[quote name='Pegaza']Hej:)
wpadlam do Bobiego a tu takie nowiny niezbyt dobre..eh..biedny zycze szybkiego powrotu do zdrowka..
moja Pipi kiedys miala dziure w oku jeden wet chcial oczko zaszyc na miesiac a drugi leczyl bez zaszycia, dziurka sama sie wchlonela oczywscie z pomoca lekow..
a stalo sie to przez zabawe z psem wiekszym ktory wrzucil ją na ostry kamien..[/QUOTE]
u mnie kot(norweski lesny mojej siosry)bije Bobiego lapami i drapie go jak Bobi sie chce z nim bawic:shake: i bardzo mozliwe ze mu uszkodzli to oko bo ten kot jest jakis agresywny:-(
nigdy z takim kotem sie nie spotkalam:shake:
Bobi mu nic nie robi a ten go ciagla atakuje a przeciez Bobi jest u nas dluzej i jest 2razy mniejszy niz kot:-(
wazylam Bobiego u weta i wazy 3,5kg aktualnie a kot wazy 7,3kg
[quote name='deer_1987']Cos Bobik nie chcial pozowac? :D[/QUOTE]
to jest dowod ze Bobi wcale nie jest taki grzeczny:diabloti:
[quote name='Marzena*']Oj biedaczek :(
Życzymy Bobiemu szybkiej poprawy :)[/QUOTE]
dziekujemy:)