Jestem z powrotem. Otóż Rex teraz Max jest prze szczęśliwy... Został w sobotę zaszczepiony. DT jest Awaryjny, ale nie wykluczam i opcji optymistycznej ;). Teraz mam na głowie drugiego. Pojawił się jakieś 2 tygodnie po Rexie. Jest już odrobaczony. Ma co jeść, prowizoryczne schronienie. Potrzebuje tylko domu :(. Nazywa się Hero. Jest młodym psem 1,5-2 lata. Bardzo zabawowy, nie agresywny do psów, kocha dzieci. Nie lubi mężczyzn! Mojego męża chciał zjeść, kilka razy trzeba było go uspokajać. Jest karny! Na mnie tak nie reagował, Dziś zaniosłam mu trochę rosołku to z apetytem zjadł, Hills-em wzgardził :crazyeye:. Gania samochody co może się dla niego źle skończyć :(.