Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. [URL]http://img153.imageshack.us/img153/2945/p1010089m.jpg[/URL] Ha ha, wygodnie na starszej siostrze :D [URL]http://img848.imageshack.us/img848/1985/p1010059.jpg[/URL] Super razem się bawią :) [quote name='agrazka'] Moja fauna, nie wszystka - mam jeszcze Gucia i rybki.[/QUOTE] A kto to jest Gucio? Chyba o nim nigdy nie słyszałam :lol:
  2. Fotki super, nie narzekaj! :) Chyba nie widziałaś naszych ;) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUSsU79cI/AAAAAAAABCw/8BQysaohB0o/_DSC7013.JPG[/URL] Kochana :D
  3. Grażyna! To Gabi urodziła się w ten dzień, kiedy my kupiliśmy Mię :D Ale zbieg okoliczności! :) A więc moja jest tylko 2,5 miesiąca starsza od Twojej, to w zasadzie rówieśniczki są! :)
  4. [quote name='kamilka91']Figulce, gdzie się podziewacie? :shake:[/QUOTE] No właśnie, gdzie?
  5. [quote name='agrazka']łóżeczko dalmaty kochają, no jedzenie też :)[/QUOTE] No i ZABAWKI! :evil_lol:
  6. Ja myślałam, że to żywe było! :lol: Uff... :)
  7. [quote name='Kaja10014']Piękne widoki :loveu: Śliczne plamki ma :loveu:[/QUOTE] [quote name='Igiełka']Cudownie:smile: Obejrzałam z zapartym tchem:smile:[/QUOTE] [quote name='bordercollie']prześlicznie:)***[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='agrazka']zawsze dokładnie jej się przyglądam, to taka starsza koleżanka mojej suni :)[/QUOTE] Oj tam starsza, prawie rówieśniczka przecież ;) A kiedy Gabi dokładnie się urodziła?
  8. [URL]http://img830.imageshack.us/img830/7467/dsc4866v.jpg[/URL] Trzeba się trochę wybrudzić! :D [URL]http://img52.imageshack.us/img52/7559/dsc4896q.jpg[/URL] Ona to upolowała i zjadła? :O
  9. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8923/1006104r.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8828/1006107q.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/1157/1006108.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8742/1006112.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6219/1006117.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9683/1006090r.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7049/1006092g.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1516/1006094g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7974/1006097ys.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6589/1006103t.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6882/1006066t.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6969/1006069r.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8713/1006077.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2606/1006078y.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1270/1006088p.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4079/1006042.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/1482/1006047e.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5985/1006051.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9128/1006062.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4483/1006065.jpg[/IMG]
  13. [quote name='agrazka']Codziennie jakieś super zajęcia mają te twoje psiaki :smile: Czy ty nie pracujesz, masz tyle czasu żeby im takie wycieczki serwować? Jak zdrówko - oczka w porzo, a łapa Mii?[/QUOTE] Kiedy tylko mamy okazję, to gdzieś jedziemy z psiakami, żeby się wybiegały, no i ogólnie, żeby wyrwać się chociaż na chwilę z miastowego zgiełku... Łapa OK, oczka już lepiej - dziękuję :) [quote name='Kaja10014'][URL]http://img191.imageshack.us/img191/9245/1005952s.jpg[/URL] jaka klata :smile: [URL]http://img808.imageshack.us/img808/4048/1005972.jpg[/URL] kotek się bawi ogonkiem :-D [URL]http://img14.imageshack.us/img14/6125/1006000q.jpg[/URL] smacznego! :lol:[/QUOTE] [quote name='Ana04'][URL]http://img808.imageshack.us/img808/4048/1005972.jpg[/URL] Kociak chyba lubi ogony :D[/QUOTE] [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://img808.imageshack.us/img808/4048/1005972.jpg[/URL] - haha extra : D[/QUOTE] On zawsze tak łapie jej ogon, mam deski jak to widzę :lol: [quote name='agrazka']Przeczytałam historię twoje psa, zakończenie bardzo smutne :( Bardzo fajne fotki i zobacz jak wesoło w domu z dwoma :)[/QUOTE] [quote name='Igiełka']przeczytałam o Twoim pierwszym psiaku przykre że tak krótko byliście razem :( piękne psiaki foty zabawne:)[/QUOTE] Nie ma tego złego... no bo w końcu gdyby nie to, to nie mielibyśmy dzisiaj Rudisia...
