Jump to content
Dogomania

jukutek

Members
  • Posts

    5606
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jukutek

  1. Jak ktoś może - to niech udostępni i pozaprasza i tą drogą, ja już muszę znikać... :(
  2. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=164174990308149[/url] Tak na bardzo szybko, w miarę możliwości wygładzę i uzupełnię.
  3. a w jakim wieku on jest?
  4. [quote name='Ulka18']Cholera, to rzeczywiscie Palucha lepszy. [/QUOTE] ja z Paluchem mam jak najgorsze doświadczenia (Juki - ten duży ze zdjęcia - jest dosłownie wyrwany z Palucha), ale to było ładnych parę lat temu...
  5. Ja mogę wziąć na siebie FB, tylko napisz słów parę o psiaku, nie musi być na razie piękne ogłoszenie, ale żeby cośkolwiek z danych było... to może będzie jakaś reakcja.
  6. jeśliby zapadła decyzja o hoteliku, mogę przegrzebać rzeczy, czy jeszcze coś się nie ostało na bazarek (ale to i tak po weekendzie dopiero). Inaczej naprawdę nie jestem w stanie pomóc :shake:
  7. Tak jak pisałam - mogę pomóc z FB, tylko muszę wiedzieć, co napisać :)
  8. [quote name='romenka']Słuchajcie, pies koczuje pod moim domem. Z jednej strony dobrze bo wiem że go nie przejedzie samochód z drugiej strony źle, bo TZ jak przyjedzie to go przegoni :placz: Nie wiem co robić :placz: [/QUOTE] aż tak źle? Jeśli dasz radę sklecić jakiś konkretny opis psa, to wrzucę ogłoszenie na FB - może go ktoś szuka?
  9. [quote name='Asior']tylko bierz pod uwagę, ze jest masakrycznie ciężki.... 15 kg to straszny ciężar.. [/QUOTE] Tako waży tako samo :) niestety, tyle ważą wózki na pompowanych kółkach, jak zauważyłam...
  10. [quote name='LAZY'] I dziękuję dziewczyny za rady. Czyli chyba wezmę tego Jeda Fyn Freeline skoro budka jest większa, a właśnie czytałam, ze narzekają na zbyt małą do spacerówki (może to byla wersja classic). [/QUOTE] Najlepiej pójdź do sklepu i zobacz na własne oczy (ja kupowałam przez Internet, ale wcześniej obejrzałam). Na zdjęciach zdecydowanie wolałam classic, bo freeline taka kanciata... Ale w naturze wygląda lepiej. Problem z Jedo polega na tym, że ma jedną budkę do gondoli i do spacerówki, a spacerówka jest naprawdę duża (i wysoka, co ma swoje zalety, bo i wyższe dziecko będzie mogło pospać, bez opadania główki), więc ta budka jest trochę na wcisk - we freeline mnie to nie razi, bo właśnie jest ciut szersza i wyższa (chodzi zwł. o samo wykończenie brzegu). Jak będzie w użytkowaniu - zobaczymy :)
  11. A w czym prałyście / pierzecie rzeczy dla noworodka? W delikatnym "dorosłym" czy specjalnym "dziecięcym" (jak byłam malutka, miałam uczulenie na Cypiska czy jak się to jedyne dostępne świństwo dla dzieci nazywało... :)
  12. to inna luteina :) i lepiej nie musieć jej brać... na podtrzymanie ciąży.
  13. [quote name='LAZY']Dziewczyny jestem na finiszu szukania wózka. To znaczy może nie na finiszu ale ograniczyłam się do dwóch modeli. Tako warrior (lub jumper) oraz Jedo Fyn4ds. Cenowo podobne itd., ale mają pewne różnice. Czy ktos z Was słyszał o tych modelach? O Jedo czytałam ze ma średnią spacerówkę za to większą gondolę. Tako spacerówkę podobno ma fajniejszą tylko gondola mniejsza no i waży nieco więcej. Tako ma gondolę noszoną za rączke przy budce a Jedo za uszy po bokach. Jak myślicie, które z tych rozwiązań będzie dla mnie wygodniejsze? Będę musiała znosić gondolę z praktycznie 3 piętra i wygoda będzie dla mnie ważna. [/QUOTE] A oglądałaś jedno i drugie w wersji spacerowej i z gondolą? Składałaś / rozkładałaś (bo ja na tej zasadzie wyeliminowałam X-Landera Xa :)? Ja po długich oględzinach (i przyprawieniu pań w sklepie o białą gorączkę) zdecydowałam się na Fyna. O nim wiem, że na wertepach koło mnie sprawdza się dobrze, a sąsiadka mojej Mamy bardzo go sobie chwali. U mnie właśnie oględziny sprawiły, że zdecydowałam się na Fyna Freeline (choć byłam przekonana, jak patrzyłam w internecie, że wolę classic). Classic ma ciaśniejszą budkę, przez co w wersji spacerowej wygląda fatalnie, no i jest mniej wygodne, bo dziecko ma mniej miejsca. Natomiast z freeline jest już dużo lepiej, ale jeszcze trochę, zanim zacznę używać :) i mam nadzieję, że zdania nie zmienię. Tyle o Fynie, o Tako nie wiem za wiele, zniechęciły mnie niektóre niezbyt pochlebne opinie - nadmiar plastiku i jak dla mnie nie do przyjęcia wygląd spacerówki.
  14. Zapraszam po cegiełki dla starego schorowanego rottweilera Miszy, którego już tyle razy zawiódł człowiek, a który wciąż pragnie miłości... [SIZE=4][B] NIE ZABIŁA GO SAMOTNOŚĆ - CZY ZABIJE STAROŚĆ...? PODARUJ DZIADKOWI JESZCZE TROCHĘ ŻYCIA![/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][B][SIZE=5][SIZE=4] Misza jest stary i schorowany, potrzebuje opieki weterynaryjnej, leków, zabiegów, specjalistycznej karmy. Może pożyć jeszcze trochę czasu w prawdziwie domowych warunkach, jakich od lat mu brakowało, ale potrzebujemy pieniędzy, aby móc mu je zapewnić...[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1540164684[/URL] [IMG]http://img203.imageshack.us/i/dsc00312rn.jpg/[/IMG][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5858/dsc00312rn.jpg[/IMG]
  15. cieszę się, że doszło :)
  16. A ja wpłaciłam wczoraj pieniądze za bazarek dziecięcy Romenki - podałam, że bazarek dziecięcy, że ja, ale nie dopisałam, że na Dina :oops:
  17. [quote name='matrioszka2']Zgłaszam [B][U]marget[/U][/B]. Jej bazarek trwał do 22 stycznia.Po zakupie w opcji KT zrobiłam 17 stycznia przelew.Mimo monitów nie otrzymałam ani zakupionego towatu, ani zwrotu pieniędzy, nie mówiąc o słowach wyjaśnienia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/200147-MASKOTKI-LOK%C3%93WKA-CIUSZKI-....-DO-22.01-godz.23[/url][/QUOTE] ja dostałam, ale z dużym opóźnieniem-z minimalnymi wyjaśnieniami. Na ogół mogę poczekać, ale lubię wiedzieć, co się dzieje.
×
×
  • Create New...