Hej! Jestem i zaraz dodam mnóstwo zdjęć!!! Przepraszam, że tyle czasu czekałyście, no ale niestety zbyt mało mam ostatnio wolnego czasu:)
Fotki są z wczoraj, więc nie są prosto po fryzjerze robione. Kenzo zdążył się posklejać po jedzonku więc jego mordka nie wygląda zbyt schludnie:) A i Pani mnie pochwaliła za brak kołtunków i stan jego włosa:) Śmiała się, że lubi się kąpać, no tylko cały czas podczas ścinania trząsł się jak galareta:)
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9277/dsc0064ts.jpg[/IMG]
[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4205/dsc0072fs.jpg[/IMG]
[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5074/dsc0069wt.jpg[/IMG]
[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4496/dsc0063ex.jpg[/IMG]
[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3254/dsc0049ek.jpg[/IMG]