  14. Vilena

    Demo(nek) xD

    [URL]http://img824.imageshack.us/img824/8885/27marca041kopia.jpg[/URL] Jak on fajowsko nurkuje!!! :loveu:
  15. Super ten filmik, na pewno pomoże Witusiowi! :)
  16. [URL]http://img862.imageshack.us/img862/4296/p3260020.jpg[/URL] O jacie, jaki on jest słodziaczek!!! :loveu: A fotki Witka mogę kopiować na SOS? Bo już wcześniej kopiowałam, a nie spytałam czy można :oops:
  17. [URL]http://img576.imageshack.us/img576/7215/1009521.jpg[/URL] Super zdjęcie! :) Pewnie zastanawia się jakby tu wziąć zabawkę, żeby nie trzeba było schodzić z łóżka :lol: :lol: :lol:
  18. [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_36028387.jpg[/URL] Uwagaaaaa, bieeegneee :D :D :D
  19. A to jest ten Zambrów woj.Podlaskie? [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8397/70901150.jpg[/IMG] Popytam, może ktoś się znajdzie.
  20. [URL]http://images43.fotosik.pl/753/ca3ed3d1f07f1b95.jpg[/URL] ale smutny w tym kołnierzu :( Wituś to śliczny słodziaczek, nikt jeszcze nie chce go adoptować?
  21. Vilena

    Demo(nek) xD

    [URL]http://img703.imageshack.us/img703/9324/25marca056kopia.jpg[/URL] Ha ha ha, jaki fajny! :evil_lol: Ostatnio jakiś taki wielki się zrobił ten nasz Demon! :diabloti:
  22. [quote name='bordercollie']masz przecódnego psiaki jeszcze raz się pytam jak zakładacie takie osty bo ja też bym chciala zrobić taki z Weną:)[/QUOTE] Wysłałam Ci pw :) [quote name='misia93']Witam! Co tam u Was słychać? Jak Mia i jej zdrówko? łohoho! jaka figurka :crazyeye: tylko pozazdrościć takiej ślicznej psiny :loveu: [URL]http://img191.imageshack.us/img191/9245/1005952s.jpg[/URL] a ten ostatni spacer to na jakich polach było? może były byście zainteresowane wspólnym spacerem? ;)[/QUOTE] Witaj Misia! Dawno Cię chyba u nas nie było? Mia dobrze :) Bawi się, szaleje :) Ze zdrówkiem to raczej kiepsko, ale nie ma się co załamywać. Ten ostatni spacer był na polach (rzepaku bodajże :lol:) granica Hałcnów/Kozy. Jasne, że jesteśmy zainteresowane wspólnym spacerem z Tobą i Demonkiem! :D [quote name='kamilka91'][URL]http://img191.imageshack.us/img191/9245/1005952s.jpg[/URL] - zabójcze. :evil_lol: Ta jej mina... Świetne zdjęcia! ;) Z tą yuccą to uważaj, może być dla Lostka szkodliwa... Sprawdzę jutro w odpowiedniej literaturze ;) EDIT: Właśnie zobaczyłam takie zdjęcie i od razu mi się to skojarzyło z Rudisiem: [URL]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/DSC_0259-1.jpg[/URL] Choć za wiele podobieństwa to tu nie ma... :oops:[/QUOTE] Kamilko kochana, ta pozycja Lostka była tylko do zdjęcia :) Nie pozwalam mu zjadać liści, bo wiem, że mogą mu zaszkodzić. Pozwoliłam mu tylko przygryźć, żeby fotkę cyknąć ;) Już ja bym mu dała liście zjadać moim ukochanym kwiatkom! :mad: Juka jest zamknięta w sypialni, żeby zwierzaki nie miały do niej dostępu, podobnie jak monstera i inne doniczkowe, które zdecydowanie jest nie są jadalne, więc nie musisz się martwić ;) [URL="http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/DSC_0259-1.jpg"]http://i485.photobucket.com/albums/r...DSC_0259-1.jpg[/URL] A co to jest za piesek? On jest bardzo podobny do Rudisia, może po zdjęciu tego nie widać, ale na prawdę jak jego brat czy coś! :loveu:
