Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Equus dzielnie odnalazła plebanię na Żoliborzu, karmę zawinęła tak dokładnie, żeby nikt się nie zorientował co jest w paczce :razz:. Paczka pojechał do Borowic k. Karpacza a dziś jest u mnie we Wrocławiu. Postaram sie w poniedziałek lub wtorek dostarczyc ją do Ulvhedinn.
  2. [quote name='Edi100']Nie ma. Ale łaciatek malutek jest w DT u ulv. Nie zostawiliśmy Go. jest cudny przytulasty i szuka super domku![/QUOTE] Właśnie wróciłam z ferii, dostałam maila od pani ze Zgorzelca, która jest zainteresowana Togusiem. Napisałam do niej maila i czekam na odp. A może dzwoniła do Edi lub Ulv, których nr tel są w ogłoszeniu?
  3. Kolejne bezdomniaki... Czy to zawsze tak musi być :(
  4. Cudo maleńkie :) Zaglądam jeszcze pakując walizki :)
  5. Toguś: [url]http://allegro.pl/uroczy-roczny-3kg-piesek-szuka-domu-pokochaj-i1469853099.html[/url]
  6. xmatrix: [quote name='Natalisko']Wzielabym przynajmniej jedno malenstwo na dt , ale cholera w Berlinie az mieszkam. A moze ktos jezdzi?...[/QUOTE] taki post znalazłam, czyli nie Bolesławiec ale Berlin
  7. Pusia w różowym zachwyci domki!
  8. Posłałam info na PW. dziękuję w imieniu Kaja. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zawiłym planem transportowym (Warszawa-Wrocław przez Karpacz) :) To zaraz po feriach dostarczę karmę Ulvhedinn, a ona już będzie wiedziała jak przekazać dalej dla Kaja.:)
  9. Czy to aktualne? Gdyby jutro dostarczyć na Żoliborz, to przywiozą do mnie, a ja po feriach przekażę Magdzie lub komu trzeba.
  10. [quote name='Borówka16']Szkoda, bo może były by większe szanse na domek z ładnymi fotami :(:(:( Ale p.Emilka pewnie i tak coś dla niego wymyśli ! :)[/QUOTE] Oby! Trzeba ulżyć trochę Ulv.
  11. [quote name='Edi100'] Poszperam jeszcze fanty na bazarek na ten cel. Jest jeden ale na wszystkie puste brzuchy Żmigrodzkie. [/QUOTE] Mogę dorzucić fanty, ale raczej dopiero po feriach
  12. [quote name='Edi100']Oj przybywać! Pomyliłam imionka nie Sonia tylko Saba;) Miesza mi się już chyba cosik;)[/QUOTE] To ze zmęczenia, za dużo masz na głowie.
  13. Wczoraj poznałam Kraksę :) Moja Nika chyba się jej bała, bo strasznie ją obszczekiwała.
  14. Wysłałam w środę mailem ogłoszenie Togusia do GW, myślałam, że może dziś będzie, ale nie ma :(
  15. Piękna dama. zapiszę sobie zdjęcia i jutro dam nowe do ogłoszenia.
  16. [quote name='Basia1244']No to są dane dla Eukanuby, bo dla RCI oraz Acany jest inaczej - wg RCI dla Puśki 200 gram a z acaną porównywalnie :)[/QUOTE] Tak, dlatego Eukanuba wychodzi taniej :)
  17. [quote name='Basia1244']Oj coś mi się tu u Pusi nie zgadza - kurcze strasznie mało tej Eukanuby, ale powiem szczerze, że Eukanuby nie lubię, tak jakoś - tzn, żaden pies którego karmiłam nie chciał tego jeść, ale 100 gram to bardzo mało jest!.[/QUOTE] Czytam na worku: waga 5-10kg to 75-115g. czyli obliczamy ze wzoru y=8x+35, gdzie x-waga psa w kg, y-waga karmy w gramach. Czyli dla 8kg psa wychodzi 99g karmy :)
  18. [quote name='Borówka16']A masz foto? ;)[/QUOTE] Nie mam, nie widziałam go tylko Ulv jak była u mnie z Kraksa to mówiła. Dopiero po feriach (jeśli będzie jeszcze u niej) to pójdę tam obfotografować psy.
  19. [quote name='Edi100']Oj dziekuję:) Byłas u ulv? Jak Dredzik, jak Toguś? Napisz proszę. Nie ma DT dla Dredzika:([/QUOTE] To raczej ona była u mnie :) z Kraksą :) Mówi, ze maluch uroczy, kochany, same superlatywy. Jeśli po feriach jeszcze u niej będzie to na pewno pojadę z synem go odwiedzić i zabrać na spacerek. Dredzik che rządzić, ale jakoś dają radę.
  20. Gar jedzenia dla Dredzika i Togusia przekazałam Ulv. W przyszłym tygodniu mnie nie ma, to może ktoś inny mógłby im ugotować paszę?????
  21. Widziałam się z Ulv. Dalej jest bez kompa i bez samochodu. Była dziś z Drezikiem u fryzjera, jest obcięty prawie na łyso. Próbował zjeść maszynkę, ale mu się dano :)
  22. [quote name='Basia1244']A gdzie kupowałaś? Bo jak sprawdzałam ceny w internecie, to acany wychodzą około 65 zł za 2,5 kg . Za RCI zapłaciłam teraz za 2,5 kg 69 zł - co starczy Pusi jeszcze na 10 dni, ona ma szalony apetyt i wg tabelki powinna jeść 200 gram na dzień. A możesz sprawdzić w tabeli, ile powinna jeść Acany pacyfic na dzień? I gdzie kupowałaś w takiej cenie?[/QUOTE] W Krakwet: [URL]http://www.krakvet.pl/eukanuba-intestinal-formula-p-617.html[/URL] worek 5kg za 105zł, wystarcza na prawie 2 miesiące- pies 7-8kg ma dostać 100g dziennie. przesyłka 0zł.
×
×
  • Create New...