[quote name='dagaa111'][URL]http://img34.imageshack.us/img34/1456/dsc00125jakzmniejszycfo.jpg[/URL]
jak dobrze czasem mieć małego psa :D mój jak włazi na parapet to przy okazji wszystko leci na ziemię, bo kwiatki przeszkadzają i pies się nie mieści :diabloti:[/QUOTE]
no to po co masz kwiatki na parapecie?:mad:
he he pies musi wszystko widziec a kwiatki przeszkadzaja moj tez zrzucil pare razy kwiatki i musialam mu zrobic specjalne miejsce na parapecie gdzie kwiatki sa raczej dalego od niego
[quote name='deer_1987']Milego dnia zycze, ja zaraz do pracy a potem od razu do jednego miasta w szwecji gdzie jest polski sklep :)[/QUOTE]
dziekuje i takze milego dnia zycze:)
he he jeden sklep polski to lepszy niz nic:lol:
gdzie pracujesz(jesli mozna spytac)