Jump to content
Dogomania

kalyna

Members
  • Posts

    9084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kalyna

  1. [quote name='mychaaaaa']Ja też bałam się podać :eviltong: Michał podawał... zresztą ja nawet pazury boję się obciąć i Michał to robi :evil_lol:[/QUOTE] To u mnie mama jak już to mogłaby podać :)
  2. kalyna

    Uli & Bee

    hmm no to myślimy dalej... Ania chce samojeda :) więc ja Hanuś urodzi dzieciaczki to będzie jednego chcieć :)
  3. [quote name='mychaaaaa']Aaa nie prawda! Na zastrzyki nie trzeba jeździć, zastrzyki są podawane podskórnie, nie domięśniowo, więc można podać je samemu - nie płaci się za podanie, a zazwyczaj same zastrzyki są wliczone w koszt zabiegu. My Laili podawaliśmy sami :) tak samo kotu po kastracji.[/QUOTE] czy Ty myślisz, że ja zrobię zastrzyk? oj ja przeceniasz mnie... po zabiegu to jeździłam z Sonią na zastrzyki i srebrem miała psikane na to miejsce... poza tym to o każdą pierdołę pytaliśmy się weta czy tak ma być... ale miły straszy Pan cierpliwie wszystko znosił :)
  4. [quote name='milenaa']Ech... decyzje o usypianiu to dopiero wyzwanie dla psiarza :( Mnie brakuje Oskara- i nie chciałabym nowego psa, tylko jego, gdybym mogła wybierać. Atos napewno też by chciał odzyskać przyjaciela.[/QUOTE] A ja chciałabym Barrego tego pierwszego i dlatego cały czas poszukuję jego podobiznę :) ale to już swego czasu takie zboczenie, bo co patrzę na ONka to porównuję do starego poczciwego Barrego i na dodatek miałam go tylko na jednym zdjęciu i je zgubiłam.. kilka razy cały dom przeszukałam i nie znalazłam :( teraz to w Sonii nie ma nic z niego :( ale i tak ją baaardzo kocham... jedyny pies, który był po tresurze...
  5. kalyna

    Uli & Bee

    Albo Grzywacz XXL :) Wiem Ania będzie miała suczkę, a ty maleństwo od niej :) ale czy ty tyle czasu wytrzymasz do pp :)
  6. kalyna

    Jaguszkowo

    hehe :) mi chodziło o to co ty napisałaś na temat przepalania fotek :) moja skromna cyfrówka razem ze mną nie mamy ani takich zaawansowanych opcji ani takiego słownictwa.. ale jeszcze trochę :lol:
  7. Barry jednego dnia padł :( bo miał 10 lat i za dużo ruchu nie miał i potem cały dzień miał bieganie itp i nie wytrzymał chyba :( nasza wina :( a to był tak piękny w typie ON..... potem Dżeki w typie ON (syn Barrego) w wieku 15 lat, miał chore stawy i czasami się przewracał... i raz też już nie wstawał i nie jadł.. muchy te zielone po nim chodziły.. a nic nie reagował.. nie mógł odejść i musieliśmy to zrobić :( Barry 2 w wieku 9 lat tak silna dysplazja, że brzuchem szurał po ziemi i w grudniu musieliśmy podjąć tą decyzję... tydzień przed jak spadł śnieg, bo wtedy nie dałby sobie rady... wet powiedział że i tak za długo czekaliśmy a ja głupia wierzyłam w tabletki i robiłam wszystko żeby mu się poprawiło. przez ponad pól roku wciskałam mu tabletki i witaminy i nie poprawiało się, chodziłam na spacery odpowiednie dla niego, masowałam mu łapy. Tata chciał to zakończyć w czerwcu, ale się nie dałam... nawet za swoje kieszonkowe tabletki kupowałam. I nie żałuję, bo trochę wychował i Sonią i Ciapka :) kurczę jak to piszę, to łzy jak grochy mi lecą...
  8. kalyna

    Jaguszkowo

    [quote name='Jaga.']ona jest już w tym wieku że się puszcza sama :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] coś jaga dzisiaj z takimi podtekstami sypiesz :) a tu święta tuż tuż :lol:
  9. kalyna

    Uli & Bee

    nio nie wiem czy publicznie tak można :) chcecie mieć wspólną hodowlę? ale jednak pomysł Jagi mnie zastrzelił :) haa grzywaczowo-samojedową :)
  10. kalyna

    Jaguszkowo

    łoo to Johny wszystkich olewa :) widać, że księciunio jest tylko jeden :) *** Ehh nie za dużo zrozumiałam z tego co napisałam, ale chyba wiem o co chodzi :)
  11. kalyna

