-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Nie ma. Ale łaciatek malutek jest w DT u ulv. Nie zostawiliśmy Go. jest cudny przytulasty i szuka super domku![/QUOTE] Właśnie wróciłam z ferii, dostałam maila od pani ze Zgorzelca, która jest zainteresowana Togusiem. Napisałam do niej maila i czekam na odp. A może dzwoniła do Edi lub Ulv, których nr tel są w ogłoszeniu? -
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Do zobaczenia za tydzień :Dog_run: -
Kolejne bezdomniaki... Czy to zawsze tak musi być :(
-
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Cudo maleńkie :) Zaglądam jeszcze pakując walizki :) -
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Toguś: [url]http://allegro.pl/uroczy-roczny-3kg-piesek-szuka-domu-pokochaj-i1469853099.html[/url] -
Bezdomna suczka (rasa myśliwska) bez oka z 9 dziećmi. mają domy :)
NikaEla replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
xmatrix: [quote name='Natalisko']Wzielabym przynajmniej jedno malenstwo na dt , ale cholera w Berlinie az mieszkam. A moze ktos jezdzi?...[/QUOTE] taki post znalazłam, czyli nie Bolesławiec ale Berlin -
Pusia w różowym zachwyci domki!
-
[quote name='Borówka16']Szkoda, bo może były by większe szanse na domek z ładnymi fotami :(:(:( Ale p.Emilka pewnie i tak coś dla niego wymyśli ! :)[/QUOTE] Oby! Trzeba ulżyć trochę Ulv.
-
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Wysłałam w środę mailem ogłoszenie Togusia do GW, myślałam, że może dziś będzie, ale nie ma :( -
[quote name='Basia1244']No to są dane dla Eukanuby, bo dla RCI oraz Acany jest inaczej - wg RCI dla Puśki 200 gram a z acaną porównywalnie :)[/QUOTE] Tak, dlatego Eukanuba wychodzi taniej :)
-
[quote name='Basia1244']Oj coś mi się tu u Pusi nie zgadza - kurcze strasznie mało tej Eukanuby, ale powiem szczerze, że Eukanuby nie lubię, tak jakoś - tzn, żaden pies którego karmiłam nie chciał tego jeść, ale 100 gram to bardzo mało jest!.[/QUOTE] Czytam na worku: waga 5-10kg to 75-115g. czyli obliczamy ze wzoru y=8x+35, gdzie x-waga psa w kg, y-waga karmy w gramach. Czyli dla 8kg psa wychodzi 99g karmy :)
-
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Oj dziekuję:) Byłas u ulv? Jak Dredzik, jak Toguś? Napisz proszę. Nie ma DT dla Dredzika:([/QUOTE] To raczej ona była u mnie :) z Kraksą :) Mówi, ze maluch uroczy, kochany, same superlatywy. Jeśli po feriach jeszcze u niej będzie to na pewno pojadę z synem go odwiedzić i zabrać na spacerek. Dredzik che rządzić, ale jakoś dają radę. -
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Gar jedzenia dla Dredzika i Togusia przekazałam Ulv. W przyszłym tygodniu mnie nie ma, to może ktoś inny mógłby im ugotować paszę????? -
[quote name='Basia1244']A gdzie kupowałaś? Bo jak sprawdzałam ceny w internecie, to acany wychodzą około 65 zł za 2,5 kg . Za RCI zapłaciłam teraz za 2,5 kg 69 zł - co starczy Pusi jeszcze na 10 dni, ona ma szalony apetyt i wg tabelki powinna jeść 200 gram na dzień. A możesz sprawdzić w tabeli, ile powinna jeść Acany pacyfic na dzień? I gdzie kupowałaś w takiej cenie?[/QUOTE] W Krakwet: [URL]http://www.krakvet.pl/eukanuba-intestinal-formula-p-617.html[/URL] worek 5kg za 105zł, wystarcza na prawie 2 miesiące- pies 7-8kg ma dostać 100g dziennie. przesyłka 0zł.
-
Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.
NikaEla replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Coś serwer dziś szwankuje.