Jump to content
Dogomania

kalyna

Members
  • Posts

    9084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kalyna

  1. Ale masz już ładny ten brzusioo ;) Hahaha miłość psio-kocia :loveu:
  2. No to szczęście miałaś ;) u nas trzeba było się osobiście zapisywać... porażka.
  3. szaleństwo... gdybym miała taką kasę na torebkę, to już wiem jaką kupiłabym, a tak to kilka świąt muszę na nią zbierać :loveu:
  4. Ja wybierałam promotora w ciągu 20 minut, między jednym egzaminem a drugim :lol: Hahaha i byłam jedna z ostatnich...
  5. oo tak, rozleniwia. mam jednak nadzieję, ze to tylko chwilowy problem i wrócimy na BARFa. Noo zachecam, bo sama się nim teraz jaram :lol: aa to ja dziwna jestem, bo wsio kupuję bez okazji. Na różne okazje dostają smaczki, bo z tego faktycznie maja frajdę. W sumie to z zabawek czy akcesoriów też mają fun. Bierz, bierz :lol: niestety coś za coś.
  6. Witaj :) wow fajna prośba :) No to to postaram się szybko zrecenzować. Tak na szybko to mogę napisać: czerwona i zielona jest bardziej miękka i przyjemniejsza dla dłoni niż niebieska. Jest szeroka i na prawdę mocna. Odblaski pośrodku fajnie widać, ale znowu jak się zahaczy to wychodzą. Nie pruje się ani nic, tylko no trochę to widać,. I nie są gumowane. Na jesienne spacery sprawdzają się. Mam ostatnio plan najpierw obczaić w ręce pewne gumowane smycze i dopiero wtedy pomyśleć o ich zakupie. Ale to dopiero za 2 tygodnie będę mogła coś na ten temat napisać i oczywiście jak uda mi się być tam gdzie chcę. Tylko gumowane nie są odblaskowe :roll: i z nowości... dzisiaj przyjechała sucha karma dla Ciapulca. W holu waliło rybą, ale Ciapulcowi bardzo smakowało, oby tak dalej. A karma jest baaardzo fajna, totw rybny.
  7. Gratuluję :) Super się spisałyście. A Kato jest przepiękny, choć z tego co piszesz to trzymałabym się z daleka. A była na luźnej czy napiętej smyczy?
  8. Hahaha nieee, choć faktycznie w adopcjach są czasami piękne perełki ;) dzięki :loveu:
  9. Hahaha :D hmm co to jest ten lepszy prezent? bom ciekawska! Z hodowli zkwp, berghorn. E torcik Ciapulcowi smakował, więc jak będę coś, kiedyś kupować, gdzie te torty będą to na pewno kupię. Ten dostały po mojej obronie licencjatu :P
  10. to jest twarde, ale kruche. Psiakom baaardzo smakuje. Jedyne zdjęcie, gdzie cos widać... Moje już dostały, coś tam z zapasów. W końcu cała szafka smaczków.. No a jak już napisałam, moje cały rok mają święto, co rusz zabawki, smaczki, wymyślanie jakiś rarytasów, spacery, socjal. Dzisiaj były nieszczęśliwe, bo wyszły na ogród połazić, bez zabawki. I ciągle we mnie się wlepiały, trzymały się blisko, mimo że nie zwracałam na nie uwagi. No a później były w domu. I na 5sekund straciłam Gazika z oczu, a ten przybiega do mnie z długopisem :P Ze spaceru dzisiaj nici, bo kostka mnie bolała i na dodatek głowa. W takich chwilach ogród jest jak zbawienie.
  11. Ja jestem meeeega leniwa :D najczęściej kupuję LOLO PETS, albo przepis z ciastek wątrobowych, albo gotowane kurze łapki i wymieszane z galaretką do lodówki. W sumie to możesz zrobić wszystko. Nie wiem jak Twoje psy reagują na różne dania, moje zjedzą prawie wszystko i nie ma problemu ;)
