-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
niestety, nie sądzę, żeby ludzie zadeklarowali chociaż 300zł stałych..... :// powysyłałam mnóstwo zaproszeń z kilkoma osobami i co? widać na wątku jak duże jest zainteresowanie....... przykro mi, że w tym momencie jestem pesymistką (a może realistką???), ale czarno to widzę :/ podam przykład Lady (mocny mix. asta), ma mniej niż połowę deklaracji na hotel u jamora, dogomaniacy (kilka osób) co miesiąc stają na rzęsach, żeby opłacić hotel, bazarkują jak się da.....a suni tkwi w hotelach już chyba 1,5 roku, czy jakoś tak.... i domu nie ma. [url]http://www.dogomania.pl/threads/144235-Lady-totalny-brak-kasy-suczka-wr%C3%B3ci-do-schronu[/url]
-
[quote name='mmd']Chyba już dojechali z tego Sosnowca. Kciuki zaciśnięte ;)[/QUOTE] mam nadzieję, że wszystko będzie ok! :) inaczej być nie może :)
-
[quote name='arjuna']sluchajcie, jak to jest dokładnie z funduszami na strika? jest uzbierane 120 zł(to co miało isć na behawiorystę) i 80 zl oprócz tego? dzis kończą mi się aukcje, na razie będzie z tego ok.150zł. czyli razem będzie 350?[/QUOTE] ja mam na koncie [B]80zl[/B] i nic więcej... ktoś robił allegro cegiełkowe?
-
[quote name='Ellig']Wiadomosci o Reksiu!:) Piszę jeszcze dzisiaj o Reksiu. Dla wszystkich zainteresowanych jego losem: kontaktowała się ze mną Pani, która adoptowała Reksia. Piesek zachowuje się w stosunku do niej, córeczki i ich suczki nienagannie, a z Panem ....są prawie najlepszymi kumplami. Siedzą razem na kanapie jak starzy znajomi, nie ma w Reksiu nic ze złych zachowań. Dziś (w niedzielę) zjechała się do nich rodzina. Było w domu 12 osób i w sumie 4 psy, żadnych awantur, Reksio w nowej rodzinie spisuje się na medal! :) [img]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05257.jpg[/img][/QUOTE] suuuuper! :) bardzo się cieszę :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kama210']zapytanie o ogłoszenie Anity - 4 godziny temu - suczka mix jamnik - [URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-jamnik-mix-radom-IDdKkf.html[/URL][/QUOTE] ma dom, pisałam na wątku jamników....... -
[quote name='Nutusia']Nie no, adopcje w tym tempie to ja rozumiem! :) Kciukasy trzymam bez ustanku. Tylko proszę o info sms-em czy mogę puścić, bo jadę jutro zwiedzać Twierdzę Modlin :)[/QUOTE] w tym tempie najlepiej, może wreszcie pozbędziemy się przepełnienia w schronie? :D
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE="5"]Zaginęła w okolicach Radomia![/SIZE] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3526/dsc00011mv.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212865-Zwole%C5%84-Kozienice-Pionki-Radom-mazowieckie-Zagin%C4%99%C5%82a-Mi%C5%9Bka[/url][/CENTER] -
[quote name='Ellig'][I][B]Jutro od godz 10:00 wszyscy trzymamy kciuki[/B][/I], pojawil sie na horyzoncie bardzo powazny dom dla Grafi!Mialam rownie powazna rozmowe , Panstwo, malzenstwo z Sosnowca jada jutro do Grafi do schroniska. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] [B]wow!!![/B] tak szybkoo? super! :) to słuchajcie, jak Grafi znajdzie dom, to mogę ja zaproponować pieska do ogłaszania? taka mini psia rodzinka....matka + 2 szczyle - jeden już poszedł, a reszta czeka....
