Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Jak przyniosę patyk to na pewno dostanę nagrodę! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3YUQeO0Rsyk/T6ahOH461aI/AAAAAAAABD0/RzCrHjpP7C0/s640/DSC_5136.jpg[/IMG] Ma, ja też chcę smakołyk, udawajmy, że ja też przyniosłam! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Y5GcbzRGyB4/T6ahTqEJ4GI/AAAAAAAABEE/g8UPKmge8H4/s640/DSC_5138.jpg[/IMG] To chodź Bella, nauczę cię pływać! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9F2tI3-ftuo/T6ahd8Y1JbI/AAAAAAAABEk/oMHhfblXssY/s640/DSC_5155.jpg[/IMG] Mia, ale ja się boję! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-v4fpFJQ4Tko/T6ahfTYN2gI/AAAAAAAABEs/Rpuu-Y3RujM/s640/DSC_5156.jpg[/IMG] Pańcia jest cały czas obok, więc nic nam nie grozi! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-as_kgRopBy4/T6ahluS63dI/AAAAAAAABE8/zpe-lSUeT_U/s640/DSC_5158.jpg[/IMG]
  2. Przecież płynę! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-07kWLPa4O84/T6ag-Vi3BeI/AAAAAAAABDE/ABlHFD9zKFo/s640/DSC_5116.jpg[/IMG] Pańciu, zobacz jak daleko sama idę po wodzie! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fpVRrYNv0_o/T6ahDv-casI/AAAAAAAABDU/mNGBEtM-Azg/s640/DSC_5122.jpg[/IMG] Mnie i tak nikt nie pobije! Jestem świetną pływaczką! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nF-kGm6wjBM/T6ahF5eaCmI/AAAAAAAABDc/urTVRhqg9xw/s640/DSC_5124.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F80nhaGvTdU/T6ahI8I6M7I/AAAAAAAABDk/zCDKyFT1xF8/s640/DSC_5128.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bWBHla4eVx8/T6ahLdHEfLI/AAAAAAAABDs/j-DpHrrMFEM/s640/DSC_5135.jpg[/IMG]
  3. [quote name='agaciaaa']Jak się dzisiaj miewa Bella?[/QUOTE] Dziękuję, że pytasz :) Bella miewa się świetnie, z resztą zaraz zobaczysz na zdjęciach :loveu: [quote name='Lili8522']Wpadam, życzę miłej niedzielki i zapraszam na bazarek z karteczkami dla mamy! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226566-Kartki-na-DZIE%C5%83-MAMY%21-R%C4%99cznie-robione%21-Zapraszam%21-Do-20-05-godzina-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226566-Kartki-na-DZIEŃ-MAMY!-Ręcznie-robione!-Zapraszam!-Do-20-05-godzina-20-00[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję, niedziela miła i udana :multi: Kartki piękne, później zajrzę jeszcze raz, może coś wybiorę :) Dzisiaj byliśmy pierwszy raz na wycieczce w Brennej. Bardzo ładna okolica więc mam nadzieję, że jeszcze się wybierzemy bo dziewczynom też się podobało :) Bella na razie wchodzi do wody tylko po kostki, ale jak rana po sterylce się zabliźni to mam nadzieję, że wszyscy razem będziemy pływać! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1TKW6j4e57w/T6agzcTvypI/AAAAAAAABCc/X0AT9htnRfA/s640/DSC_5105.jpg[/IMG] A kto to płynie? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Even1t2yVdQ/T6ag1n_v2eI/AAAAAAAABCk/fNZyuMTfx0s/s640/DSC_5107.jpg[/IMG] To moja własna wydra! :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4a_EECh-qVQ/T6ag3kFtgQI/AAAAAAAABCs/VlPpDNDCDLg/s640/DSC_5110.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jH9I9kA6o1g/T6ag5xWavQI/AAAAAAAABC0/Ec8jOQpMr1U/s640/DSC_5113.jpg[/IMG] Mia, chodź już na brzeg! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ei9nqCJKM8Q/T6ag8Ae9bgI/AAAAAAAABC8/Lr8M93sx6Kk/s640/DSC_5115.jpg[/IMG]
  4. [url]http://i1096.photobucket.com/albums/g328/maalwi1/IMGP3785.jpg[/url] Samochodzik idealny dla niej :loveu:
  5. [quote name='Amber']Ślicznotka :loveu: Ile twoje dziewuchy ważą i mają w kłębie? ;)[/QUOTE] Kurcze, już to tyle razy pisałam tutaj i znowu nie pamiętam ile mają w kłębie :lol: Mia waży 22kg, a Bella 21kg - ale ta druga waga pewnie wkrótce się zmieni bo jest za mała. Po sterylce chyba wreszcie nabierze masy ;) [quote name='magdabroy'][URL]http://img404.imageshack.us/img404/2405/dsc5030e.jpg[/URL] cudo :loveu:[/QUOTE] Mia to jest ciepła klucha, aż dziwne, że tak ładnie umiała zapozować ;)
  6. Ooo jak ładnie w mleczach :loveu: Czekam na więcej! :)
  7. Plakacik dla Bajeczki :) [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8619/bajkaplakat800.jpg[/IMG]
  8. Dobry wieczór wszystkim :) Dzisiejsza Dolcetta Mia :lilangel: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2405/dsc5030e.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2414/dsc5064l.jpg[/IMG]
  9. Serdecznie gratuluję miejsca na podium!!! :B-fly: [URL="http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_1111.jpg"]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead 3/DSC_1111.jpg[/URL] Kurcze, ale ten pies jest rewelacyjny! :loveu:
  10. [URL]http://iv.pl/images/44672779450986162875.jpg[/URL] Ale słodziachna różowa łapencja :loveu:
  11. [url]http://i1096.photobucket.com/albums/g328/maalwi1/Image00006-1.jpg[/url] W okularach wygląda ekstra! :D :D :D
  12. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-66paSRh7rKs/T4hKAyP7hlI/AAAAAAAAAbg/JRbnN84LZsM/s640/3.JPG[/URL] Kocie śliczności :loveu:
  13. [quote name='tatankas']Ogłoszenia dla Bajeczki gotowe ;)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :)
  14. [URL]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/DSC01736.jpg[/URL] Tu wygląda jak Gizmo z Gremlinów :evil_lol:
  15. Witamy się i życzymy zdrowej łapki dla Tory! :)
  16. [quote name='bellatriks']Witam, witam i o zdrowie pytam! Co tam u Bajeczki?[/QUOTE] Wspaniale, że ktoś o Bajce pamięta :loveu: Też czekam na jakieś nowe wieści z DT!
  17. Oby się dobrze zastanowiła, okazja na takiego cudownego psa może już się nie trafić ;)
  18. Oki, oki rozumiem! :cool3: Placuszek :loveu: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1419/dsc5019p.jpg[/IMG]
  19. Vilena

