-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
edek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy domki :) -
Ja mogę porobić tzw ogłoszenia tradycyjne i porozwieszać gdzie się da :) tylko bym prosiła o jakiś tekst do ogłoszeń i jaki nr tel miałabym podawać ?
-
Bardzo się cieszę że udało się go gdzieś przechować :multi:. Mam nadzieje, że szybko znajdzie się dla niego domek. Może niech Pani zmieni troszkę opis na 1 stronie: przydałoby sie dopisać że lubi ludzi, szczeka na psy bo się ich boi. JAk dla mnie to on nie jest agresywny.
-
Ja też serdecznie dziękuję Panu Piotrowi za pomoc dla niego :)
-
Podnoszę Kubę może cud się stanie
-
Udało się Pani dodzwonić do przytuliska na ursynowie ?
-
Może niech da jeszcze trochę czasu dla psiaka na znalezienie domu już mniej więcej wiadomo jaki on jest, jak sie zachowuje do człowiek itd. Jest młodym i bardzo ładnym psem ma szanse na adopcje.
-
To proszę jeszcz może do tego przytuliska na ursynowie zadzwonić szkoda go na wolności zostanie zagryziony lub zabity albo i zdechnie z głodu
-
Przytulisko dla psów dzielnicy Ursynów 502-388-663 Może jeszcze tu spróbować ?
-
Pani Aniu a nie moze go Pani narazie u siebie przetrzymać może znajdzie sie dla niego hotelik. JA mam dwa duże psy i 3 koty. Nawet gdybym chciała to bym nie upilnowała, żeby krzywda sie nikomu nie stała.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
edek replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A może P. Jola mogła by pmóc temu psiakowi jutro zostanie uśpiony lub wywieziony do lasau. Ja mogłabym wspierać go finansowo i pewnie kilka osób z poniższego wątku też. BŁAGAM O POMOC DLA NIEGO !!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/200641-POMOCY-dla-3-letniego-Kuby-wyrok-smierci-zostanie-wykonany-25-stycznia[/url]!!!!!! -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
edek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Biedne dzieciaki znowu ma być mróz -20 mam nadzieje że przeżyją :shake: -
Ja jestem za, a ktoś da radę do zawieść ???
-
[quote name='inga.mm']a tak w ogóle to nasuwa mi się przykra refleksja po przejrzeniu tego tematu: bardzo dużo bicia piany, mało skutecznych działań. Żadnego konkretu.[/QUOTE] Ja znam tylko jeden hotel dla psów i to drogi. Jedynie mogę pomóc finansowo.
-
Ja też ma dwa duże psy jeden jest agresywny do innych psów a drugi dominujący. Na początku nie było łatwo byli zamykani w oddzielnych pokojach jak nikogo nie było w domu i z czasem sie zaakceptowały. Jest przy tym trochę pracy i kłopotu ale wart :)
-
Do jutra znalezienie dt lub ds jest nie realne za mało czasu. JAkby poszedł do hoteliku nawet na m-c to może w między czasie udałoby się znaleść dt. Pani jest osobą decyzyjną to jest moje zdanie.
-
widzę ze trochę mało jest osób online . Wcześniej też ktoś pytał o nr konta bo chciały osoby z facebooka wpłacać ciekawe czy to aktualne i ktoś jeszcze proponował fanty na bazarek.
-
Może ktoś zna inny hotelik ?????? tańszy niż 600.
-
[quote name='Uru']więc jakie są konkretnie na chwile obecna opcje dla psiaka,nie licząc tych złych? ktos juz dzwonil do jakiegos hoteliku czy coś? ktos sie deklaruje na jakies wpłaty?[/QUOTE] Pani która się nim zajmuje będzie niedługo online . Ja mam jeden numer do hoteliku od sąsiadki ale wzięła by koło 600 zeta za m-c, więc jak dla mnie odpada. Ja się deklaruję na wpłatę jak najbardziej :)
-
A może ktoś zna jakiś tańszy hotelik bliżej ?????
-
W okolicy nie znajdzie sie chyba tańszego hotelu
-
Dodzwoniłam się do Pani ma się pokazać około 18 Kotów prawdopodobnie nie toleruje
-
[quote name='Cleo2008']a na fb glosy ze brak konkretow i zaden wet nie uspi zdrowego psa... wejdzie prosze i rozeslijcie troche pls... [url]http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=195593773788555&id=179282728779241#!/event.php?eid=183411815025158[/url][/QUOTE] Też mi się wydaje że nie uśpi. Więc czeka go tułaczka.
-
[quote name='Uru']Słuchajcie, tu nie ma co czekac. konkretne telefony w konkretne miejsca. jest hotelik w obornikach śląskich koło wrocławia ,numer tel. 71 310 64 46 i kom 503 910 629. miesiąc pobytu to ok 300zł.mysle ze mozna sie dogadac zeby zapłacic za kilka dni jesli nie uda sie uzbierac kasy do 25 stycznia. niech opiekunka psa tam zadzwoni. obecnie tel nie odbiera.wiem ze to daleko od warszawy ale to zawsze jakas opcja. osobiscie moge zawiesc psa z wrocka do obornik gdyby jakos to sie udalo itd.[/QUOTE] Ja się dokładam. Problem z tym że opiekunka tu nie zagląda i są problemy z komunikacją :(
-
Wczoraj próbowałam i nie udało mi się. A dzisiaj to i tak ta informacja nie jest mi potrzebna bo Pani się rozmyśliła :( Więc nie wiem co dalej ????