Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Moniś, czekam na dobre wieści :kciuki:
  2. Siostra wie, że ją tu wrzucasz? :D
  3. [quote name='beataczl']juz pisze..dzieki[/QUOTE] Napisałam Cioteczce sms i odpisała, że zrobi wizytę :multi: Jest nadzieja :D
  4. Może monika&karol? :D
  5. [quote name='magdabroy']Dasz radę ;) już prawie niedziela :)[/QUOTE] Ha ha, no faktycznie, jeszcze tylko 2 dni :lol: A w niedzielę... będę focić w Ustroniu :multi: Oby tylko nie padało! [quote name='Igiełka']Kochana dziękujemy za buziaki :smile: jakie to miłe co napisałaś to prawda Nesiula jest niesamowicie dzielna a Rudzia pomaga jak umie :smile:[/QUOTE] Najważniejsze, że dziewczynki są zgrane :loveu:
  6. A mnie podoba się takie imię :loveu:
  7. Co słychać u chomiczków? :D Rami, ale jesteś zapracowana :mad:
  8. Vilena

    galeria Vato :)

    Ale z Vato morderca :megagrin:
  9. [quote name=':: FiGa ::']Pulinko, miziastej jest ciezko dogodzic jesli chodzi o karme :grins: I nie wszystkie szyneczki do niej przemawiaja :grins: Madziu, codziennie jezdze rowerem i przygotowuje sie na tour the germany :evil_lol: Ze tez musicie mieszkac tak daleko :mad:[/QUOTE] Znam to dobrze w końcu też mam kota :biggrina: Kurcze, Ty to masz kondychę :mdleje:
  10. Czyżby pojawiła się nadzieja dla Grafita? :D :D :kciuki::kciuki::kciuki: Zdjęcia cudowne, ale mu tam dobrze :)
  11. [quote name='Igiełka']śliczne dziewczynki jak zawsze :loveu: my dzisiaj Wszystkie podziwiamy chociaż na chwilę możemy zapomnieć a Paróweczka czuje się znów gorzej :-([/QUOTE] Igiełko, paróweczka jest silna i ma motywację - Twoją miłość i miłość Rudzi do tego by wyzrowieć! Buziaki dla Was :buzi: [quote name='magdabroy'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-qQSm9Kdoruc/T-wUfkLjpiI/AAAAAAAACG0/fJwb8rZ2dPY/s640/DSC_8137.jpg[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-XruTIvqGNJs/T-wUn9p0L0I/AAAAAAAACG8/mgkYn23D4kw/s640/DSC_8138.jpg[/URL] Mia i Bella to napewno psy? bo skaczą po drzewach jak małpki :grins:[/QUOTE] Być może płynie w nich małpia krew :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Uwielbiam Twoje psinki :loveu:[/QUOTE] To miło :loveu: A ja uwielbiam Twoje :iloveyou: [quote name='Ty$ka']A mnie ich wybryki kojarzą się z konikami :-D Np. tutaj: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-K_lkbiiUVys/T-wTUdlyVuI/AAAAAAAACFg/-L2cVRcrBJ8/s640/DSC_8073.jpg[/URL] Jakie patyyysiowe panny z dziewczynek :loveu:[/QUOTE] Nie wiem co to znaczy patyyysiowe ale może być :D [quote name='daguerrotype']Śliczne są i takie radosne! :loveu:[/QUOTE] W górach zawsze są szczęśliwe :loveu: [quote name='Ptysiak']Dzień dobry ;-) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-MefPqN3rEgU/T-wTjHVK96I/AAAAAAAACF0/UWwkFJU9pRY/s640/DSC_8089.jpg[/URL] razem :loveu:[/QUOTE] Dzień dobry Ptysiaczku :) Dziewczyneczki zawsze blisko siebie ;) Dzisiaj cudowne słoneczko od rana :cool: Szkoda tylko, że do pracy trzeba iść :bigcry: Dobrze, że chociaż niedziela będzie wolna :multi: Miłego dnia Cioteczki :)
  12. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6776.jpg[/url] Ale fajna piłka :)
  13. [B][COLOR=#666699]Bazarek dla Bajki na transport do DS! Ponad 900km do przejechania![/COLOR][COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#006400]Filatelistyka - 55 zestawów znaczków do 12.07 - ZAPRASZAM![/COLOR][COLOR=#008000] [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228747"][IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/xxxxxx2.jpg[/IMG][/URL][B][COLOR=#008000] [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228747[/URL][/COLOR][/B]
