[quote name='unikatowydiament']ale słodki pycholek :)[/QUOTE]
Dziękujemy :*
[quote name='FREDZIU']Cześć wpadamy z rewizytą:lol:
Kenio jest poprostu cudowny, fryzurka śliczna. On jest rozkoszny:loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy :* Kenio aż się zaczerwienił :P
[quote name='*Jot*']A ja też z pomorskiego :D Ale do Trójmiasta mam ok.120 km. :roll:
[url]http://img856.imageshack.us/img856/7836/dsc0114af.jpg[/url] cudowna ta fotka :loveu::loveu:[/QUOTE]
Witam Pomorzankę :) Dziękujemy :*
[quote name='ania90']witamy sie:)[/QUOTE]
Hej Aniu!
...........................................
Wróciliśmy z długiego weekendu! Pogoda była w kratkę, ale jak się jest w dobrym towarzystwie to nawet brzydka pogoda nie popsuje humorku :)
Niestety zdjęć Kenia z nad morze nie będzie, bo w ostatniej chwili mama mi go zabrała :)
Wieczorkiem postaram się dodać jakieś nowe fotki! Buziaki:*