Witam,
Jestem koleżanką Asi i muszę przyznać, że zakochałam się w tych psiakach od pierwszego wejrzenia... Maluchy oczywiście piękne - jak to szczeniaczki, zawsze są najpiękniejsze na świecie, ale największe wrażenie zrobiła na mnie matka (zupełnie bym się tego nie spodziewała, że kiedykolwiek w życiu bardziej zauroczy mnie mama niż maluszki :-o
Jest ona tak mądrym psem o pięknym charakterze, że nie można przejść obok niej bez emocji - w pełni rozumiem Asię i jej desperacką walkę o odnalezienie tego psiaka. Suczka jest tak ułożona, tak oddana - całą sobą mówi "pokochaj mnie bo ja już kocham cię bezgranicznie"...
Wzięłabym ją bez najmniejszego zastanowienia, gdyby nie fakt posiadania dwójki małych dzieci (niby grzeczne ale wiadomo że jak to dzieci mogą być czasem nieobliczalne w swoim zachowaniu a tego suczce nie chciałabym fundować bo nie wiadomo czego w swoim pieskim życiu już doświadczyła).
Byłam u nich kilka dni temu: są przecudowne - cała rodzinka:lol:
Maluchy to kluchy niesamowite - mają niecały miesiąc a wyglądają jakby miały ich conajmniej kilka ;) Oczy są niby ciemne, ale jak to u maluchów bywa - podbiegnięte niebieskością, błękitem - także na razie nic nie można powiedzieć o ich przyszłym prawdziwym kolorze.
A oto zdjęcia:
[IMG]http://images41.fotosik.pl/540/5d54c376efe503d1.jpg[/IMG]
[IMG]http://images38.fotosik.pl/539/755eb9cbd58a4ebe.jpg[/IMG]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/521/a50bfcc461efe301.jpg[/IMG]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/521/6080f0e41c0d40f0.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/546/ce3f67bbc86bdec1.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/546/861946bf671f2e1e.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/547/9860b5278ff5f293.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/546/2995f46e8eed5711.jpg[/IMG]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/545/f08b2a8ab18150f5.jpg[/IMG]
[IMG]http://images40.fotosik.pl/529/ad1771e2249af462.jpg[/IMG]
Sami widzicie jakie cuda :lol: