ŚWIAT
Members-
Posts
2339 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ŚWIAT
-
A jakże, taka mała to powinna wyssssssooooko w górę!
-
Ło matko kochana co za spojrzenie. Nie jestem w stanie poprowadzić wydarzenia na FB ale może jakaś dobra dusza by się zlitowała?Malizny mają duży odzew.
-
Mała ma wybitnie talent do tego żeby kraść serca, mam nadzieję że szybko znajdzie się chętny do adopcji
-
Odwiedzam, Mała hop do góry!
-
Witam niedzielno-wieczornie Małą i podrzucam:)
-
Jestem, dziękuję za zaproszenie. Malutka biedna:(
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
ŚWIAT replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No Kajunia wyjątkowa sunia, się wie:) mizianka dla niej i pozdrowienia dla opiekunów -
Brakuje stałych deklracji pomóż by Magma mogła opuścić schronisko!
ŚWIAT replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podtrzymuję to co napisałam. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
ŚWIAT replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkich którzy byli na wątku Bruna zapraszam ku pokrzepieniu serc do obejrzenia wspaniałych kojców wybudowanych dzięki 5 etapowi Skarbonki- pieniądze po Brunusiu też się do tego przyczyniły.Dobro nie ginie http://www.dogomania.pl/forum/threads/222977-PIĄTY-ETAP-**skarbonka**-PIĄTY-ETAP -
[quote name='puka108']dzis do domu poszedl owczarek Prezes :) niedlugo siedzial w schronisku ... wstawilam tez na strone KOTY DO ADOPCJI wszystkie kociaki, zaktualizowalam tez fotki. Bo te co byly chore i zasmarkane - juz sa zdrowe i wygladaja zupelnie inaczej :)[/QUOTE] Wieczorem się biore za ogłaszanie
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
ŚWIAT replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Witaj SWIAT ja tylko moge podziękowac widzac tyle zla....nic ładnego nie przychodzi mi do glowy sorry[/QUOTE] Nie trzeba nic pisać ani dziękować.Już przelew idzie. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
ŚWIAT replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Pamiętam o psiakach, Giselle Twój nr konta bez zmian? Przeleję 50 zł na tradycyjne witaminki :) (lub na inne potrzeby wg uznania, wiem że potrzeb nie brakuje:( -
Ale fajnie że trochę psiaków poszło:) ogłaszam, ogłaszam, nawet ostatnio w kraju obcym na urlopie:) tyle że jak mam możliwosc ogłosić to nie starcza czasu pisać że oglaszam:) kiepsko z tymi kotami, większość tych co na stronie już ogłosiłam na Tablicy, dzisiaj dodałam wyróżnione zbiorcze Trójmiasto [URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/male-kociaki-w-schronisku-czekaja-na-dom-ogl4451728.html[/URL] takie same niewyróżnione na Tablicy i Morusku
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
ŚWIAT replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Miłe wieści:) ja cały czas o Kaji pamiętam