Jump to content
Dogomania

jukutek

Members
  • Posts

    5606
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jukutek

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/219199-bazarek-dzieci%C4%99cy-na-dwa-cele-do-28.12?p=18169848#post18169848[/url] zapraszam :)
  2. foteliki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219180-Foteliki-samochodowe-dla-dzieci-dla-rottk%C3%B3w-do-15.12?p=18167070#post18167070[/url]
  3. moje psy miały zawsze mnóstwo zabawek i nie broiły :) super, że już lepiej
  4. [quote name='Litterka']Jeśli mieszkasz w domku, to ok, ale u mnie w bloku wózek zniknąłby najpóźniej po godzinie...:angryy:[/QUOTE] w bloku. o domku mogę tylko pomarzyć....
  5. nie wyganiaj dzieci z domu na antybiotykach... ja też z M. siedzę teraz, kaszle :(
  6. ja wózka nie wnoszę. Zostawiam na parterze. ;)
  7. pytanie, co dalej.....?
  8. ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  9. a jakieś gryzaki???
  10. podobna, podobna, gratulacje :)
  11. [quote name='Ania+Milva i Ulver']A ja jestem po chyba ostatniej już przed rozwiązaniowo-ciążowej wizycie u gin- rozwarcie na 1,5 cm ...w sumie wszystko gotowe do porodu...tylko nie moja głowa i dom ;) Także czeka mnie gruntowne sprzątanie i przygotowanie kącika dla Bartusia. Chciałabym jednak do tego 17-go wytrzymać....zobaczymy. Mały waży na dziś według usg 3200 , więc w sumie ok - na kolosa nie wygląda. Ale muszę przyznać, że 9 miesiąc to jest jednak z lekka koszmar .... No i moja waga na plus 16kilo od początku.....grrrr[/QUOTE] Małgosia wg ostatniego usg (na tydzień przed narodzinami) też miała ważyć 3200 a ważyła 600 g więcej :P
  12. o kurczę...............................
  13. [quote name='pepsicola']A ja się dziś zważyłam i jestem w szoku. Waga przed ciążą 51kg, waga 9 dni po porodzie 53kg, właściwie nie widać, że byłam w ciąży:) Bardzo się cieszę z takiej sytuacji.[/QUOTE] też tak miałam, tylko z 3... dwa wciąż są do dziś, bo brak motywacji...
  14. [quote name='romenka']Romek powiem Wam że bardzo dobrze sprawdza się jako stróż domu :) Pilnuje swojego jak lew :) Nikomu nie da wejść do domu a dziadka dzieciom niemało zagryzł ;) Musiałam go mocno trzymać żeby dziadek w ogóle mógł wejść za próg ... Je :) Nie wszystko za jednym zamachem i nie bardzo lubi ciepłe ale zjada do czystości:) Niedługo niunia wyślę kubraczek Romkowi ten co miała Dianka a ja jeszcze go wypiorę a wcześniej wymrożę ;) Zdjęcia bym wstawiła ale z tym modemem nie da się :( Niedługo TZ zawiezie sferię do naprawy ale wcześniej muszą nam naprawić samochód bo pompa paliwowa padła :( Brak telefonów w sprawie Romka...[/QUOTE] super, że u Romka wszystko w porządku... Trzymajcie się!
  15. czy używacie kojca??? dla dziecka, nie psa :)
  16. u nas od niegojących się odparzeń zaczęły się objawy skazy - pomogła dieta. A jak u Ciebie, dzodzo?
  17. [quote name='romenka']No właśnie tyle że ja nie pamiętam odpowiedzi :( bo jakiś głupot musiałam napisać :( a telefon też nie ten :([/QUOTE] to spróbuj napisać do obsługi serwisu... ale w tej sytuacji czarno to widzę :(
  18. onet przy okinku logowania ma [URL="http://konto.onet.pl/haslo.html"]Nie pamiętam hasła[/URL] :)
  19. i jak tam Romuś?
  20. [quote name='dzodzo']dziewczyny, kiedy na usg bioder sie wybieralyscie? pediatra ani slowem sie nie zajaknal ze mam isc,czytam rozne opinie, ze po 6 tyg, ze po 3 mc, polozna powiedziala mi, zebym teraz poszla i juz zgłupialam[/QUOTE] między 6-7 tyg. obowiązkowo, mimo że problemów żadnych nie było. teraz, w siódmym miesiącu kolejna kontrola. chyba bez usg, ale zobaczymy.
  21. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dla mnie dzień bez słodyczy, to dzień stracony heh...a ostatnio dzień bez mandarynek to dzień stracony;) Waga +14 kilo...sama jestem ciekawa ile wyjdzie na końcu, ale maluch sporo przybiera. Mam pytanie odnośnie wit. Ki D- przy karmieniu piersią to wiem , że trzeba podawać...ale co przy karmieniu mlekiem modyfikowanym? K nie podajemy, ale co z D - jest tyle różnych opinii... [SIZE=1][COLOR=navy]...chyba wybraliśmy imię- Bartosz;) Tz chodzi i ciagle ..mały Bartuś to , mały Bartuś tamto;)[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] nie podajemy. Mieszanka zawiera wszystko co potrzeba.
×
×
  • Create New...