Jump to content
Dogomania

ramonka

Members
  • Posts

    77
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ramonka

  1. Ja tak naprawdę mam obawy w dwie strony: sunia jest cudowna, oddana i pełna ciepła, ale tak naprawdę nie wiadomo co przeszła. Moje dzieci z kolei są generalnie grzeczne i pełne respektu dla zwierząt, ale inaczej jest jak psiak wychowuje się wśród dzieci od malutkiego szczeniaczka, a co innego jak do rodziny z małymi dziećmi "dobije" już całkiem dorosły pies - może mieć swoje przyzwyczajenia oraz sytuacje i zachowania które akceptuje lub nie i różnie reagować. Sunia jest "do rany przyłóż" ale nie wiadomo jakie ewentualne zachowanie w przyszłości (np. jakiś odruch dzieci) może obudzić w niej jakiś skrawek emocji wywołanych przypuszczalną traumą, którą przeszła i jak zareaguje - tego się ciut obawiam... Wiem na pewno jednak, że już pora w naszej rodzince na nowego domownika :)
  2. Witam, Jestem koleżanką Asi i muszę przyznać, że zakochałam się w tych psiakach od pierwszego wejrzenia... Maluchy oczywiście piękne - jak to szczeniaczki, zawsze są najpiękniejsze na świecie, ale największe wrażenie zrobiła na mnie matka (zupełnie bym się tego nie spodziewała, że kiedykolwiek w życiu bardziej zauroczy mnie mama niż maluszki :-o Jest ona tak mądrym psem o pięknym charakterze, że nie można przejść obok niej bez emocji - w pełni rozumiem Asię i jej desperacką walkę o odnalezienie tego psiaka. Suczka jest tak ułożona, tak oddana - całą sobą mówi "pokochaj mnie bo ja już kocham cię bezgranicznie"... Wzięłabym ją bez najmniejszego zastanowienia, gdyby nie fakt posiadania dwójki małych dzieci (niby grzeczne ale wiadomo że jak to dzieci mogą być czasem nieobliczalne w swoim zachowaniu a tego suczce nie chciałabym fundować bo nie wiadomo czego w swoim pieskim życiu już doświadczyła). Byłam u nich kilka dni temu: są przecudowne - cała rodzinka:lol: Maluchy to kluchy niesamowite - mają niecały miesiąc a wyglądają jakby miały ich conajmniej kilka ;) Oczy są niby ciemne, ale jak to u maluchów bywa - podbiegnięte niebieskością, błękitem - także na razie nic nie można powiedzieć o ich przyszłym prawdziwym kolorze. A oto zdjęcia: [IMG]http://images41.fotosik.pl/540/5d54c376efe503d1.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/539/755eb9cbd58a4ebe.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/521/a50bfcc461efe301.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/521/6080f0e41c0d40f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/546/ce3f67bbc86bdec1.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/546/861946bf671f2e1e.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/547/9860b5278ff5f293.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/546/2995f46e8eed5711.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/545/f08b2a8ab18150f5.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/529/ad1771e2249af462.jpg[/IMG] Sami widzicie jakie cuda :lol:
×
×
  • Create New...