Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. [quote name='KASIA&TOSIA']dotarło do nas troszeczkę :)))) i nie oddamy:)))[/QUOTE] Coś błysnęło zza chmur, ale już zniknęło, Magda posępiła tego słońca :evil_lol:
  2. Vilena

    Kasia&tosia

    [quote name='KASIA&TOSIA']o to mamy bliziutko:))) bo my mieszkamy na Langiewicza :)))[/QUOTE] Oooo to fajowo! :multi: A gdzie chodzicie na spacerki? :cool3:
  3. [quote name='magdabroy']Ja też mam słoneczko :) Mogę pożyczyć na kilka godzin ;)[/QUOTE] Chętnie skorzystam :D [quote name='ania90']witamy sie niedzielnie:) chociaz pogoda nie jest za wesola[/QUOTE] Witamy się również :) Pogoda... ech, szkoda gadać ;)
  4. Vilena

    Kasia&tosia

    Przybywam prosto z galerii Ramony :loveu: Znowu ktoś z Bielska, juhuu :multi: I mamy nawet wspólnego weterynarza, a mówił mi dr. Ziemowit, że przychodzi do nich jeszcze ktoś z dogo oprócz mnie i Romi :lol: Słodziutka sunia :loveu: A gdzie mieszkacie? My na Złotych :cool3: Życzymy Tosi zdrówka!
  5. [quote name='Igiełka']Cioteczko mam wyjątkowy i kochany duecik :Cool!::Cool!: jestem zadowolona :loveu::loveu:[/QUOTE] Witamy się z Duecikiem i ich Pańcią! [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif[/IMG]
  6. [quote name='deer_1987']I te brazowe - bursztynowe oczy :loveu:[/QUOTE] Właśnie! :loveu:
  7. Vilena

    Diana :)