    Uli & Bee

    hmm czyżbym się domyślała :) ale to raczej mało prawdopodobne :)
  12. My po każdym usypianiu psa mówimy sobie, że nigdy więcej kolejnego psa, a i tak potem jakiegoś bierzemy.... ja pamiętam odejście 3 psów i do dzisiaj nie mogę o tym pisać..
  13. [quote name='Amber']Hej, w rewanżu zaglądam do was :). Jestem pewna, że Ciapek miał jakiegoś jamnika w rodzinie ;), fajny psiaczek :)[/QUOTE] Witamy :) Tez tak myślimy, a w szczególności jego łapki.. chociaż bardziej charakter odpowiada jamnikowi.... [quote name='Jaga.']ależ cudne! :) zupełnie jak nie cyfrówkowe. bardzo mi się podobają, od razu mam milszy humor[/QUOTE] Ciesze się :) Już lepszych fotek z tego aparaty nie wyduszę, ale efekt też mi się nadzwyczajnie podoba :)
  14. [quote name='dagaa111']świetny :loveu: takiej ryby to jeszcze nie widziałam :D[/QUOTE] ja też nie :) ale ja akwarium nie chcę, bo nie będzie miał kto przy tym robić....
  15. [quote name='milenaa'] I mam pytanko (wybaczcie, jestem tu od niedawna)- czy istnieje możliwość wrzucania fotografii bezpośrenio z komputera??[/QUOTE] Myślałam, że mimo wszystko pytanie będzie dotyczyć pieska :) Rozumiem o co chodzi z ta sterylką, bo sama mam ten problem, gdyż zaufany wet jest o 30 km dalej i biorę pod uwagę, że później trzeba nma zastrzyki jeździć.. nie da się wrzucić.. trzeba najpierw na stronę a potem link..
  16. kalyna

    Uli & Bee

    [quote name='mychaaaaa']Poczekaj! od maja idziemy na szkolenie! :diabloti: Laila wszystkich rozstawi! :evil_lol:[/QUOTE] biedna ta osoba co psiaki szkoli :) będzie was prosiła abyście dali jej spokój z Lailuchem :)
  17. kalyna

    Jaguszkowo

    o matko ale zdjęć :) i tylko Goldie wzięliście to Tesiak nie zostawiła wam niespodzianki ? i te z odbiciem są boskie ;) widzę, że sesja na mieście baaardzo udana :) *** ja już się nie śmieję z Ciebie, że Johny Tesiaka oblał na spacerze... bo mój Ciap drugi raz to samo Sonii zrobił :( pierwszy raz jej mordę ( była taka zdziwiona) a dzisiaj łapę jej... są jednak minusy wyprowadzania ich obu razem... ** a to jak się robi fotki nawet bez lampy to można przepalić je? to ja tego nei wiedziałam... ale i tak w wielkie słońce nie chodze robić fotek :) oprócz dzisiaj :)
  18. kalyna

    Uli & Bee

    [quote name='psyja']weeeeeź!;) Tobie akurat miałam zamiar powiedzieć od razu (:diabloti:) hahaha ale publicznie to narazie cicho sza [/QUOTE] i my się znowu na samym końcu dowiemy :( przykra prawda :(
  19. fakt 3 psy mieć na głowie to nie lada wyzwanie :) ale znowu radości więcej :)
  20. [quote name='mychaaaaa'] Co się dzieje z Agą?[/QUOTE] no właśnie nie wiem, bo i na naszym forum rzadko zagląda :( może nauki ma sporo, ale teraz przerwa jest to pewnie nadgoni :)
  21. http://img600.imageshack.us/img600/1476/dsc0096o.jpg ale jej się podoba w tych kwiatkach :) ** to widzę, że wszędzie ta wiosnę już czuć :)
  22. [quote name='mychaaaaa']ej, jak na cyfrówkę świetne zdjęcia! Jakoś specjalnie ustawiałaś tryby czy na automacie?[/QUOTE] tryb w ruchu i supermakro :) ale psiaków tak nie idzie zrobić :( bo to wiecznie się wierci... :lol:
  23. Dzisiaj byłam na ogrodzie z moja cyfrówką i jestem w szoku, ile z niej wycięłam :) Tak oto witamy wiosnę :) wiem, że w porównaniu z dobrymi fotografami to odpadam w przedbiegach, ale tak mi się podobały, że musiałam Wam pokazać te fotki :) fotki psiaków będą później :)
  24. będziemy 3mać kciuki i napewno wszystko po 100% będzie :)
  25. wow i znowu nowe fotki... ja nie nadążam za Wami :) i w tych ruinach pies się fajnie prezentuje :) i widzę, że jak spacer to musi być grupowy :)
×
×
  • Create New...