[quote name='magdabroy']A czemu kicia siedzi w transporterze??[/QUOTE]
to jest transporter ktory kupilam dla Bobiego ale jak kupilam Lolka to Bobiemu kupilam rozmiar wiekszy, a ten rozmiar mniejszy stoi w pokoju bez drzwi specjalnie bo chlopaki lubia w nim spac jak mnie nie ma, no a kot akurat ich wyprzedzil i wcisl sie do niego. Chyba wygodnie jest w nim kotu, miekki kocyk spokoj to co wiecej potrzebne dla relaksu? tylko kot musi spac w nim jak klebek welny bo jezeli sie wyprosci to pol kota wychodzi na zewnatrz