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Opal (nazywany Marsem przeze mnie), mix amstaff, ma ok. roku, pies zachowuje czystość w boksie, ma mnóstwo nieprzetworzonej energii. No cudeńko :) Mieszka z Zają (Luną) w NOWE BOKSY 10. aha, ma piękneee "usyska" :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AmTagC94nP0/TkelV8twPuI/AAAAAAAAIHw/UOr1C9eKrJI/s512/DSC_0358.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ogHiWe5V06Q/TkelWNMoEcI/AAAAAAAAIH0/irSpgBgq11s/DSC_0366.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-H8kkAVOepiE/TkelXmCCS1I/AAAAAAAAIH4/u4SqJYZCyBw/s512/DSC_0371.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QEQ3iIL1_Ho/TkelcFlLS9I/AAAAAAAAIH8/5in-SCGNHVM/s640/DSC_0381.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Zoja (przeze mnie nazywana Luną), mix. amstaff, ok. 1, 5 roku. Suczka łagodna dla ludzi, nieco dominująca do zwierząt ( pilnuje miski ). Potrafi nawet chodzić przy nodze (widać na jednym zdjęcia). Spokojniejsza niż Opal, z którym mieszka w boksie. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h-qcVugDQkM/TkelfbWUb8I/AAAAAAAAIIA/9kDnTdLb-Uk/s576/DSC_0386.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TH9WDqHn-Xc/TkelgGanzSI/AAAAAAAAIIE/803ZTGo7I08/s640/DSC_0393.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-J4cgY5-ci48/TkelgSeXMLI/AAAAAAAAIII/X166AQRNFGI/s512/DSC_0405.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cvLMXK60np0/Tkelk1nSEVI/AAAAAAAAIIQ/JkyTpac_zLI/s640/DSC_0419.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UomQ_bQImW4/TkelmTbUYGI/AAAAAAAAIIU/GsYf1zCKYEk/s640/DSC_0420.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
C.D. Koral [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qvcgSqlMtSY/TkelNgT7NCI/AAAAAAAAIHc/Rzf-orSUpYM/s640/DSC_0281.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gxMZQlj3Jzg/TkelNzUnkGI/AAAAAAAAIHg/HPx26Q2TRUg/s512/DSC_0286.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MQUsdLjLxkc/TkelVmtTGWI/AAAAAAAAIHs/V3t7FGUVIdQ/s640/DSC_0349.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Koral, następny mój debil :loveu: Koral to młody samiec, który poszukuje swojego właściciela! Ma 2 lata, a tyle już przeszedł...- wrócił z adopcji, znowu do bidulowej, zimnej klatki... Po tym jak zaznał odrobiny miłości, wrócił do boksu.... Koral ma w sobie mnóstwo niezużytej energii, którą przenosił do domu... Poza tym tak bardzo chciał być przy człowieku, że gdy opiekunowie wychodzili z domu, on niestety niszczył... Przy chęci pracy nad psem to wszystko może się zmienić! Dobrym domem dla niego byłby ten z ogrodem, gdzie mógłby cały czas biegać i szaleć :) Dasz szansę Koralowi? On odda Ci serce, w zamian za odrobinę miłości... Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511 732 514 [email][email protected][/email] Pomożemy w transporcie do nowego domu! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NUqC485FUvQ/TkelIGGImQI/AAAAAAAAIHQ/TSiVrIJ9ndg/s720/DSC_0274.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-B64lWgR6rpY/TkelJNqOiiI/AAAAAAAAIHU/kZPmlEJ5tZ4/s640/DSC_0277.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KPFgdqRitjE/TkelQhWm2cI/AAAAAAAAIHk/3zjVL7ppn14/s720/DSC_0338.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yv5-unqFhak/TkelSO45dTI/AAAAAAAAIHo/sADPd81v3Ro/s720/DSC_0341.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