    Weronika, ale ostatnio śmigasz nam tutaj ze zdjęciami! :multi: [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/DSC_0108.jpg[/url] Super :loveu:
  8. [quote name='deer_1987']Nalezy sie nam po ostatnich dniach :diabloti: Ale jeszcze zeby isc na spacer trzeba TZ zwalic z lozka :mad: No to nic nowego ze nie dzialala :roll:[/QUOTE] Cieszcie się słoneczkiem, ale oddajcie nam je za parę dni bo my też chcemy [IMG]http://www.emotikony.friko.pl/emots/slonko.gif[/IMG] To my dzisiaj może zrobimy sobie dzień łóżkowy :D
  9. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-b_KwgyvTDDg/T0Jc2igxMmI/AAAAAAAAM4o/te5O7Kt01vc/s640/IMG_3888.jpg[/URL] Jaka słodziutka psinka :loveu: Kocham Milkowy brązowy nosek :loveu:
  10. Zazdroszczę Wam słoneczka :loveu: Wiem, że nie działała dogomania, sama zastanawiałam się co to znowu się dzieje ;)
  11. Mateuszek jest kochany i uwielbiany :loveu: Prawie codziennie dostajemy informacje od jego rodziny jaki to jest ten psiak rewelacyjny :multi: [IMG]http://images38.fotosik.pl/1399/89dcd298260bf882med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1410/24c74040a022a16amed.jpg[/IMG]
  12. Marta dzisiaj miała wyruszyć w drogę do nowego domu. Jednak jej DT postanowił, że nie oddadzą Marty i sunia zostaje u nich na DS. Z jednej strony dobrze bo nie musi znów zmieniać miejsca zamieszkania. Ale znowu trzeba było nam świecić oczami przed rodziną, która już na nią czekała :roll: Powodzenia Martusiu!
  13. [quote name='magdabroy']Ja zaglądałam, ale byłam po cichaczu ;)[/QUOTE] No to jesteś usprawiedliwiona :) Kurcze... ale brzydka pogoda dzisiaj u nas [IMG]http://www.emotikony.friko.pl/emots/1/pada.gif[/IMG] a myślałam, że zdjęcia zrobię. Miłego dnia dla Was [IMG]http://www.emotikony.friko.pl/emots/kwiatek.gif[/IMG]
  14. [quote name='deer_1987']I jak sie koncert udal?[/QUOTE] Miło, że pytasz :loveu: Było super oczywiście :megagrin: A co tu tak pusto, nikt do nas dziś nie zajrzał oprócz Kochanej Deer? :razz:
  15. I właśnie zdałam sobie sprawę, że od ostatniego spotkania minęły już prawie 3 lata! :evil_lol: [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/9426_1087736288287_1672848988_178572_8003310_n.jpg[/IMG] :evil: :lol: [video=youtube;38j-i8jH7xk]http://www.youtube.com/watch?v=38j-i8jH7xk[/video]
  16. [quote name='WeronikaM']kochane dziewczynki :loveu: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/2642/dsc0054ki.jpg[/URL] kocham psy o takiej budowie- jak dla mnie ideał :iloveyou: [URL]http://img708.imageshack.us/img708/7154/dsc0028kk.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='deer_1987']Trzymamy kciuki za Belle![/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Chiquita&DeeDee']Vilenko ja bardzo chętnie - Twoje zdjęcia są hmm... genialne:loveu::loveu: Mam nadzieję, że u Belli będzie wszystko ok:kciuki: Będziecie w Ustroniu?:lol: my też będziemy, mam nadzieję, że będzie lepsza pogoda niż w zeszłym roku:mad:[/QUOTE] O nie wiedziałam, że byłaś :D My byliśmy, ale bez psów. Nie pamiętam czy wtedy już zaglądałaś do nas do galerii? Bo zdjęcia wstawiałam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198226-Nakrapiana-galeria-czyli-Mia-amp-Bella-oraz-Rudi-i-Lost.-Zapraszamy%21?p=17184987#post17184987"]http://www.dogomania.pl/threads/198226-Nakrapiana-galeria-czyli-Mia-amp-Bella-oraz-Rudi-i-Lost.-Zapraszamy!?p=17184987#post17184987[/URL] :D a tu jest więcej fotek: [URL]http://sosdalmatynczyki.blogspot.com/2011/07/37-beskidzka-wystawa-psow-rasowych.html[/URL] Teraz wybierzemy się pewnie z dziewczynkami, tylko żeby tak nie padało!!! A Ty bierzesz psiaki? Teoretycznie mogłabym Mię wystawić, ale jakoś nie czuję takiej potrzeby... ;) [quote name='monika&karol']Vil w takim razie mam dla Ciebie bojowe zadanie na lipiec :diabloti::diabloti: Daj nam znać co z Bella, jak jej wyniki :roll: chyba ja swojej Doti zafunduje takie badania, ona też chudzielec - tak jak Grafit. Je i je i je a efektów brak. :shake:[/QUOTE] Zadanie przyjmuję na klatę! :D Mi się wydaje Monika, że Dotka taka drobna jest po prostu, chociaż jej na żywo nie widziałam. A Grafit to już inna sprawa ;-) W tych badaniach trzustki wyszło coś nie tak... jakieś testy trawienne są ujemne czy coś takiego. Ale pani doktor mówi, żeby na razie się tym nie przejmować bo Bella jest młodziutka i wszystko może się jeszcze wyrównać samo i do suchego pokarmu może się z czasem przyzwyczaić, ma delikatny przewód pokarmowy. Na razie mamy dawać po prostu więcej pokarmu, może rzeczywiście taka chuda jest bo ciągle biega i skacze? Nie ma co się na siłę czegoś doszukiwać. A to Wam napiszę jeszcze coś... wczoraj miałam 2 zmianę, a dzisiaj już śmigałam na 1 - to masakra dla mnie, tylko 4 godziny snu ;) Normalnie jakie poświęcenie :diabloti: Poświęcenie dla siły wyższej! Jeszcze dwie godziny i... BEHEMOTH LIVE! :cooldevi::ylsuper::cooldevi: [video=youtube;sk59FSL8mL0]http://www.youtube.com/watch?v=sk59FSL8mL0[/video]
