Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Pani Jolu czy to przylacze u Pani to standardowe jest bo ten waz to standard powinien pasowac
  2. znalazlam waz ogrodowy 20 m z koncowkami i przylaczem do kranu za 40 zl jesli sa chetni to zapraszam od zrzuty mysle ze juz jest las rak bedzie w lidlu w przyszly czwartek JOAPG jakby co to przywieziesz ;) bo to ciezkie jest
  3. JOAPG dziekuje za mila wycieczke i za to ze Cie poznalam jakby co to jestem do dyspozycji
  4. Pani Jolu bardzo dziekuje za milo spedzona niedziele :diabloti: a teraz na powaznie nie ma za co dziekowac zawsze ja bedzie trzeba pomoc to przyjade jak mnie Asia zabierze bo ja nie mam czym jechac Eva ciasto bylo pyszne dziekujemy :loveu:
  5. cleo2008 na FB chyba nie ma jezeli mozesz to wstaw strona przytuliska [URL="http://www.znajdki.pl"]www.znajdki.pl[/URL] prosimy o 1% podatku kilka postow wyzej jest informacja o nr konta
  6. na Skrzydlatym Psie jest taki dzial Zwierzeta ktore potrsebuja ogloszen ale musza miec pozakladane watki moze u nich sprobowac zeby zwierzaki poszly do nowych domkow a poza tym zeby zarobic na psy ktorym pomagaja robia bazarek ogloszeniowy 33 ogl kosztuja 5 zl bo sam banerek przytuliska niewiele pomoze Paros odezwij sie plisssssssssssssssss JOAPG jak moge pomoc
  7. podnies do gory tam jest ogloszony bazarek (kosmetyki bluzki itp)
  8. [quote name='Gosiapk']Skoro jedna pralka działająca jest to poczekajmy z nabyciem nowej i skupmy się na bardziej potrzebnych rzeczach. Czy macie namiary na lecznicę, w której jest dłuż p. Joli za leczenie piesków? Przesłałabym tam pieniądze na zmniejszene długu (w przyszłym tygodniu).[/QUOTE] gosia to jest lecznica na Ksiazecej ale oni nie chca pojedynczych wplay(z tego co p Jola pisala) skontaktuj sie z p Jola lub JOAPAG bo ma czesty kontakt z P jola to ci powiedza jakie masz mozliwosci
  9. hura hura juz jest nasz banerek na stronie Skrzydlatego psa moze cos sie ruszy kochana Lejdis wstawila przepraszam ze sie porzadzilam ale tyle bid u p J0li a wiadomosc pojdzie w swiat jezeli zle zrobilam to przepraszam
  10. paros zalogowalas sie na Skrzydlatym psie to popros tam dziewczyny o wsyawienie banerku p joli bo ja noga jestem a mysle ze p Jola nie bedzie sie gniewac plisssss :loveu:ja wyslalam link do strony na meila do administratora
  11. [quote name='sylwija']a nie pokaleczy się? trzeba wszystko zrobić, żeby Fido nie wrócił do Bajk21. To słodki psiak, ale niebezpieczny dla kotów[/QUOTE] chyba nie zezre metalu
  12. zamiast pilki na smakolyki mazna uzyc metalowego lejka i tam wkladac np. pasztet (sprawdzony sposob)chyba tego lejka nie zdemoluje a zajecie szkodnik bedzie mial :diabloti::diabloti::diabloti:
  13. pani Jolu powstala nowa str Skrzydlaty Pies tam dziewczyny robia duzo dobrego dla zwierzakow i prosza o przeslanie banerku dane i zgode na publikacje to beda umieszczac na stronie i moze trosze psiakow by poszlo do domku ciotki prosze o zainteresowanie bo ja niewiele moge a wy dzialacie dluzej i jestescie bardzo oblatane
