[quote name='Romka']KAJA ZNALAZŁA DZIŚ DOM!LUDZIE BARDZO ŚWIADOMI I BARDZO FAJNI!Pani przyjechała niespodziewanie dla nas,więc tylko ja mogłam pojechać do schroniska.Pokazałam pani Paulę i Kajkę...Kajka jak zobaczyła obcą osobę nie chciała podejść do ogrodzenia...kiedy pani odeszła bardzo ciepło przywitała się ze mną.Juz na spacerze było wiadomo,ze pani woli Kajkę.Paula jest wciąz nakręcona po łańcuchu...nie skupiała w ogóle uwagi na pani i była bardzo szybka i nakręcona.Nasza delikatna Kajka ujęła panią i tak juz zostało.To jest ta rodzina,która chciała adoptować Paulę...a to Kajka znalazła dom.Dom z ogrodem,nowa buda juz jest,w domu nie ma zadnych zwierząt.Sznaucerka Flora,która niedawno odeszła,zyła w tym domu 12 lat.Za kilka tygodni poprosimy dziewczyny z Konina o wizytę poadopcyjną i mamy nadzieję zobaczyć Kajkę szczesliwą.Pani będzie z nami w stałym kontakcie.Bądz szczęśliwa malutka...[/QUOTE]
...........................