Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. a ja sobie tutaj ciągle podczytuję :)
  2. tekst ok, ale jeśli zgłosiłby się ktoś na DT to najlepiej byłoby, żeby był z Mazowieckiego...bo mamy już DT u Faflok - jest z Sosnowca, ale to jest kawałek drogi i wozić taki kawał starego psa...
  3. [quote name='Pikuśś']Hejka. Chciałam sunię ogłosić na portalach, ale teraz już nie wiem czy mogę. Co z tym jej właścicielem? To mogę ją ogłosić czy nie?[/QUOTE] na razie z ogłaszaniem wstrzymajmy się dopóki nie znajdzie się w DT i wszystko będzie uregulowane...
  4. po prostu trzeba mieć dobry aparat, dobrą modeleczkę /Bubcia jest idealną modelką/ i tyle :)
  5. to ja przypomnę się z "moją" Bubcią :) [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/ban1.jpg?t=1302696308[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/ban2.jpg?t=1302696308[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/ban3.jpg?t=1302696309[/IMG] [IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/Buba/Beztytuu.jpg?t=1302696310[/IMG] zapraszam na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200945-Ca-de-Bou-oddana-do-u%C5%9Bpienia-zrzeczenie-w%C5%82.JEST-jest-w-DT-zbi%C3%B3rka-na-karm%C4%99[/url]
  6. [quote name='Owieczka']Ja tez się wybieram w sobote to może razem cos więcej i szybciej się uda obfocic :) Mam kilka psiaków na oku i musze im ładne foty porobić. Koniecznie :)[/QUOTE] i ja też jestem w soboty :D i będę jeszcze w piątek jakby co :)
  7. piękny jest ten kocurek :)
  8. [B]Benek pojechał do DS Masza jest zarezerwowana i będzie jechać na 100% do DS, ale przed/po świętach i nie robiłam jej fot, bo p.Kasia mówiła, że ona ma mnóstwo zdjęć, w boskie gryzła się z psami, gdzieś ją przeniosą[/B]
  9. dzisiaj METRO miał jajkocięcie :) i dowiedziałam się, że w czwartek ma jechać (?) ja nic o tym nie wiem, nie mam pojęcia kto ustalał... biedaczysko trzęsło się, mrużyło oczka...troszeczkę z nim pobyłam...
  10. nie mam pojęcia jak z podróżą..., ona jest już starsza...nie mam pojęcia..., ale i tak wielkie, wielkie dzięki za szukanie :loveu: EDIT: Metruś miał dzisiaj jakocięcie :D
  11. możecie mnie zabić, ale wszystkiego się nie dowiedziałam, bo tylko minęłam się ze schroniskowym wetem, a jak przyszłam do biura, to już pojechała..../ale będę jeszcze w piątek/ ale z tego co się dowiedziałam na szybko od pracownika, to to, że sunia przez jeszcze jakiś tydzień MUSI u nich zostać na leczeniu..., nie będzie już przyjmowała żadnych leków, nie będzie już żadnych operacji...
  12. jeśli w ciągu 10 dni nie znajdzie domku, to robimy wyróżnione, nie ma bata :D należy się jej :) a uzbierałam trochę pieniędzy z cegiełkowego /bazar z mojego podpisu/
  13. słuchajcie, żeby nie umknęło i żeby wiedzieć na czym stoimy... każdy, kto chce wpłacić na tę sunię, niech zadeklaruje ile /na razie bez wpłacania na konto/ i czy jednorazowa, czy stała... przynajmniej będzie wiadomo ile będziemy mieli do dyspozycji :)
  14. [quote name='Asia & Ginger']... Przydałoby się też powoli zbierać pieniążki na tą spanieleczkę staruszkę, ale jak będzie o niej więcej info, to wystawię jej Allegro cegiełkowe. Kasumi wypytaj tam dokładnie o stan zdrowia suni i jakie mała operacje, to ważne informacje do takiej aukcji cegiełkowej iczy jeszcze jakieś zabiegi będzie musiała mieć robione.[/QUOTE] tak, wiem :) jutro będę męczyć pracowników :D
  15. podałam jeszcze swojego emaila, bo ludzie czasami wolą najpierw napisac na maila :) jeśli ktoś w ciągu 10 dni nie zadzwoni, to będzie miał wyróżnione :)
  16. a Moka do kiedy ma ten tymczas? zaraz zrobię jej allegro [url]http://upload.allegro.pl/moka-niesamowicie-radosna-suczka-do-adopcji-i1559055490.html[/url]
  17. allegro Maksiowe :) [url]http://upload.allegro.pl/max-nie-slyszy-i-co-z-tego-i-tak-wiecej-umie-i1559052583.html[/url]
  18. kochani, zostało nam 2,6 kg karmy - trzeba zamawiać następny worek!!! daje jej 2 miarki dziennie ~ 300g. czyli starczy nam na jakieś niecałe 9 dni... zaraz popatrzę jakie są gratisy, ceny i zamawiamy :)
  19. i allegro dla MAMY :) [url]http://upload.allegro.pl/mama-chce-okazywac-milosc-ale-nie-ma-komu-adopcja-i1558705950.html[/url] dla MOKI [url]http://upload.allegro.pl/moka-niesamowicie-radosna-suczka-do-adopcji-i1559055490.html[/url] i dla MAX'a /niesłyszącego/ [url]http://upload.allegro.pl/max-nie-slyszy-i-co-z-tego-i-tak-wiecej-umie-i1559052583.html[/url]
  20. uffff, nareszcie skończyłam robić allegro...ciągle mi się usuwało...JUŻ JEST :D [url]http://upload.allegro.pl/mama-chce-okazywac-milosc-ale-nie-ma-komu-adopcja-i1558705950.html[/url]
  21. [quote name='Collie']Jak się uda to jeszcze wpłace kilka złotych ;)[/QUOTE] super, super, super! :) wielkie dzięki :loveu:
  22. [quote name='Collie']dzisiaj wpłaciłam pieniądze :)[/QUOTE] wielkie dzięki :) w końcu uzbieramy jakąś porządną kwotę :)
×
×
  • Create New...