  12. No ja właśnie potrzebuję rybnego :P i to na wczoraj...
  13. to było w sobotę, szalał z piłeczką i nic więcej do szczęścia mu nie potrzeba. Moje psy mają codziennie dzień zwierząt/psa/urodziny. Także luzik :lol: A u mnie urodziny mają dodatkowe raz w roku wsie 3 razem. Albo w lutym świętują albo w czerwcu, zależy jak z kasą stoję. I wtedy każdy dostanie coś. Jak kupię im torcik to raz w roku i dzielony na 3 jest.
  14. ale powstaje jak feniks z popiołów :) A u nas, aż wstyd się przyznać, ale psiaki dopiero dzisiaj dostaną smaczki z okazji dnia zwierząt. Dwa poprzednie dni były dość intensywne, także dzisiaj dzień lenistwa i obżarstwa :lol:
  15. Ej, bez jaj. Ja wczoraj zamawiałam totw, więc zacznijcie już szukać promocji :lol:
  16. Hahaha :lol: No wiesz czasem coś je strzeli, ale nie mam z nimi większych problemów. Sonia zje wszystko i w każdej ilości. Gandzia jak coś dobrego to też wszystko, ale czasem jak ma za dużo to zostawia. Np. kurzych łapek za pierwszym podaniem nie zje, dopiero za drugim. Tylko on jest trochę teraz tuczony, coby nie były z niego same kości i skóra, więc dostaje więcej i jak nie zje jednego posiłku to nic się nie stanie. Za dużo w doopce ma :P U mnie nie ma fazy, że nie ruszy niczego. Ewentualnie latem, ale jedzenie trochę poleży i tak czy siak je zje. uuu, aż w szoku jestem. Bo ta ma sporo miesięcy za sobą, w tym rozwalanie jej na dwie części. Hahaha moje mają zakaz psucia zabawek.
  17. A to zależy czy miska jest metalowa czy plastikowa? e tam, z miski jak wywala suche to nie problem, u mnie Ciap roznosi surowe mięsko, czasem z którego kapnie jakaś krew czy coś :P hahaha to ja tak szybko zbieram jedzenie przed Sonią, kiedyś przez szczebelki z kojca Gandzika podwędziła mu, potem jej to weszło w nawyk. Mistrzostwo to u nas kurza łapka leżała tak długo na dywanie, aż się mrowisko zrobiło :loveu: Hahaha Gandziocha to samo robi jak dostanie jakąś nowość. Bierze do pyska, na koniuszek jęzorka, wypluje, powącha, popajacuje i w końcu zje, potem już każde następne kawałki wcina, aż mu się uczy trzęsą.
  18. Była sobie kura...Sonii kura :lol: dorwał ją Gandzik i podzielił kurę na pół... Sonii dostał się kuperek... Niestety tak zabawka nie gdaka...Pańcia ją naprawiła i Soniula biega nada z tylko swoją kurą...
  19. Owczary nie są nie jadkami :D na szczęście... choć jak pisałam jedne smaczki mam, co Gandzia jak jest sam to dziamdzioli i dziamdzioli i wypluwa, a przy Soniuli zjada :P na Ciapę nie ma bata, jak już mu coś nie smakuje... A mnie dzisiaj tak mega boli kostka. Chyba przeforsowałam się z tymi spacerami, bo ostatnio to popylam na dwa spacery dziennie. Do tego latam po ogrodzie, do miasta, zakupy itp. A jutro też śmigam i będę pewnie konać. Do tego Ciapulcowi nie smakuje gotowane żarełko i wypija tylko zupkę marchwiową (!). Ryż i ryba to tylko tyle, coby przetrwać. Także teraz czekamy na paczkę, bo zamówiłam suchą karmę.
  20. Wozić to nie, ale wysyłać paczką, czemu nie :lol:
  21. Ahh a ja właśnie planuję jechać na psie zakupy :loveu:
  22. No to możesz jedynie obczaić allegro jeszcze ;)
  23. No to jedyne co to możesz kupić 2x12kg za 264zł.
  24. uuu jaką chcesz kupić?
×
×
  • Create New...