Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Pani Jolu z okazji urodzinek duuuuuzo zdrowka i duuuuuuuuuuuuuuuuzo szczesliwych adopcji:Rose:
  2. [quote name='juliaikamil']dziewczyny, a gdzie Was szukać - nie miałam okazji Was poznać... jakoś znajdę. o której się zaczyna impreza?[/QUOTE] zadzwonisz do p.JOLI toci powie gdzie jestesmy albo do mnie 694804820 ;)
  3. [quote name='bric-a-brac']4 czerwca? A gdzie, gdzie? :razz:[/QUOTE] nie wiem pewnie jutro ciotki powiedza albo moze napisza :grins::grins::grins::grins::grins::grins:
  4. Fanty ktore ja mam i ktore dostarczy Igam zebierze ode mnie Eva i mowila,ze zostana na nastepny festyn bo wymyslily z Mimis juz na 4 czerwca :multi::multi::multi: dobre dziewczyny:loveu:pewnie napisza co i jak
  5. Igam a czy nie moglabys tych paczek przywiesc od mojego syna on pracuje na Suzina od poznych godzin i nie chcialby CIE odwiedzic okolo1 lub 2 :evil_lol:w nocy ja je zawioze na Pole
  6. [quote name='Aleksandra95']Ja mogłabym jechać,ale nie mam jak dojechać.[/QUOTE] autobusem o potem metrem stacja POLE MOKOTOWSKIE
  7. A na Polach to gdzie was szukac?i o ktorej trza sie zameldowac;)
  8. Parosku rozmawialam z Igam na ten temat jak bedzie co przywiesc to ja odbiore Igam ma kontakt z elik na obecna chwile nic nie mozemy zrobic przykro:-(
  9. Emilia2280 mialysmy transport do WAWY ale problem w tym ze elik na chwile obecna nie ma w Krakowie wiec nie bylo jak odebrac P.Jolu juz mi pani rozjasnila:multi:pewnie ze bede moze sie przydam mam fanty;) glosowalam na 34
  10. ja troche fantow mam i tez przy stoisku moge pomoc jak wszystko dojdzie do skutu bo jechac na Pole bez zadnej organizacji to jest bez sensu P.Jolu niech sie pani odezwie jak pani to widzi :crazyeye:bo niedziela sie zbliza wielkimi krokami na dzien dzisiejszy to ja widze czarno:shake:
  11. igam pisalam pv do jagienki ale cisza moze do 8 maja elik dowiezie paczke do tej dziewczyny to ja odbiore z dworca i jezeli Emilia pozwoli to by przekazac na bazarek
  12. jezeli jakims cudem bedzie w Wawce to ja odbiore :lol:
  13. [quote name='bajk21.']UlaFeta, przytulisko nie jest żadną organizacją w związku z tym zawsze przytulamy się do kogoś, teraz też.[/QUOTE] tak sobie pomyslalam;) a czy ten transport paszki z Krakowa jest jakos dograny? czy moze ktos wie?
  14. pytalam kto organizuje bo na str.dnia ziemi w organizacjach pozarzadowych nie znalazlam przytuliska?
  15. ja 25 kwietnia mialam podobna przygode bylam na spacerze ze swoja suka w typie rasy rot t.na ktora rzucil sie anstaff byl pod opieka 11 chlopca bez smyczy o kagancu nie wspomne sucz zostala pogryziona (dotkliwie)wezwalam straz miejska ktora stwierdzila ze nie moze ukarac wlasciciela mandatem bo nie widziala zdarzenia ale we wtorek zadzwonil powiatowy lekarz wet. ze musi poobserwowac psa bo wplynelo zawiadomienie od strazy ze w czasie rozdzielania gryzacych sie psow dziecko pogryzl rottweiler :diabloti:to pewnie widzieli:crazyeye:dziecko nie bylo pogryzione mialo zadrapanie na reku ktore nie przekonalo mnie ze zrobil to moj pies nie zostala mi przedstawiona obdukcj ze stwierdzeniem ze szkode wyrzadzil moj pies to moze rostrzygnec sad a nie straz wiejska(z calym szacunkien do wsi)tak pracuje straz w wawce:shake:
  16. ja25kwietnia mialam podobna przygode bylam na spacerze z moja suka w typie rasy rottweiler na smyczy nagle z bramy wyskoczyl amstaff i rzucil sie na moja sucz byl bez smyczy o kaganku nie wspomne byl pod opieka 11 chlopca nie moglismy rozdzielic psow po calej akcji wezwalam straz miejska ktora powiedziala ze nie moze wystawic mandatu bo niw widziala zdarzenia ale zawiadomila powiatowego lekarza wet.ze rottweiler pogryzl dziecko :diabloti:dziecko mialo zadrapanie na reku lecz nie wiem z jakiego powodu nie widzialam zeby bylo pogryzione nie zostala mi przedstawiona obdukcja ze stwierdzeniem ze obrazenia se dokonane przez mojego psa taw w wawce pracuj straznicy
  17. Eva jak ci pasuje ja po 15 jestem w domu codziennie jak przyjedzieszto pogadamy czekam na wiesci:kiss_2::kiss_2:
  18. Eva odezwij sie w sprawie fantow a tak wogole to kto organizuje ta loterie jestam chetna do pomocy czekam na rozkazy:eviltong:
  19. p.Jolu niech sie pani nie martwi napewno loteria sie uda zmniejszy sie dlug Eva mam troche fantow to moze je zabiore jak bede jechac na festyn jak myslisz?
  20. [quote name='DariaNojak']ja również chętnie wspomogę zwierzaki, prosze o kontakt do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], pieniążki chciałabym przywieźc Pani osobiście:)[/QUOTE] bardzo dziekujemy wszystkie namiary na p.Jole znajdziesz na stronie [URL="http://www.znajdki"]www.znajdki[/URL] zadzwon i sie umow:loveu::loveu::loveu:
  21. zdrowych spokojnych i wesolych Swiat Wielkanocnych dla p.Joli i wszystkich przyjaciol przytuliska zyczy Ula:iloveyou:
  22. to jest bardzo dobry pomysl jesli Ewa to kupi to przyniesienie fantow na Pole nie bedzie stanowic problemu :lol:
  23. Eva jak takie losy wygladaja? to mozna zrobic ich wiecej zebys nie miala magazynu w domu i moze ktos na festyn przyniesie?:bigcool:
  24. no to weze w dobrych rekach;);) a teraz z innej beczki Eva czy te fanty na loterie to trzeba Ci wczesniej dostarczyc czy mozna przywiesc na festyn nie nam tego duzo ale zawsze cos moze sie przydac
×
×
  • Create New...