No fakt....
A teraz przepiełam jej tą adresówkę do szelek i się mniej denerwuje...
No to teraz opis ostatnich dwóh dni:
No to w ciągu dwóch dni byliśmy na dwóch wyjściach ;)
1. Spacer bullowatych, ale mógł przyjść każdy ;]
Spotkaliśmy głównie 3 suuuper osoby, bardzo się z tego cieszę.
Na spacerze było około 40 psów a Ness w pierwszych momentach szczekała na okrągło.
W połowie się zatrzymaliśmy i już zostałyśmy w parku, bo bulle trochę zaczepiały a nam pasowało miejsce, w którym byłyśmy ;p
Zdjęcia na wątku, nie można wklejać ;p [url]http://www.dogomania.pl/threads/36941-Dogomaniacy-w-Gda%C5%84sku-[/url])
2. Wieś <3
Niestety byłyśmy same, czyli za dużo nie robiłyśmy... nie było tropienia ;(
Aport idzie nam znakomicie !
A tutaj parę fotek... mini sesja ale samemu nic nie wychodzi ;(
[IMG]http://4.bp.blogspot.com/-nk_B8j7nOUY/TwiMg8S5nfI/AAAAAAAAAaQ/ODO5l13ml1c/s320/Wie%25C5%259B+%25285%2529.JPG[/IMG]
[IMG]http://2.bp.blogspot.com/-BGw9TzAQCq4/TwiMxMGq7KI/AAAAAAAAAaY/v2ZEU_sMCg8/s320/Wie%25C5%259B+%25289%2529.JPG[/IMG]
[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-EhQKj_MhhWc/TwiNBbLSvoI/AAAAAAAAAag/ZVcXEKNB3iw/s320/Wie%25C5%259B+%252811%2529.JPG[/IMG]
[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-lALCcOka6QE/TwiNL88_iTI/AAAAAAAAAao/nn-rGx_07aw/s320/Wie%25C5%259B+%252813%2529.JPG[/IMG]