Hej!!!
Dzisiaj foty będą..
...................................
Mam fotki! Kenio trochę posklejany, bo po jedzonku, na innych fotach Kenio i jego nowe szelki a jeszcze na innych ,,torba na Kenia" :) Kupiona była z myślą o wyjeździe nad morze abym mogła spokojnie z nim wejść do baru lub sklepu, ale w związku z tym, że go jednak nie zabrałam nie była jeszcze używana :)
Przepraszam, że wszystkie foty są w podobnej tematyce, ale jest taka pogoda, że nawet nie ma okazji robić zdjęć na dworze - aktualnie u nas leje :)
[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2599/dsc0024rh.jpg[/IMG]
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7774/dsc0031yj.jpg[/IMG]
[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/628/dsc0037kf.jpg[/IMG]
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2267/dsc0047qy.jpg[/IMG]
[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7827/dsc0045ec.jpg[/IMG]