Jump to content
Dogomania

ania90

Members
  • Posts

    5347
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania90

  1. ania90

    Fish4dogs

    [quote name='motylek1007']okolice Poznania (40km). Dostalam zniżkę na fisha na zakup 4x po 1,5kg (smaki dowolne) ale nadal bardziej sie opłaca brać to duze opakowanie, tym bardziej ze ta karma służy psu[/QUOTE] oj to daleko od nas:roll:
  2. [quote name='FredziaFredzia']Kot! Zakochałam się![/QUOTE] he he gdyby byl moj to bym Ci go dala za darmo i zdanie bys bardzo szybko zmienila, zlosliwy jest jak nie wiem:angryy: [quote name='Aleksandra95']Śliczne umaszczenie ma. :loveu:[/QUOTE] umaszczenie ladne i wyglad ale nic pozatym :diabloti: :angryy:
  3. ania90

    Fish4dogs

    skad jestescie?
  4. [quote name='Doti1986']Jesteśmy tylko bardzo rzadko udaje mi się znaleźć czas żeby nawet na chwilkę wejść i poczytać co u Was słychać:((([/QUOTE] wiec jak znajdziesz czas to zapraszam do nas:)
  5. [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9125/dsc00243jakzmniejszycfo.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8858/dsc00244jakzmniejszycfo.jpg[/IMG] a tutaj juz moj syneczek :loveu:
  6. oto Anakin rasa kot norweski leśny [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7191/100jakzmniejszycfotkepl.jpg[/IMG] [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/2633/156jakzmniejszycfotkepl.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6089/112jakzmniejszycfotkepl.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/583/113jakzmniejszycfotkepl.jpg[/IMG]
  7. foteczki chcem
  8. tak glodzic biednego psa ze musi jesc glisty? :mad::mad:
  9. sliczna :loveu:
  10. ale tereny :cool3:
  11. ania90

    Aksa i Tofi

    sliczne psiaczki :loveu:
  12. ania90

    ......

    ladne foty:) zapomnialas o nas? :mad:
  13. piekny Bazylek :) zapomnialas o nas ? :mad:
  14. [quote name='Pegaza']Hej:) wpadlam do Bobiego a tu takie nowiny niezbyt dobre..eh..biedny zycze szybkiego powrotu do zdrowka.. moja Pipi kiedys miala dziure w oku jeden wet chcial oczko zaszyc na miesiac a drugi leczyl bez zaszycia, dziurka sama sie wchlonela oczywscie z pomoca lekow.. a stalo sie to przez zabawe z psem wiekszym ktory wrzucil ją na ostry kamien..[/QUOTE] u mnie kot(norweski lesny mojej siosry)bije Bobiego lapami i drapie go jak Bobi sie chce z nim bawic:shake: i bardzo mozliwe ze mu uszkodzli to oko bo ten kot jest jakis agresywny:-( nigdy z takim kotem sie nie spotkalam:shake: Bobi mu nic nie robi a ten go ciagla atakuje a przeciez Bobi jest u nas dluzej i jest 2razy mniejszy niz kot:-( wazylam Bobiego u weta i wazy 3,5kg aktualnie a kot wazy 7,3kg [quote name='deer_1987']Cos Bobik nie chcial pozowac? :D[/QUOTE] to jest dowod ze Bobi wcale nie jest taki grzeczny:diabloti: [quote name='Marzena*']Oj biedaczek :( Życzymy Bobiemu szybkiej poprawy :)[/QUOTE] dziekujemy:)
  15. sliczny nabytek:) zapraszam do nas:)
  16. ladnego mialas wiercipietka:)
  17. jeju jak tak idzie klamac :shake:
  18. slicznego masz new lokatora:)
  19. he he pomysly macie fajne na zrobienie toru:)
  20. he he fajne pojazdy i widac kto jak jezdzi:lol:
  21. [quote name='kalyna']można anonimowo wysłać zawiadomienie...[/QUOTE] tez tak mozna:)
×
×
  • Create New...