Postaram się porobić jakieś fotki w tygodniu. Miałam zrobić dzisiaj jak pojedziemy na naszą 'działke', ale raczej nie pojedziemy, mimo że jest piękna pogoda i bardzo żałuje, ale jestem trochę chora i muszę uczyć się na sprawdziany. Próbuje jeszcze namówić rodziców, żebyśmy pojechali, ale pewnie i tak nic z tego nie będzie. Planowałam dzisiaj rozpoczęcie robienia hopki, więc najwyżej przełoże to na za tydzień.
Mam też dobre wiadomości. Wczoraj i przedwczoraj padał śnieg. Przedwczoraj się rozpuszczał, bo było za ciepło, ale z tych wczorajszych opadów coś tam zostało, więc jest jakaś nadzieja. :D