  14. [quote name='mala_czarna']Błoto jest wszędzie, akurat to mnie w ogóle nie dziwi. W innych schronach psy siedzą w kojcach po 3 lub 4, więc 2 psy w kojcu to luksus.Tu chodzi raczej o to, że psy NADAL nie są wydawane, a baba po prostu śmieje się ludziom w twarz i ma wszystko w du.... To już się chyba nie zmieni, osobiście to przestaję już w to wierzyć.[/QUOTE] zle mnie zrozumialas Agnieszka napisala ze P Szwarc nie wydawala zwierzat bo tlumaczyla sie blotem wiec napisalam ze jak ja bylam to tez bylo bloto glupia wymowka nie chce wydawac zwierzat i tyle
  15. a luzem to kilka latalo pisze co widzialam a agresywne pojedynczo tak mi powiedziano
  16. o kurcze bloto bylo???? tam ciagle jest bloto jak bylam we wrzesniu po suke to tez bloto bylo do kostek powinnam w kaloszach jechac taki teren mnie sie udalo jak pomysle ze mogli mi nein wydac to :placz:ale psiny po 2 w kojcach siedzialy
  17. [quote name='Tattoi']Po pierwsze- co to za "permanentna inwigilacja" i na jakim forum??? A po drugie lecznica nazywa się "Zemsta Nietoperza", a nie skowronka, więc....:-))) A teraz inna sprawa- musimy jutro (znaczy dziś, najdalej jutro) zrobić laskom badania krwi. Obu. Koszt całkowity- 200 złotych. Robić? Chodzi o to wykrzepianie, prezdłużenie vitaconu i karmienie. Jak macie pytania, to od 9 rano telefon 22 789 10 62- odbierze akurat lekarz je prowadzący. Marta Pęczalska. Tak, że pliiiiiiiiiiz- niech Pani Jola albo jednostka upoważniona zadzwoni w tej sprawie, bo to pilne. Buziaki:-)[/QUOTE] przepraszam moze cie pomylilam z kims innym ele po twoich postach pomyslalam ze pomagasz Rottkom
  18. gosiukiedy ty spisz :shake:bo czytajac twoje posty na innym forum pisane w nocy lub nad ranem to:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  19. [quote name='EVA2406']Zgodnie z zapowiedzią zapraszam na swój pierwszy, samodzielnie wystawiony bazarek : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201640-TORBY-TOREBKI-TOREBECZKI-do-18.02-godz.-22.00?p=16255669#post16255669"]http://www.dogomania.pl/threads/2016...9#post16255669[/URL][/QUOTE] Evciu jestes Wielka niech sie dodrze sprzedaja bo kasy potrzeba a dlug duuuuuuuuuuuzy bardzo dziekuje i mocno caluje
  20. TAM PRACUJE PODOBNO 5 OSOB JAK TO MOZNA OGARNAC :diabloti:NAJBARDZIEJ SA WINNI CI SMIESZNI LEKARZE CO NICZEGO NIE WIDZIELI TO MOIM ZDANIEM ICH TRZEBA UKARAC [TE KONTROLE TYLKO NA PAPIERZE]
  21. bylam tam we wrzesniu mam od nich suke rottke wolontsriuszka z Rotta ja gdzies wypatrzyla najpierw nie chcieli nas wpuscic (ze niby po co)bo obcych nie wpuszczaja coby za dozo nie wiedziec brud syf bloto do kostek psy z sukami (nie kastrowane)w jednym kojcu po 2 tygodniach okazalo sie ze sucz szczenna a w tvn pokazywali suki ze szczeniakami i moze beda sciemniac ze takie znalezli apchel miala tyle ze zywcem z niej spadaly tak tam dbaja o zwierzaki szkoda ze wtedy nie rozkrecilysmy afery dobrze ze ktos sie tym zajal szkoda ze tak pozno moj telefon ma straz dla zwieraat jak by co moge zeznawac
  22. mieszkam na Pradze tel 694804820 moge gdzies podrzucic albo inne propozycje a na stronie Rott.pl znalazlam takie info akcja sterylizacja w roku 2011 na stronie stowerzyszenieobroncow zwierzat Arka moze sie przyda p.Joli przeczytaj
  23. mam torebki i chetnie oddam juzeli sie przydadza to prosze o kontakt
  24. Pani Jolu ja i moi znajomi chetnie wplacimy 1%podatku na przyulisko jak mamy to zrobic mikolaje z wawy
×
×
  • Create New...