Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. [quote name='__Lara']Ja też sobie zapiszę. Czy można prosić o napisanie na czym polega bardziej szczegółowo takie członkostwo w straży dla zwierząt? Jakie są to zobowiązania? Opłaty? Itp.?[/QUOTE] Też jestem ciekawa. Co prawda nie jestem ze śląska, a z Podbeskidzia, ale to woj.śląskie jest ;)
  2. Lady śliczna! Czy ma szansę wreszcie opuścić schronisko?
  3. Vilena

    Diana :)

    Śliczności :loveu:
  4. Cieszę się, że z Mikunią już lepiej :) Cały czas zaglądam i śledzę, tylko nie zawsze mam czas coś napisać ;) Udanych wakacji - zazdroszczę Wam! :)
  5. W takim razie udanych wakacji dla Sopelka i jego Pańci! Czekamy na zdjęcia ;)
  6. Ale fajnie sobie mieszkasz koło lasu! Super dla psiaków! :D
  7. [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/623/p1120448.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1631/p1120452.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3372/p1120456.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9683/p1120460l.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7910/p1120465n.jpg[/IMG]
  8. Fotki będą, ale po kolei ;) Najpierw posyłam buziaki dla Rudzi i Nesi :) Wczoraj byliśmy u weterynarza, żeby osłuchał Miowe serce. Od razu kazał dwukrotnie zwiększyć dawkę leków bo Mia to już wielka baba, a upały dają jej w kość. Nasłuchałam się jak pracuje jej serce, ale połowy nie mogłam zrozumieć tych medycznych zagadnień, więc nasz lekarz tłumaczył mi o co chodzi na przykładzie węża ogrodowego ;) Mniej więcej chodzi o te, że tabletki mają za zadanie spowolnić pracę serca, które śmiga w niewiarygodnym tempie, powodując jego szybkie przebudowywanie co skraca życie Miusi [IMG]http://forum.sosdalmatynczyki.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Przerzucamy się z powrotem na Eukanubę, ponieważ podobno jest to dla niej bardzo korzystna karma. A dzisiaj byliśmy nad wodą - fotek nie mam, z resztą co Wam będę znowu pokazywać pływającą Mię :lol: Za to mam fotki z lotniska w Aleksandrowicach o które zahaczyliśmy w drodze powrotnej :) [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3091/p1120404.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5391/p1120417.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7436/p1120431c.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7114/p1120432g.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7081/p1120443.jpg[/IMG]
  9. Wierzę, że i Grafitowi się tak uda jak Sabie :)
  10. [quote name='Igiełka']Witajcie:) Jak spędzacie ten piękny i słoneczny weekend?[/QUOTE] Witaj Igiełko :) Ja niestety najpierw pół dnia spałam po nocce, później sprzątałam, a teraz wybieramy się nad wodę do wieczora bo jutro niestety na 6 do pracy :/ A jak u Was? Też tak gorąco? ;)
  11. Nie mogę napatrzeć się jaką Gabi ma super figurę!
  12. Vilena

    Diana :)

    No to czekamy :D
  13. Tylko uważaj na dziki :lol:
  14. Ale super, Sopelek to wszechstronnie utalentowany chłopak :loveu:
  15. [quote name='kamilka91']Biedne... :-( Mik to już zahartowana jest, deszcz jej niestraszny... :)[/QUOTE] A no bo Mik to twarda babka :evil_lol:
  16. Czy Bohun ma dużo ogłoszeń porobionych? Mogę poprosić znajomą, żeby wrzuciła go tutaj jeśli chcesz: [url]http://www.radiobielsko.pl/przygarnij-zwierzaka/psy[/url]
  17. Vilena

    Diana :)

    Dawaj Diankę! :D
  18. [quote name='kamilka91']Kropciaste :loveu: One nawet w deszczu wygladają świetnie :) A u mnie na wystawie tak rzadko bywają... :shake:[/QUOTE] Trochę szkoda mi ich było bo się telepały biedaczki z zimna i były całe mokre :/
  19. [url]http://img651.imageshack.us/img651/7518/p0107111839.jpg[/url] Fajne miejsce :)
  20. [IMG]http://images43.fotosik.pl/948/9b52a94cf34d3ebemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/937/c8205127f2ede448med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/761/1eb26296f851fbf5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/958/269d543040599104med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/911/4608078166e18da0med.jpg[/IMG]
  21. Ooo to i my trzymamy! :kciuki:
  22. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-WHEkEpcRcJ4/ThIUJGK0bDI/AAAAAAAAEBg/6h0NOOBr4y4/s640/IMG_5673.jpg[/url] Super :)
  23. Bohunek! :D A co to się z tym noskiem dzieje?
×
×
  • Create New...