-
Posts
1984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wikikoniki
-
A czy nie lepiej jak ma dojście do misek niż jak jest zamknięta w klatce ? Ok. Spróbuję w najbliższym czasie z klatką ;)
-
[quote name='Unbelievable']jak dla mnie to sama sobie wytłumaczyłaś ;) "jes przyzwyczajona: bo ją rozpieszczacie i pozwalacie sobą rządzić, a ona wie że może sobie na to pozwolić, dlatego chodzi i piszczy bo wie że w końcu ktoś do niej podejdzie, to jest proste jak budowa cepa. Zajmujesz się sztuczkami i innymi pierdołami a prostej rzeczy nie zauważasz, poczytaj jakieś książki o psiej psychice to ci się rozjaśni ;)[/QUOTE] Dlatego właśnie jest przywiązywana.
-
Wiesz. Nawet gdybym chciała ją czegoś nauczyć to mio dziadkowie i tak będą ją przywiązywać. Tak samo było z karmieniem jej :(
-
[quote name='Unbelievable']jesteś świadoma tego, że pies was sobie wychował? :)[/QUOTE] A jak ? :D Nie jestem tego świadoma ;) W nocy jest przywiązywana a biega tylko w domu bo jak jesteśmy na wsi to jest tak wymęczona, że śpi ze mną z zamkniętymi drzwiami. Niestety porzyzwyczaiła się, że kiedy śpi ze mną u nas w domu i mój dziadek wstaje to ona piszczi i szczeka bo chce do niego iść. Dlatego śpoi ze mną tylko na wsi i kiedy nie ma dziadków, Koniec tematu, ew proszę [B]Unbelievable[/B] o PW w którym wytłumaczy mi o co chodzi albo w NEski galerii bo nie chcę robić tutaj offa.
-
Ja w tym nie widzę nic złego. Kiedy jest przywiązana to ładnie śpi w kojcu. Nie piszczy ani nic. A jeżeli jest spuszczona to piszczy i drapie w każde dzrwi po kolei.
-
TAK ! Chcociaż raz coś wiem :D
-
Unikalna biała czekolada z orzechami czyli Tia!
wikikoniki replied to madziulik_13's topic in Border Collie
Też bym chciała ;( Albgo na jakiś obóz ;( Ale się użalam nad sobą ;< -
Moim skromnym zdaniem na pierwszym zdjęciu dziecko jest rozmazane... Ale to tylko moja opinia :oops:
-
Jak jakieś dokłądne wyjaśnienia są potrzebna to zapraszam do galerii, nie róbmy tutaj offa ;)
-
W NOCY chodzi po domu i hałasuje, przynosi zabawki i generalnie nie śpi. Dlatego jest przypinana
-
Unikalna biała czekolada z orzechami czyli Tia!
wikikoniki replied to madziulik_13's topic in Border Collie
A jakie to seminarium ? ;) -
Na noc przyczepia ją moja babcia bo ona łazi po całym domu. Wiązana jest około 23 a o 5 rano dziadek ją spuszcza, a jak nie to o 7 ja jak idę do szkoły ;)
-
Siemka :p śliczny Felek :D Zapraszamy do Neski ;D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
wikikoniki replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Siemaneczko ! Witamy się :p Śliczny Tazzman ;D Zapraszamy do nas ;) -
Witamy ! Śliczny olbrzym :loveu: Zapraszamy do nas :p
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
wikikoniki replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[IMG]http://i42.tinypic.com/210m4ua.jpg[/IMG] Nasza nowa własnoręcznie zrobiona obróżka :p -
[quote name='dog193']Ona na końcach jest związana? Bo tak to jakoś wygląda ;)[/QUOTE] Jest połączona woskiem. Nesce nie przeszkadza ;p
-
Nie, z takiej włóczki ale nie wełny...
-
Nasza nowa obroża, którą sama zrobiłam ;) + Cała kolekcja ;) [IMG]http://i39.tinypic.com/10drseg.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/210m4ua.jpg[/IMG]
-
Nasza nowa obroża do domu, którą sama zrobiłam ;) [IMG]http://i42.tinypic.com/210m4ua.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/10drseg.jpg[/IMG] Obróżka nowa jest w prawym górnym rogu :p Jestem z niej bardzo zadowolona ;) Cała nasza kolekcja wraz z zabawkami ;)
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
wikikoniki replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
[IMG]http://i39.tinypic.com/10drseg.jpg[/IMG] Jak obiecałam ;) Cała nasza kolekcja wraz w zabawkami :p -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
wikikoniki replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Asia&Luna']Bo kupno psa z pseudo to jedna wielka loteria;) Jednego razu trafi się wspaniały pies, bardzo podobny pod względem wzorca rasy i idealny charakter, a kolejny psiak będzie cierpiał przez choróbstwa (choroby nie tylko fizyczne, ale też psychiczne)...[/QUOTE] TAki Off... Jak ja się cieszę, że trafiłam na pseudo "wspaniały pies, bardzo podobny pod względem wzorca rasy i idealny charakter" :loveu: -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
wikikoniki replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Jest przywiązywana na 2 m koło swojego kojca i misek ponieważ w nocy lata po całym domu. A do kuchni nie ma drzwi, które jakby były, to by w nie drapała i piszczała. A mój dziadek wstaje o 5 to ją spuszcza ;) -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
wikikoniki replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='ajeczka']W najbliższej okolicy jest kilka onków. Osobiście znam sukę i jej syna, świetne psy, dobrze ułożone, poza posesją chodzą na smyczy. Inne też są ok, tylko te dwa z wymienionej posesji są niewychowywane. Latają luzem bez jakiejkolwiek kontroli. Mamy już kilka filmów na komórce i chyba pofatyguję się z tym do SM. Sama mam psa w typie ttb i bardzo się staram go dobrze wychować. Nie atakuje, ale potrafi się bronić. Na osiedlu są jeszcze 2 suki ttb, obie kochane i zabawowe. Biegają z innymi psami bez konfliktów. [B]Agresywny jest labrador[/B], rzuca się nie tylko na mojego psa, ale też na mnie i mojego M.[/QUOTE] Mój wujek też ma agresywnego laba... W wakacje go sobię biorę na wieś i próbuję wychować ale nie potrafię nad nim zapanować, raz rzucił się na małego haszczaka mojej koleżanki a wujek się śmiał i mówił, że nic mu przecież nie zrobił. Od tej pory nie szkolę laba bo (może i to złe podejście, ale) boję się, że pójdzie na mnie, że go nie potrafię nauczyć. Na podwórku świetnie ale poza masakra ;<