    Kasia&tosia

    [url]http://i47.tinypic.com/27wvtj6.jpg[/url] Upolowała mysz? :evil_lol:
  20. "...ale sobie leniuchuję..." [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9435/dsc4948m.jpg[/IMG] "sorry Lostek, ale Bella jest nie sprawna więc ciebie przygniotę" :lol: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3111/dsc4956t.jpg[/IMG]
  21. Dopiero teraz nadrabiam wątek... Tak mi przykro z powodu Tori :(
  22. Moje na pewno nie są myśliwskie, a raczej kanapowe :lol: Ja kastrowałam mojego Rudka jak miał już 6 lat, żałuję, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale. Nie było łatwo bo był wnętrem (miał tylko jedno jądro, drugie nie zeszło i utknęło w pachwinie) więc miał dwa nacięcia, to na pachwinie było solidne i były problemy z chodzeniem właśnie, a jeszcze jedna łapa krótsza więc już w ogóle był kaleka, ale teraz dobrze "działa", jest mu lżej na te wszystkie cieczki dookoła i nie wyobrażam sobie teraz, żeby jakiś mój zwierzęcy samiec w przyszłości miał jajka ;) W pracy moje koleżanki w ogóle nie rozumieją, dlaczego pozbawiam wszystkie zwierzęta płodności i już nie mam siły z nimi na ten temat dyskutować bo zawsze kończy się na kłótni, podobnie sąsiedzi czy rodzina - również nie rozumieją, jedynie mama i siostra już przejrzały na oczy, reszta uważa, że to krzywda dla zwierzęcia :roll: Całe szczęście, że TZ mnie popiera w 100%, w sumie to nie ma innego wyjścia :lol:
  23. [url]http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/P1040030.jpg[/url] Pańcia, a co to za kaganiec? ;)
  24. Wpadam z rewizytą :) Najbardziej oczywiście podoba mi się Jari, lubię takie duże okazy :cool2: Piękny chłopak, a jaką ma budowę! :loveu: Dziewczynki również niczego sobie :B-fly: Będziemy zaglądać :)
  25. Vilena

    Kasia&tosia

    Woda!!! :loveu: Gdzie to byliście? :D
×
×
  • Create New...