Jump to content
Dogomania

Roszpunka

Members
  • Posts

    5698
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Roszpunka

  1. A ja w środę wysłałam ostatnią tymczasowiczkę do domku w Krakowie... Biorę dłuuugi urlop :p [COLOR=#d3d3d3][I]Tak do tygodnia max[/I][/COLOR] :diabloti:
  2. Zajrzyjcie proszę - właścicielka szuka domu dla suni, musi ją oddać z powodu choroby, smutne jak diabli: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227731-Wo%C5%82anie-o-pomoc[/url] I jeszcze zaproszę do starszego psiaka trochę sznaucera, trochę wilczarza, kolejna świętokrzyska bida: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227765-Pan-za-granice-a-pies-na-ULICE%21-STRASZLIWIE-CHUDY-DU%C5%BBY-I-B-%C5%81AGODNY-SZNAUCER-WILCZARZ/page2[/url]
  3. A może romantyczna fotka na tle otwartego worka z gładzią szpachlową, albo wersja bardziej ekstremalna - pies wystający częściowo z betoniarki? Obojętnie którym końcem... Postaraj się Jaanka, pliiiizzz ...
  4. Fotek nie widzę - wstawię ponownie, najwyżej skasuję, jeśli się zdublują. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg859/scaled.php?server=859&filename=zuziai.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg232/scaled.php?server=232&filename=zuziaii.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg94/scaled.php?server=94&filename=zuziaiii.jpg&res=landing[/IMG] Zuzia jest śliczna :)
  5. Są jakieś wieści od Joko? Jak dojechała i jak się zachowuje w nowym domku... No takie tam ;)
  6. Prześlij mi zdjęcia na [email][email protected][/email] to je wkleję. I napisz skąd jesteś.
  7. Racja... ale warto, dla takich uśmiechniętych mordeczek :)
  8. [quote name='savahna']Niooo.Ja tez. To jest nas już dwie.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Chyba więcej, ale my jesteśmy pierwsze ;)
  9. Uwielbiam to suczydło :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='ewelinka_m']dorzucimy podkład muzyczny, jakieś wzruszające słowa, foty i może coś powstanie:evil_lol:[/QUOTE] To czekamy na rzewne, filmowe romansidło :)
  11. Jedyne co mogę, to wspierać Was myślami... Trzymaj się Malutka. Nutusiu :iloveyou:
  12. Super, że Joko dobrze trafiła :multi: A dziękować nie ma zupełnie za co, ja po prostu chyba to lubię :p Savahnciu, płakać nie płaczę, ale smutno było mi wieczorem bez malutkiej na podusi i dziś rano też nie mogłam się psów doliczyć ;)
  13. Zrobię z jakimś ludziem, tylko muszę modela(kę) znaleźć ;)
  14. Piękna :) Dobrze, że już zaopiekowana. Erka, masz fotki na mailu.
  15. [quote name='andzia69']ale też sunie:( ...pamiętam na ok. 40 szczyli jakie do nas trafiły psow było chyba tylko z 5....[/QUOTE] Na wsiach szczyle płci męskiej mają branie... Mniej kłopotów. A sunie to fru - do rowu, do lasu, do śmietnika :(
  16. Spacerujemy w tych samych okolicach, a jeszcze się nie spotkaliśmy :crazyeye:
  17. [quote name='Linssi']Joko zasiedziala sie u Roszpunki... Nie wierze, ze nikt nie chce takiej cudnej szczeniorki :([/QUOTE] Lepiej, że Ty płaczesz, niż gdybym to ja płakała, że za długo u mnie siedzi ;) [quote name='erka']Dzisiaj przyszedł mail o Joko, z pyt. czy na pewno będzie mała. Roszpunko, ile ona teraz waży? Ale ten mail jakis podejrzany, więc chyba nic z tego. Trzeba jej zrobic fotki, gdzie by wyglądała na małą sunię, bo na większości wychodzi na sporego psa. Dlatego nikt o nią nie pyta, bo chcą albo małe , albo całkiem duże. [/QUOTE] Erko, sądzę, że waży nie więcej niż 5 kilo, ewentualnie ciut ponad. Zaraz siadam do nowych fotek, więc pewnie dziś wieczorem albo jutro dziewczyny będą miały na mailu. Tobie też wyślę, ocenisz na których wygląda na malutką. Ma całe 30 cm w kłębie ten mój tymczasowy owczar ;) [quote name='ewelinka_m']Również dostałam meila o Joko z pytaniem jaka będzie docelowo :razz: [/QUOTE] Dobre pytanie :evil_lol: A serio, to Joko w tej chwili rośnie i przybiera powolutku, jest drobniutka i filigranowa, więc nie sądzę, żeby specjalnie wyrosła. Trzeba ją ogłaszać jako mix briarda - przy jednej z tylnych łapek ma podwójny wilczy pazurek :diabloti:
  18. Aiszuniu, adoptowałaś przecież Hrabiankę, nie należy się więc dziwić jej wybrednemu podniebieniu ;) Psa trzeba porządnie karmić, szczególnie jeżeli ma być obronny :diabloti: chociaż trudno w to uwierzyć, patrząc na jej uśmiech.
  19. Roszpunka

    Metamorfozy

    Och Bella :loveu::loveu::loveu: Wkrótce na tym wątku ujrzymy Sinusa :)
  20. [quote name='kasiask']Dzisiaj to się Kikunia wybiegała, bo praktycznie przez cały spacer nie odstępowała Maksia. Wyraźnie go pilnuje. :) [/QUOTE] Kochana, takiego przystojnego młodzieńca sama nie odstąpiłabym ani na krok ;)
  21. [quote name='wegielkowa']To w takim razie ta malutka (ok3kg, mniejsza od kota Wilkołaczki) się nadaje:) Bo jest ładna....... kurka, ona jest śliczna:) więc na podwójny łańcuch.[/QUOTE] I bez budy, żeby sąsiedzi mogli ją podziwiać bez przerwy i zazdrościć. Na środku podwórka, bez grama cienia, bo tylko w pełnym słońcu jej sierść ma idealny, złocisty kolor :diabloti:
  22. [quote name='ang'] niech ktoś powie, gdzie to cudo można ujrzeć:)[/QUOTE] Tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y/page250[/url]
  23. [quote name='Basia1968']jesli macie jakąś małą sunię, która odnajdzie się w bloku to podeślijcie mi, mam naprawdę bardzo fajny domek. Mam też bardzo dobry domek dla maluszka, docelowo niewielkiego. Naprawdę rewelacja rodzinka. Mam też dobry domek dla suni takiej jak nasza Nesca, nie większej niż lablador. Państwo z Tarnobrzega. Jak będziecie mieć sytuację awaryjną, jeśli chodzi o maluchy to piszcie.[/QUOTE] [quote name='erka']Dzięki Basiu:). U nas juz chyba małej blokowej suni nie ma, ale są chyba w schronisku . A jak wygląda wasza Nesca?[/QUOTE] Centralo, zupełnie o nas zapomniałaś :placz: Jokunia idealna do bloku, nakolankowa przylepka. [IMG]http://i1147.photobucket.com/albums/o550/Linssi65/foty163.jpg[/IMG]
  24. Beniu coraz przystojniejszy :)
×
×
  • Create New...