Jump to content
Dogomania

wikikoniki

Members
  • Posts

    1984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wikikoniki

  1. A może to taśma wulkanizacyjna ? Tata ma sklep malarski więc się znam :p Taka wulkanizacyjna jest meeega mocna, a ja na dodatek kolorowymi obklejałam hopki do agility, przetrwa najgorszą pogodę - [IMG]http://i40.tinypic.com/2w4b2uo.jpg[/IMG]
  2. Ahaaa... myślałam że chodzi o niebo. Rzeczywiście jest krzywy.
  3. Co to znaczy krzywy horyzont ? :p
  4. Dzięki za szczere opinie. Sama jestem nie do końca zadowolona... Niedługo robię listę miejsc, w których bd robić sesje w zimę... teraz taka ciapa że się nic nie chce
  5. A jest może jakaś strona ? Ja trafiłam ostatnio na jakąś starą ;p
  6. A wie ktoś może coś o schronach w trójmieście ? W marcu będę miała 14 lat i chciałabym zostać wolontariuszem w wakacje... Gdzie można w tym wieku i jak to się załatwia ?
  7. No właśnie ja też nie wiem... Po ciemku chociaż nie widać tego co z tyłu ;p Poza tym pies był trochę zmęczony więc łatwiej pozował... W przyszłą sobotę pożyczam lustro od koleżanki :loveu: Oj co to będzie ?!
  8. Cóż... ja staram się robić coraz lepsze zdjęcia a jak oni uważają to za pstryczki to mają problem ;p
  9. Może dam coś do oceny... [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-EhQKj_MhhWc/TwiNBbLSvoI/AAAAAAAAAag/ZVcXEKNB3iw/s320/Wie%25C5%259B+%252811%2529.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-lALCcOka6QE/TwiNL88_iTI/AAAAAAAAAao/nn-rGx_07aw/s320/Wie%25C5%259B+%252813%2529.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-BGw9TzAQCq4/TwiMxMGq7KI/AAAAAAAAAaY/v2ZEU_sMCg8/s320/Wie%25C5%259B+%25289%2529.JPG[/IMG] W pionie są dlatego, że tło nie było zbyt ładne, bo to na budowie, ale uznałam, że nawet łądnie to wygląda po ciemku...
  10. No sooooory... W sumie nie powinnam narzekać bo ja nie mam żadnych ;p
  11. Bieeedna :-(
  12. [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-viuSxv6Lk7s/TwiNa4OyX-I/AAAAAAAAAaw/EaxHs5Wkd9Y/s320/Wie%25C5%259B+%252815%2529.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-8tYBNLKFRR8/TwiN3F_7AgI/AAAAAAAAAbA/abQhCH-fwEQ/s320/Wie%25C5%259B+%252818%2529.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-jM7M8JAkbdE/TwiN7s3u4_I/AAAAAAAAAbI/d7GuO5cv-AI/s320/Wie%25C5%259B+%252819%2529.JPG[/IMG]
  13. No fakt.... A teraz przepiełam jej tą adresówkę do szelek i się mniej denerwuje... No to teraz opis ostatnich dwóh dni: No to w ciągu dwóch dni byliśmy na dwóch wyjściach ;) 1. Spacer bullowatych, ale mógł przyjść każdy ;] Spotkaliśmy głównie 3 suuuper osoby, bardzo się z tego cieszę. Na spacerze było około 40 psów a Ness w pierwszych momentach szczekała na okrągło. W połowie się zatrzymaliśmy i już zostałyśmy w parku, bo bulle trochę zaczepiały a nam pasowało miejsce, w którym byłyśmy ;p Zdjęcia na wątku, nie można wklejać ;p [url]http://www.dogomania.pl/threads/36941-Dogomaniacy-w-Gda%C5%84sku-[/url]) 2. Wieś <3 Niestety byłyśmy same, czyli za dużo nie robiłyśmy... nie było tropienia ;( Aport idzie nam znakomicie ! A tutaj parę fotek... mini sesja ale samemu nic nie wychodzi ;( [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-nk_B8j7nOUY/TwiMg8S5nfI/AAAAAAAAAaQ/ODO5l13ml1c/s320/Wie%25C5%259B+%25285%2529.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-BGw9TzAQCq4/TwiMxMGq7KI/AAAAAAAAAaY/v2ZEU_sMCg8/s320/Wie%25C5%259B+%25289%2529.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-EhQKj_MhhWc/TwiNBbLSvoI/AAAAAAAAAag/ZVcXEKNB3iw/s320/Wie%25C5%259B+%252811%2529.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-lALCcOka6QE/TwiNL88_iTI/AAAAAAAAAao/nn-rGx_07aw/s320/Wie%25C5%259B+%252813%2529.JPG[/IMG]
  14. Eeee tam... do żółtego muchy lecę ;p Zielono-niebieskie ?
  15. Pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycha :loveu:
  16. Jak z Neską ostatnio zaczynałyśmy kładkę to też na strefie sobie usiadła i zadowolona, tak samo koleżanki sunia... Może psy tak kochają strefówki bo łatwe ? Nie wiem ;p
  17. Dzięki ;) Teraz nam trochę do szelek nie pasuje ale cóż... ;p
  18. Zdjęcia na Gdańskowym wątku ;)
  19. O... Jak miło - na kilka zdjęć się załapaliśmy ;) Na początek jeszcze na parkingu robił ktoś mojemu szczurowi w kagańcu fotki. Czy mogłabym o nie poprosić jakby wyszły ? Jakby coś to PW ;)
  20. To wszystkie zdjęcia ? Tak mało ? :-(
  21. A to nie przypadkiem na inny wątek ? Musiałabyś poszukać...
  22. Coś w Gdańsku... Hmmm... jakoś nie znam fajnych miejsc. Bliżej Sopot...
  23. [quote name='agamer']Mnie na szczęście pod domem ;) a później ciepłe kakao i drzemka ;)[/QUOTE] Do DOMU i na KAKAŁKO !
  24. Super focie ;) Niedługo dojdziesz do wprawy !
  25. Moje psy karmiła babcia. Nic im nie bakowało. A co powiecie o kundelkach na wsi ? Jak dla mnie żyją znacznie dłużej... O ile nie wpadną pod samochód albo coś gorszego.
×
×
  • Create New...