Jump to content
Dogomania

wiosenka

Members
  • Posts

    7425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosenka

  1. zaglądam...
  2. Ojoj szkoda, że nie wiedziałam, choć miałam się nawet zapytać bo dałabym pieniążki dla Jo37.
  3. Ja zaglądam, ale nie pisałam...
  4. Uff, a już się wystraszyłam, że ten kaganiec za kare ;). Zdrówka dla malutkiej.
  5. Zaglądam i nadrabiam zaległości :).
  6. Śliczny, ja wtedy poprosiłam Fochu i dopiero teraz jest... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Destino-już-w-BDT-u-WiosnyA-)-!"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6809/f6wm.jpg[/IMG][/URL]
  7. Trzymam kciuki WP ostatnio mi ważną wiadomość wrzucił do spamu :(. Nie wszyscy potwierdzają otrzymanie.
  8. Fajny piesek, a ma banerek bo nie zauważyłam?
  9. [B][SIZE=4]Warszawa Wawer zaginął piesek[/SIZE] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=602676073112217&set=a.474710982575394.107196.443875672325592&type=1&theater"]https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater[/URL][/B]
  10. Dopiero zobaczyłam :(. Bardzo współczuje.
  11. Ja bardzo chętnie, ale w innym terminie ;). Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Create New...