  23. [quote name='kamilka91']Śliczny... ;)[/QUOTE] :) :multi: :) [B]Parę domowych giotków[/B] :lol: [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9245/1005952s.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6919/1005965o.jpg[/IMG] [B]Tak to zwykle wygląda jak próbuję robić zdjęcia w domu... :lol:[/B] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/4048/1005972.jpg[/IMG] [B]Juka pychotka :evil_lol:[/B] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6125/1006000q.jpg[/IMG] [B]I hit dnia, czyli maluśki Rudiś, jeszcze zanim trafił do nas (2006 rok) :iloveyou:[/B] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2007/rudiszczeniaczek.jpg[/IMG]
  24. Dziękuję wszystkim za kolejne komplementy :multi: W końcu miałam okazję zeskanować zdjęcia mojego pierwszego psa. I chciałam opowiedzieć Wam jego historię. Zawsze chciałam mieć psa. Ale jak przekonać do tego rodziców? Nie dało się... Za nic nie chcieli się zgodzić! Pewnego lata 2004 tata pojechał nad morze. Któregoś dnia zadzwonił do mnie i powiedział, że w ośrodku, w którym mieszka są szczeniaki i jeden ciągle za nim wszędzie chodzi. Zapytał czy go przywieźć! Jak się ucieszyłam! Tak, tak tato, będziemy się nim zajmować, wyprowadzać itp, itd... Mama nie zgodziła się abslutnie! Wydawało mi się, że nic z tego nie będzie, skoro mama się nie zgadza, tata przecież też zawsze był temu przeciwny. Zapytał jeszcze jak ma na niego wołać. Odpowiedziałam COREY. Nadszedł dzień powrotu taty z wakacji. Wypatrywałam go już na przystanku. Tak na prawdę to nie wypatrywałam Jego ;) Jest przyjechał. Patrze, nie ma pieska?! Nie ma go? Jak to, zostawiłeś go tam? Tata wszedł do domu, otworzył torbę na bagarz i wtedy go zobaczyłam! W czarnej torbie błyszczały dwa małe oczka, po chwili wychylił się najsłodszy pyszczek jaki kiedykolwiek widziałam!!! Śliczne brązowo - czarne maleństwo, mój piesek, MÓJ WŁASNY PIES! Oczywiście nie trwało długo, żeby i mama się w nim zakochała. Corey był naszym oczkiem w głowie. Rozpieściliśmy go totalnie. Na górskich wycieczkach nie było na niego mocnych. Uwielbiał długie i męczące wyprawy. Tata zabierał go ze sobą wszędzie, a bardzo często jeździł wtedy na wycieczki w góry. Nazywaliśmy go naszą sarenką, bo las to był dla niego raj. Tak szczęśliwie spędziliśmy z naszym Coreyem nie całe 2,5 roku. 8-go grudnia 2006 Corey, mój wymarzony, najlepszy przyjaciel zginął pod kołami pędzącego ponad dopuszczalną prędkość samochodu :( Oto on - jego pierwsze zdjęcie na plaży, maluszek wielkości butelki :loveu: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8526/corey01.jpg[/IMG] Tutaj już razem z nami :) [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7867/corey02.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6192/corey05.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8413/corey07.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6923/corey09.jpg[/IMG] Nigdy Cie nie zapomnimy piesku, biegaj szczęśliwie za TM! Cały czas jesteś w naszych sercach :)
×
×
  • Create New...