-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dog']Ja mam smycz 2 m / 2cm :) Wiesz co, ja pracuję codziennie do 16, a w soboty do 14. Najlepiej popołudniu, postaram się znaleźć czas, najlepiej jakbym wcześniej wiedziala którego dnia konkretnie. A gdzie do Warszawy trzeba go dowieść? Mam nadzieje, że jakieś obrzeża, ale to się już trzeba dogadać z DT :)[/QUOTE] to może najlepiej pisz do Marleny :) a czy ewentualnie mogłabyś zabrać jeszcze jednego psa? /jeżeli miałby jechać jakiś do Wawy z Radomia?/ -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dog']Mam obroże z "Dingo" mój pies w niej chodził, co prawda to tylko 1,5cm ale jeśli wytrzymala mojego psa, który niemiłosiernie mocno ciągnie to na początek dla Metra bd w porządku :) Smycz też mam.[/QUOTE] to super :) bo ja dostałam ostatnio kilka smyczy i obroży, ale obroże za małe dla niego...a smycze mam 1,2m. - cieniutkie - 1cm i 1,5cm Dog, kiedy masz czas, że przetransportować Metra? i jeszcze trzeba z Marleną to ustalić...:) to tylko kilka dnii...:) -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
ja polecam Hills'a :) też fajna karma :) a na Acane też patrzyłam...nie wiem czemu jej nie wkleiłam... [url]http://www.krakvet.pl/acana-adult-135kg-p-12752.html[/url] -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, ja nie jestem teraz "na czasie" co i jak z karmami /swoją tymczasowiczkę karmię Hillsem i/d - trzustkowiec i jest ok/ więc mówcie, które są słabe, które są ok itp. [url]http://www.krakvet.pl/josera-pure-lamb-rice-15kg-p-14434.html[/url] josera [url]http://www.krakvet.pl/purina-plan-adult-chicken-rice-14kg-p-1001.html[/url] purina pro plan [url]http://www.krakvet.pl/arion-adult-maintenance-15kg-p-1449.html[/url] arion [url]http://www.krakvet.pl/brit-adult-15kg-p-3137.html[/url] brit /jedna z tańszych..., ale białko 24%.../ [url]http://www.krakvet.pl/hills-canine-adult-beef-12kg-p-181.html[/url] hills wołowina [url]http://www.krakvet.pl/hills-canine-adult-chicken-12kg-p-186.html[/url] hills kurczak [url]http://www.krakvet.pl/acana-adult-135kg-p-12752.html[/url] acana -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']karma... hmmm... zależy ja polecam proplan puriny nie jest aż tak droga a niezła jakościowo. To jest jakieś 60zł za 3kg, ja ją mam przynajmniej sprawdzoną... jak taniej to nie wiem[/QUOTE] no właśnie tak przeglądam te karmy...jak coś to będę wklejać linki i wspólnie wybierzemy :) Collie - RC jest drogaaa, nie uzbieramy aż tyle kasy na samą karmę + ewentualnego weta... konto wysyła Asia :) -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
tak się zastanawiam, jaką karmą będziemy dawać spanielkowi? seniora podaje się od 7 w górę? jaka firma karmy? tylko, żeby to nie były jakieś kosmiczne ceny, bo nie podołamy... -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']taks właśnie zakończyła jeden bazarek i ma strasznie dużo na głowie teraz... ja już czekam w kolejce aby dla bezdomniaków zrobiła[/QUOTE] a tak, widziałam bazarek, ale nie przeglądałam całego... - ona to ma biznes :D takie cudne rzeczy tam są....:D a raczej nie mamy czasu, żeby czekać, aż taks przyśle i zrobi obroże... -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Tak, dotarła wpłata od MARUDA666 - 30 zł. Ogromne dzięki! :Rose: Co do obroży to spaniel ma w szyjce mniej więcej 37-42 cm. ;)[/QUOTE] bardzo dziękujemy Marudooo :) w takim razie obroża nie pasuje...trzeba będzie jakąś zakupić...chyba, że u taks? coo? ona sprzedaje takie superaśnie obroże.... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Bila wrzucona na OWP [url]http://owczarki.eu/psiak/852[/url] a o Gabi, to pisałam wcześniej...jak tylko się dowiedziałam /bodajże w tamtą sobotę/ -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']a ona miał juz byc w domu!!!???co?[/QUOTE] miała być, ale skomplikowało się i nadal siedzi w schronie....teraz to ma taką brzydką sierść....wcześniej była taka milutka, a teraz strasznie brudna i sierść zaczyna jej wychodzić... -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
