Jump to content
Dogomania

wikikoniki

Members
  • Posts

    1984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wikikoniki

  1. Trzecie mi się najbardziej podoba :loveu:
  2. Zrobułam nową obrożę :loveu: Ponieważ Neska na spacerach chodzi tylko w szelkach a w nocy musi być przypinana to zrobiłam jej taką zakładaną obrożę na noc :loveu: Idę jeszcze na dwór obfocić psa, jak wrócę to zgram wszystkie zdjęcia razemze zdjęciami kolekcji ;p
  3. Hej ;) Stawanie na głowie ? Może jakieś fotki ?
  4. A ja z tego powodu, że cały czas Neska nosi szelki muszę jej coś zrobić do domu, bo na noc jest przywiązywana a nie chcę żeby jej ze smyczy obrożę robić ;p My chyba zrobimy delikatny różowo-biało-purpurowy warkoczyk ;) Jak zrobię to obiecuję zdjęcia ;p
  5. wikikoniki

    Gdynia :))

    Jeszcze trwa burza mózgów gdzie będzie spacer ;p Każdy może dać jakiś pomysł ;)
  6. [quote name='gryf80']a ja wam mówię,ż to wkręt[/QUOTE] Wkręt ? Czyli, że pisze, że koleżanka chcę pofarbować a tak na prawdę sama chce ?
  7. A takie zdjęcie ? Robiłam je jakoś w październiku... Choodzi mi o to, że bez lampy bo jakoś go specjalnie nie edytowałam i wtedy nie wiedziałam nawet co to kadr... [url]http://i42.tinypic.com/68wuhf.jpg[/url]
  8. Za późno się ciemno robi ;p Wracam ze szkoły około 16 to już światła dobrego nie ma...
  9. Racja. Popracuję jeszcze i wtedy dodam zdjęcia. Dzięki za szczerą opinię, nie obrażę się ;)
  10. Powracam w kolejnym pstryczkiem ;) Moje ulubione, myślę, że aż tak źle nie jest. I chciałam bardzo podziękować za wszystkie rady ! Teraz bardziej zwracam uwagę na kadrowanie i to, że musi być proste to z tyłu ... wypadło mi z głowy nazwa ;p [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-2kt5clCMSG4/TxmXr7c5HxI/AAAAAAAAAZU/dTEiZK6tewI/s400/P1140825.JPG[/IMG]
  11. [quote name='Ewa&Duffel']Tylko że te Rogzy nie są w całości z gumy, tak jak dublin dogi, tylko to guma i materiał ;) Moim zdaniem dublin dogi zdecydowanie lepsze są, o wiele łatwiejsze do czyszczenia.[/QUOTE] Wyguglowałam sobie i rzeczywiście wyglądają na lepsze ... A gdzie kupowałaś ? Bo ja znalazłam o nich artykuł tylko...
  12. [quote name='a_niusia']ja sobie obiecalam, ze najblizsze zakupy na sezon plywacki-te gumowe rogzy:) a teraz juz nic nie kupuje. nie rozumiem jak do tej pory dziewczyny mogly miec po jednej smyczy i obrozy...[/QUOTE] Hmmm... dobry pomysł na całe wakacje spędzone na wsi z jeziorem ;) Masz jakiś link ?
  13. My dzisiaj ignorowaliśmy jak zawsze pieski a tu pan z yorczkiem podchodzi i mi się przygląda, specjalnie uciekliśmy na wyższe schody, żeby pies nie zwrócił uwagi ale pan do nas bliżej... Myślałam, że już sobie nie pójdzie ;p Potem szliśmy między dwoma jamnikami (dużo ich u nas) i znowu jeden pan przechodzi obojętnie obok nas a drugi - " Witam ;) " Jego jamnik obsikał śmietnik na czyimś ogródku a ja tylko wołam ją żeby nie poszła za nim. A gość " taka już natura, że za nim idzie " trochę się wkurzyłam bop tyle pracy na nic...
  14. Rzeczywiście dopiero teraz zwróciłam uwagę :D Przepraszam bardzo, za bardzo w Cesara wpatrzona jestem :loveu:
  15. Pewnie, że czytamy ! My też chcielibyśmy się na jakiś obóz załapać...
  16. Ahaaa... :D Nie ma za co :p Ale następnym razem prosiłabym " Wiki " jeśli można ;)
  17. Ślicznie ! Cudowny Doootek :loveu: Mnie też podoba się Ness w odcieniach niebieskiego lub zielonego, a zielonego nic nie mamy ;(
  18. :loveu: Jak miło... Aż się zarumieniłam :D Dziękujemy za tak miłe słowa :p Mam nadzieję, że będę miała okazję pracować nie tylko z podhalanem ale też z innymi rasami ;) Neska obrażona po mizianiu, bo zamiast rzucić jej przed chwilą kupioną piłeczkę do flyball'u albo wyjść na spacer w nowej smyczy to ją miziam :D
  19. Czytamy bloga... teraz galeria ?! Życzymy codziennych postów ! Śliczna Tia :loveu:
  20. [quote name='patusiove']luśka jest super! ;D najpiękniejsza z trójki! :D xd[/QUOTE] Jaka Luśka ? :D
  21. wikikoniki

    Gdynia :))

    Kopiuję z Gdańskiego wątku: Wiki i Neska oczywiście o ile się uda Ostatnio dostałam w zoologu taką gazetę "oto pies" i w rozdziale "pies w mieście" jest coś o parkach i tam są wypisane parki do których można wejść z psami Gazetę pożyczyłam koleżance, ale zaraz zadzwonię i się dowiem ;p EDIT: - Park Strzyża - Park Reagana (na terenie zieleni przy ul. Krosienki) - Przy ul. Za murami / Podwale Przedmiejskie - Park Millenium - Park Bema - Park Akademicki - Park Zaspa im. Jana Pawła II Mam nadzieję, że dobrze zapisałam ;)
  22. Dzięki :) <10 znaków>
  23. [quote name='Buell']ja niestety będę wtedy na wojnie ;)[/QUOTE] ? Niestety jestem przeziębiona i nie rozumiem :D
  24. Wiki i Neska oczywiście o ile się uda ;) Ostatnio dostałam w zoologu taką gazetę "oto pies" i w rozdziale "pies w mieście" jest coś o parkach i tam są wypisane parki do których można wejść z psami ;) Gazetę pożyczyłam koleżance, ale zaraz zadzwonię i się dowiem ;p EDIT: - Park Strzyża - Park Reagana (na terenie zieleni przy ul. Krosienki) - Przy ul. Za murami / Podwale Przedmiejskie - Park Millenium - Park Bema - Park Akademicki - Park Zaspa im. Jana Pawła II Mam nadzieję, że dobrze zapisałam :D
×
×
  • Create New...