znaleziony domek dla Azy był takim impulsem do podjęcia ostatecznej decyzji.:loveu: Na myśl o tym,że Anashar ma ją oddać spanikował i ..........stało się zresztą to co było im pisane. Ja tez miałam nadzieję ,że zostanie u was szczególnie po tym jak pisaliście ,ze chcecie żeby domek miala w Krakowie - blisko was. Podejrzewałam,że Aza znaczy dla Anashara coś więcej niż piesek na tymczasie. Bardzo dobra decyzja,a to że są dwa pieski to nic takiego sama mam dwa i świetnie sobie dajemy radę. Powodzenia życze......i oczywiście czekamy na fotorelacje....
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] A Aza by się do Krakowa nie nadawała?[/QUOTE] Miałas nosa kobito :p,państwo zdecydowali się na Aze:loveu: oby tylko domek się sprawdził...... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Rodzinka z Krakowa wstępnie zainteresowana jest Azą erka o Lenke miałam pytanie czy jest do adopcji ,jak się pani zdecyduje prześlę Ci info na pw -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Moje sunie sa superaśne ,takie kochane i wdzięczne uwielbiam je (i mój TZ też mówi na nie surykatki :evil_lol:) Na dzień dzisiejszy są odrobaczone ,zabezpieczone na kleszcze i zaszczepione. Jako,ze po szczepieniu trzeba odczekać ze 2 tygodnie do sterylki to czekamy(szczepione były we wtorek) A jeśli chodzi o dofinansowanie to nic sie nie zmieniło gmina może dopłacić do jednej suni 50% tj.55 zł bo bedą potraktowane jako pies który ma własciciela,nie jako bezdomny bo takie już nie sa ,a dofinansowanie przysługuje tylko na jednego psa na rok. Ale nawet z tego nie mogę skorzystać bo przecież nie oddam ich pod nóż dziadziowi 80 letniemu,a taki warunek ma gmina.ten drugi "wspólnik"który widnieje na umowie z gmina to syn technik weterynarii ale z nie ukończoną szkołą.A do tego nawet gabinetu nie mają ....eh brak słów. Wet wycenił sterylki obydwu wstępnie na ok 300 zł -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To dobrze,że Orlen jest grzeczny:p Lakuś..hmm tak miał na imie poprzednik Orlena, ;) myślę,że bedzie dobrze:-) Pieski z lasu takie biedne:-( Dobrze że spotkały Ciebie Mag.do na swojej drodze i są już bezpieczne.Jestem pewna,że u Ciebie szybko dojdą do siebie tak jak wszystkie psiaki które znalazły sie pod Twoją opieką. Tylko znowu problem skąd brać kasę na te wszystkie bidy......jeden znajduje dom to zaraz na jego miejsce znajduje sie kilka....eh Syzyfowa praca:-(:shake: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Agata P replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Podeslę jeszcze im Azę,dobra podpowiedź savahno .Państwo sa z Krakowa to mniejszy problem by był z dowozem;)