a wtorek to już hop siup :) ja mam wolne od wtorku cały tydzień, więc przyjadę jak psiaka będzie zabierać Dog :) Marlena, masz jakieś smycze i obroże? /ja jakby coś to mogę mu dać obrożę, o ile będzie pasował rozmiar.../ Asia, masz już jakieś wpłaty? to po zamieszczam w pierwszych postach :) -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
on jest śliczny :) taki delikatny /no jak dziewczyna :D / -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
no to super! :) bardzo dziękujemy :) a ja zapraszam na bazarek wyżej :) coś się nie kręci...:( więc proszę o podnoszenie :D -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kasumi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
pokazujemy, pokazujemy :) i zapraszam na ceglasty bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205643-Super-Bazarek!-Wejd%C5%BA-i-wspom%C3%B3%C5%BC-nas!-)-na-RADOMSKIE-bidy...do-14.04.11-20.00[/url] -
Zapraszam na cegiełkowy bazarek - wypromuj radomskiego psiaka ! http://www.dogomania.pl/threads/205643-Super-Bazarek!-Wejd%C5%BA-i-wspom%C3%B3%C5%BC-nas!-)-na-RADOMSKIE-bidy...do-14.04.11-20.00 EDIT: Isadora, jak z allegrem? wypicowane? :D
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
kasumi replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[COLOR="purple"]Zapraszam na cegiełkowy bazarek - wypromuj radomskiego psiaka ![/COLOR] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/205643-Super-Bazarek!-Wejd%C5%BA-i-wspom%C3%B3%C5%BC-nas!-)-na-RADOMSKIE-bidy...do-14.04.11-20.00[/url][/B] /jeśli mogę po zaśmiecać.../ -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[COLOR="purple"]Zapraszam na cegiełkowy bazarek - wypromuj radomskiego psiaka ![/COLOR] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/205643-Super-Bazarek!-Wejd%C5%BA-i-wspom%C3%B3%C5%BC-nas!-)-na-RADOMSKIE-bidy...do-14.04.11-20.00[/url][/B] zapraszam ~Kasumi -
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]Zapraszam na cegiełkowy bazarek - wypromuj radomskiego psiaka za 7zł! [/COLOR][/SIZE] [SIZE="4"][B][IMG]http://wapsik.pl/pictures/p2530.gif[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/205643-Super-Bazarek!-Wejd%C5%BA-i-wspom%C3%B3%C5%BC-nas!-)-na-RADOMSKIE-bidy...do-14.04.11-20.00[/url] [IMG]http://wapsik.pl/pictures/p2530.gif[/IMG][/B][/SIZE][/center] [SIZE="4"][B][I][CENTER][COLOR="#f4a460"]Serdecznie zapraszam![/COLOR][/CENTER][/I][/B][/SIZE]
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
@Anita - na maratońskiej też? jezzzu...to nie daleko ode mnie... tymczasem zapraszam na bazarek ceglasty - na wyróżnione allegro dla radomskich psówww [url]http://www.dogomania.pl/threads/205643-Super-Bazarek!-Wejd%C5%BA-i-wspom%C3%B3%C5%BC-nas!-)-na-RADOMSKIE-bidy...do-14.04.11-20.00?p=16655875#post16655875[/url] -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
właśnie dostałam 10 euro = 38.79zł :) bardzo dziękujemy :) Asia, podaj mi konto, żeby przelać do ogólnej skarbonki :D -
[IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3055/dsc08719b.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5703/dsc08721a.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8762/dsc08724o.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/661/dsc08730q.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/1894/dsc08728e.jpg[/IMG]
-
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
nie ma wydarzenia na FB...dotrwajmy do poniedziałkuu...i będzie ok, jeszcze w sobotę go odwiedzę i wyjdziemy na spacerek :) zobaczymy jak się zachowuje... konto paypal wysłane na pw, jest również podane na 1 stronie -
postaram się jutro zadzwonić :) a jak nie do widziałam gdzieś ogłoszenie, ze w Radomiu ZK prowadzi szkolenie, miałam dzwonić i pytać się o cenę, ale już było za późno....zapomniałam...