  17. [quote name='Lili8522']Ja się chętnie wybiorę :D Tylko Necianeta w wekeend chyba odpada coś mi tak świta... :roll: Zresztą napisze jak tutaj zajrzy :) Tylko którego ja psiaka wezmę :roll:[/QUOTE] No jak to którego... oba chyba? [quote name='necianeta89']Bastera! :P i Lilusie! Ja chętnie na spacer... ale każdy weekend mam w rozjazdach, ja niestety w cz-dz nie mam takich dużych przestrzeni na zabawy... Mam stawy obok siebie, ale są one okropnie brudne i małe ścieżki są. no i wszechobecne błoto...[/QUOTE] W tygodniu też mam czasami wolne :cool3: [quote name='Chiquita&DeeDee']Super wieści o Lostusiu:multi: Mówisz, że wzięliście Belle w obroty?:cool3: i bardzo dobrze:lol: Spacerek byłby super... tylko jak ja mam z maluchami iść:placz: one z większymi psiakami to tylko na smyczy... Wiki bez smyczy nie puszczam, bo zwiewa... więc ja odpadam:roll::roll: będziemy się z Vilenką i Krówciami socjalizować pomału i zobaczymy co z tego będzie. W takich chwilach chciałabym mieć większego psiaka:eviltong:[/QUOTE] To byłby taki króciutki spacerek... żeby ciocia Vilenka mogła fotki porobić ślicznym modelkom :loveu: [quote name='Maalwi']Ti na terenie lotniska można spuszczac psy be smyczy? nie wiedziałam nawet : Zakochałąm sie w dalmatach! :loveu: Można spotkać was na jakiś wystawkach?[/QUOTE] Oczywiście, że nie wolno :lol: A jest jakieś miejsce gdzie można psy luzem puszczać? Bo u nas nie znam żadnego takiego :evil_lol: Na wystawie byliśmy tylko raz - jako goście. Będziemy znowu w lipcu w Ustroniu, wybierasz się? Pieniądze, które trzeba w to inwestować wolimy przeznaczyć na pomaganie potrzebującym psom. [quote name='Igiełka']oglądając rozpływam się nad fotkami dziewczynek :) piękne jak zawsze[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='kalyna'][URL]http://img217.imageshack.us/img217/6271/dsc0034gvt.jpg[/URL] ale ta fotka mi się podoba :loveu: i jaki zlot psiaków był :D :D :D u mnie Sonia za bardzo wczuwa się w rolę obrończynię stada, żeby w takich spacerkach brać udział :roll:[/QUOTE] To przypadkowe spotkanie było :) Dzisiaj szliśmy sobie z dziewczynkami to jakaś kobita z ONkiem zaczęła krzyczeć, że jej pies pozagryza nasze i żeby szybko je łapać bo ona go nie utrzyma. Bez komentarza ;) To jeszcze tak na szybko napiszę bo o 5 muszę do pracy wstawać, a dopiero co z pracy wróciłam :placz: Bella nie ma pasożytów więc to nie robal zjada jej posiłki :lol: Jutro po południu mam dzwonić - powinny być już wtedy wyniki trzustki. Się okaże... Dobranoc :)
  18. [quote name='Chiquita&DeeDee'] Ty jesteś w pełni świadoma co robisz??:diabloti:[/QUOTE] Wydaje mi się, że tak... :lol: Ale fajne fotki z opalania :cool1:
  19. [quote name='Lili8522']No chyba Cię tu jeszcze nie było :mad: I na dodatek nie pamiętasz... Pięknie! :mad: Witamy :loveu:[/QUOTE] Obiecuję, że się poprawię! :)
  20. Witamy się :) Dziewczynki wyglądają ślicznie :loveu:
  21. Nie pamiętam czy już tutaj kiedyś byłam... ale jestem teraz i zapisuję :)
  22. [quote name='Lili8522']Śliczne zdjęcia :) pewnie że będę wpadać częściej :cool3: To lotnisko prawda? ------------------------------------------------------- A może zrobimy zbiorowy spacer osób z BB? i naszych potworków :evil_lol:[/QUOTE] Tak to lotnisko :) To może wspólny spacer w niedzielę? Chiquita&DeeDee i necianeta89 idziecie? Kto ma pomysł gdzie możemy się spotkać? Najlepiej, żeby nie było za dużo ludzi i psiaki mogły swobodnie biegać. Tutaj jest spacerowy wątek Bielska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/37492[/URL] ale nikt tam nic nie pisze... a szkoda ;) [quote name='magdabroy']Cieszę sie z dobrych informacji o Lostku :) No i trzymam kciuki za Bellę ;) Każda panna znalazła swojego kawalera :D To zdjęcie pasuje do jakiegoś kalendarza :loveu:[/QUOTE] Kawaler to tylko ten husko-podobny, reszta to panienki :evil_lol: Dziękujemy za kciuki :)
  23. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8200/dsc0049oy.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9626/dsc0050mb.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2642/dsc0054ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1627/dsc0074hs.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4282/dsc0081cz.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3838/dsc0026je.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7154/dsc0028kk.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1621/dsc0030lp.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6271/dsc0034gvt.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4175/dsc0040ic.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...