Jump to content
Dogomania

ŚWIAT

Members
  • Posts

    2339
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ŚWIAT

  1. A jakże, taka mała to powinna wyssssssooooko w górę!
  2. Jestem na zaproszenie Bakusiowej, poczytam w wolnej chwili, nie wiem czy dam radę wesprzeć finansowo ale chociaż duchowo.
  3. Ło matko kochana co za spojrzenie. Nie jestem w stanie poprowadzić wydarzenia na FB ale może jakaś dobra dusza by się zlitowała?Malizny mają duży odzew.
  4. Kolejna porcja ogłoszeń dorobiona na 3 portalach. Żeby chociaż jeden dobry dom z tego był.
  5. To koty to moje wielkie zmartwienie, pamiętam czasy gdy było w schronisku osiem! kotów. Większość ma ogłoszenie na Tablicy, Morusku i Trójmieście, wciąż dorabiam świeze, ale widzę że ilość wejść znikoma:(
  6. Mała ma wybitnie talent do tego żeby kraść serca, mam nadzieję że szybko znajdzie się chętny do adopcji
  7. Odwiedzam, Mała hop do góry!
  8. Witam niedzielno-wieczornie Małą i podrzucam:)
  9. Jestem, dziękuję za zaproszenie. Malutka biedna:(
  10. Już zdejmuję ogłoszenia-fajnie że tyle psiaków znalazło domy. Ale koty spędzają mi sen z powiek-tyle ich u Was...
  11. Przykro mi:(. Nic nowego nie powiem, dobrze że nie umierał w samotności i cierpieniu.
  12. No Kajunia wyjątkowa sunia, się wie:) mizianka dla niej i pozdrowienia dla opiekunów
  13. Wszystkich którzy byli na wątku Bruna zapraszam ku pokrzepieniu serc do obejrzenia wspaniałych kojców wybudowanych dzięki 5 etapowi Skarbonki- pieniądze po Brunusiu też się do tego przyczyniły.Dobro nie ginie http://www.dogomania.pl/forum/threads/222977-PIĄTY-ETAP-**skarbonka**-PIĄTY-ETAP
  14. [quote name='puka108']dzis do domu poszedl owczarek Prezes :) niedlugo siedzial w schronisku ... wstawilam tez na strone KOTY DO ADOPCJI wszystkie kociaki, zaktualizowalam tez fotki. Bo te co byly chore i zasmarkane - juz sa zdrowe i wygladaja zupelnie inaczej :)[/QUOTE] Wieczorem się biore za ogłaszanie
  15. [quote name='giselle4']Witaj SWIAT ja tylko moge podziękowac widzac tyle zla....nic ładnego nie przychodzi mi do glowy sorry[/QUOTE] Nie trzeba nic pisać ani dziękować.Już przelew idzie.
  16. Pamiętam o psiakach, Giselle Twój nr konta bez zmian? Przeleję 50 zł na tradycyjne witaminki :) (lub na inne potrzeby wg uznania, wiem że potrzeb nie brakuje:(
  17. Ale fajnie że trochę psiaków poszło:) ogłaszam, ogłaszam, nawet ostatnio w kraju obcym na urlopie:) tyle że jak mam możliwosc ogłosić to nie starcza czasu pisać że oglaszam:) kiepsko z tymi kotami, większość tych co na stronie już ogłosiłam na Tablicy, dzisiaj dodałam wyróżnione zbiorcze Trójmiasto [URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/male-kociaki-w-schronisku-czekaja-na-dom-ogl4451728.html[/URL] takie same niewyróżnione na Tablicy i Morusku
  18. Czy 5-miesieczny szczeniak Andrzej poszedł do domu? dostałam pytanie z ogłoszenia, jeśli poszedł zdejmę ogłoszenie
  19. Miłe wieści:) ja cały czas o Kaji pamiętam
  20. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.Jestem w biegu bo przed wyjazdem ale udalo mi się większość zwierzów które znalazlam na stronie ogłosić na Tablicy.Parę ogłoszeń mi pousuwali bo już były ogloszone. Eldo i Bastera z przyjemnością usunę:)
  21. Kochani, chcę żebyście wiedzieli że nie zapomniałam o starogardzkich psiakach i kotach. Nadal mam trochę zawirowań, prawie nie bywam na Dogo, ale wrócę jak tylko mi się sprawy poukładają. Myślami jestem z Wami
×
×
  • Create New...