  14. [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0337.jpg[/url] cudowny portrecik! :iloveyou: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0364.jpg[/url] no proszę jaka królewna - pyszna szyneczka :megagrin:
  15. Witamy się :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-BX8StZjAzQI/T-oQgCn3xoI/AAAAAAAABHI/FVm7YYp8hXY/s654/P6268717.JPG[/url] Ale ładne :loveu:
  16. Gdyby Nesia mogła zostać u Ciebie na stałe to na pewno wiele osób by Was wsparło :) Przecież już tak długo jest u Ciebie... nie wierzę, że mogłabyś ją oddać. Nesia ma apetyt więc na pewno wkrótce wyzdrowieje, nie zamartwiaj się Igiełko :glaszcze:
  17. [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2182/41360449209469414937946.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8964/53436345888774747007419.jpg[/IMG]
  18. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UbmgvJCEMeQ/T-wUEj6dfdI/AAAAAAAACGc/PrX5SDg8XHI/s640/DSC_8107.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tp23VLkeS4I/T-wUUncuudI/AAAAAAAACGs/CZOcgrPYl2c/s640/DSC_8122.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qQSm9Kdoruc/T-wUfkLjpiI/AAAAAAAACG0/fJwb8rZ2dPY/s640/DSC_8137.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XruTIvqGNJs/T-wUn9p0L0I/AAAAAAAACG8/mgkYn23D4kw/s640/DSC_8138.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cxGCJ4eC1Yk/T-wUwt-Yx9I/AAAAAAAACHE/YJtKcTaFN4g/s640/DSC_8142.jpg[/IMG]
  19. [quote name='magdabroy']To jak się kiedyś dowiesz, to daj znać ;-)[/QUOTE] Ok! :D [quote name='monika&karol']Nie ładnie tak mówić "najukochańsza" :evil_lol: trzeba jedną i drugą kochać tak samo! :lol::lol:[/QUOTE] Oj tam, pańcia kocha tak samo, tylko Mia zawsze będzie ta "wymarzona" :loveu: Kilka fotek z wczorajszego spaceru :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-K_lkbiiUVys/T-wTUdlyVuI/AAAAAAAACFg/-L2cVRcrBJ8/s640/DSC_8073.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1CLcfG9K91A/T-wTb59UnaI/AAAAAAAACFo/LvNHtvslYr8/s640/DSC_8076.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MefPqN3rEgU/T-wTjHVK96I/AAAAAAAACF0/UWwkFJU9pRY/s640/DSC_8089.jpg[/IMG] Mia hop! ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-f89loCeo_VM/T-wTqpO5-4I/AAAAAAAACF8/smIJ8Cd5dng/s640/DSC_8101.jpg[/IMG] I Bella hop! :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oTCPvrwacv8/T-wTyPkGDeI/AAAAAAAACGE/F8kh_wVX8gs/s640/DSC_8103.jpg[/IMG]
  20. [B][COLOR=#666699]Bazarek dla Bajki na transport do DS! Ponad 900km do przejechania![/COLOR][COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#006400]Filatelistyka - 55 zestawów znaczków do 12.07 - ZAPRASZAM![/COLOR][COLOR=#008000] [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228747"][IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/xxxxxx2.jpg[/IMG][/URL][B][COLOR=#008000] [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228747[/URL][/COLOR][/B]
  21. [quote name='magdabroy']Ja też się całkiem na szelkach nie znam :oops: No Tora ma np. norwegi ;) Są też guardy :) A ciekawią mnie właśnie te, które mają Twoje kropki ;)[/QUOTE] He he to ja nie wiem jakie ona mają :lol:
  22. [quote name='magdabroy']Vilenko, szelki które ma Mia i Bella, to jaki to jest model/rodzaj?[/QUOTE] Tzn. o co pytasz? Ja się nie znam... kupiłam w zoologicznym i już :D Chodzi o to, że np. Ami play? :oops: [quote name='biscuit']Witam się :smile: Widzę na bannerku tyle cętek i tak sobie pomyślałam, że zrobię oględziny :evil_lol: Mia to prawdziwe cudo - uwielbiam tak dużo plamek u dalmatyńczyków :loveu:[/QUOTE] Witaj w naszej galerii :multi: Miło, że zaglądasz :loveu: Mia to moja najukochańsza, wymarzona córcia :loveu:
×
×
  • Create New...