Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. To jest psiuniek, którego przed samymi Świętami adoptowała moja koleżanka z pracy. W domu jest bardzo grzeczny. Teraz nazywa się Feliks, trafił do dobrego domku, jest oczkiem w głowie swojej Pani. Możecie być o niego zupełnie spokojne. Nigdzie nie było by mu lepiej.
  2. [quote name='magda z.']kolejny labek 3-miesięczny chłopak, zostaje na 8 godzin i lamentuje w niebogłosy, sprawa pilna, bo sąsiedzi już się szykują do sądu. Psiak przebywa w Bogatyni[/QUOTE] A może zatrudnić nianię, która by raz czy 2 wyprowadziła psiaka w ciagu tych 8 godzin. Bo taki maluch nie powinien tak długo byc sam.
  3. Może coś pomoże : [url]http://pies.onet.pl/13,10931,42,drugi_pies_w_domu,ekspert_artykul.html[/url]
  4. [quote name='Basia1244']- tu chyba tylko pomoże maść z wit. A - taka zwykła najtańsza z apteki - [/QUOTE] Mojej psinie też smaruje tą maścią łapki na mróz i jest dobrze :)
  5. [quote name='Mysza2']też o tym myślałam, to allegro jest śliczne, ale Lisio teraz to już zupełnie inny pies. Może skupić się na jego charakterze i zaletach.[/QUOTE] Zdecydowanie lepiej więcej napisać o zaletach, niż rozpisywać się o ciężkiej przeszłości.(o tym tylko radzę wspomnieć, żeby przy adopcji nie było potem jakiś pretensji). Też przez allegro znalazłam swoja sunię (ze schroniska w Koninie) i ważne były dla mnie jej cechy charakteru.
  6. Przed Świętami znajoma zawiozła do schroniska stos gazet i koce (trochę jej trochę moich). Miała je tylko tam zostawić i już. A wróciła do domu z małym. przestraszonym psiaczkiem. :) :) :)
  7. [quote name='ataK'] Zaproponowałam mojej siostrzenicy taką maliznę, Tak więc Nowy Sącz w razie czego czeka na Juleczkę :)[/QUOTE] Oby się udało.
  8. [quote name='Asior']odebrać jej psa po prostu...[/QUOTE] A nie można tak właśnie zrobić?
×
×
  • Create New...