[quote name='LAZY']Dziewczyny jestem na finiszu szukania wózka. To znaczy może nie na finiszu ale ograniczyłam się do dwóch modeli. Tako warrior (lub jumper) oraz Jedo Fyn4ds. Cenowo podobne itd., ale mają pewne różnice. Czy ktos z Was słyszał o tych modelach? O Jedo czytałam ze ma średnią spacerówkę za to większą gondolę. Tako spacerówkę podobno ma fajniejszą tylko gondola mniejsza no i waży nieco więcej. Tako ma gondolę noszoną za rączke przy budce a Jedo za uszy po bokach. Jak myślicie, które z tych rozwiązań będzie dla mnie wygodniejsze? Będę musiała znosić gondolę z praktycznie 3 piętra i wygoda będzie dla mnie ważna.
[/QUOTE]
A oglądałaś jedno i drugie w wersji spacerowej i z gondolą? Składałaś / rozkładałaś (bo ja na tej zasadzie wyeliminowałam X-Landera Xa :)?
Ja po długich oględzinach (i przyprawieniu pań w sklepie o białą gorączkę) zdecydowałam się na Fyna. O nim wiem, że na wertepach koło mnie sprawdza się dobrze, a sąsiadka mojej Mamy bardzo go sobie chwali. U mnie właśnie oględziny sprawiły, że zdecydowałam się na Fyna Freeline (choć byłam przekonana, jak patrzyłam w internecie, że wolę classic). Classic ma ciaśniejszą budkę, przez co w wersji spacerowej wygląda fatalnie, no i jest mniej wygodne, bo dziecko ma mniej miejsca.
Natomiast z freeline jest już dużo lepiej, ale jeszcze trochę, zanim zacznę używać :) i mam nadzieję, że zdania nie zmienię.
Tyle o Fynie, o Tako nie wiem za wiele, zniechęciły mnie niektóre niezbyt pochlebne opinie - nadmiar plastiku i jak dla mnie nie do przyjęcia wygląd spacerówki.