Ja osobiście uważam, że lepiej szczepić osobno, w końcu wścieklizna jest istotna, tamte mogą poczekać. Osobiście nigdy nie szczepiłam swoich psów wścieklizną z wirusówkami, a te ostatnie od 13 lat szczepie bez corony i lepto. Trzeba pomyśleć o bazarku, ja jak obiecałam coś dorzucę do sterylki. Nie ma bliżej lecznicy? Może ceny za szczepienia byłyby podobne?