C.D. Tara [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sZZawUP7K80/Tkek3rDYPXI/AAAAAAAAIGw/obDx7ri-e6k/s720/DSC_0237.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vg5hWAMhGL4/Tkek7k2ftdI/AAAAAAAAIG0/4jZ1tMvwRGQ/s512/DSC_0239.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7rJmDeouYuw/Tkek8lpnyRI/AAAAAAAAIG8/c2mRDxDWKQg/s720/DSC_0244.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PybbHUt53Bw/Tkek-jcpI0I/AAAAAAAAIHA/a9Ve7JrTjdU/s720/DSC_0246.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mc2s96mwTRU/TkelEcuq-EI/AAAAAAAAIHI/dumI6yV7cfc/s640/DSC_0261.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
i moje najdroższe :loveu::loveu::loveu::loveu: tekst już jest (stary, ale jeśli ktoś chce go przerobić to proszę bardzo, moim zdaniem nie jest za najciekawszy....) Tara, tak ją zwą. Czy zasługuje na miłość? Z pewnością tak! Sunia ma ok.5 lat, zapewne niejedno wycierpiała, a teraz czeka i marznie z braku miłości. Jest dosyć dominującą suczką, więc wskazany jest dom z stosunkowo uległym samcem lub może zamieszkać sama - bez psich kolegów/koleżanek. Na koty jest obojętna. Pragnie miłości, czułego dotyku człowieka... Ma piękna, dłuższą, czarną sierść i niezwykłe oczy. Jest w typie owczarka belgijskiego. Tara została wysterylizowana.... Podarujesz jej dom? Ona liczy na Ciebie! Właśnie na Ciebie! Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511 732 514 email: [email][email protected][/email] Pomożemy w transporcie do nowego domu. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5ScQKieWkkE/Tkek1-U9wsI/AAAAAAAAIGo/AOZuINPy75Y/s720/DSC_0187.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eDzurcfi4Ig/Tkek7w_JktI/AAAAAAAAIG4/RG2jhbwxHbQ/s720/DSC_0193.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mUajRijyml8/TkelCtzzGxI/AAAAAAAAIHE/qiiEwtsfsaU/s640/DSC_0255.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ljoFsV_sZuE/TkelFLKl-nI/AAAAAAAAIHM/niS38kFWx9I/s720/DSC_0271.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uGm8VppZy1M/TkelNbIcWSI/AAAAAAAAIHY/-S6FojEAHFo/s720/DSC_0328.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
C.D. Joda [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YENnpqk-Zys/Tkekw0-qfLI/AAAAAAAAIGc/MAgAapwryqo/s640/DSC_0164.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-c3cJZ7Nq18Q/Tkekw0ShnVI/AAAAAAAAIGg/t_uLV3e96EE/s720/DSC_0167.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uMDtIfux11I/Tkek2sfe-YI/AAAAAAAAIGs/nUWD6NJHpCs/s720/DSC_0174.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
4. Joda, ok. 6 lat, taka trochę "astowata". Sięga przed kolano. Pięknie się prezentuje na żywo (jak i na zdjęciach). Ma śliczne oczy, myślę, że to może przyciągnąć ew. adoptujących. W miarę spokojna, nie jakaś tam żywiołowa bestia (tak jak Kaman, z nim to można fruuuuwać!). Upasiona, jak jeszcze pobędzie w schronie to trzeba będzie ją wypychać przez furtkę, bo tyłeczek się jej nie zmieści :diabloti: . Mieszka w boksie razem z Huskym, NOWE BOKSY 03. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-T1Iv_YCqPWI/TkeksetSRwI/AAAAAAAAIGU/XIQwo5EWDM4/s640/DSC_0138.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sELZTea235E/TkeksZvW5EI/AAAAAAAAIGY/ev0SR_zNumw/s640/DSC_0153.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mT6ix31N3m4/TkekxTXp3hI/AAAAAAAAIGk/Jt-DSGymIBg/s640/DSC_0161.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aZa7ME8jCWQ/Tkekri8p7HI/AAAAAAAAIGQ/S-n0L7Dn8nE/s720/DSC_0139.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
3. Husky (takie ma imię w karcie), mix. husky, samiec, ok. 2 lata. Sięga lekko ponad kolano. Ma złamaną przednią łapkę i był wybór - albo amputacja, albo tak zostawić, łapka została. Pomimo tego DOSKONALE sobie radzi, biega szaleje. Podpiera się na niej, nie to, że tylko i wyłącznie trzyma ją w górze. Ma jedno oko niebieskie. Jest w boksach NOWE BOKSY 03. Trafił do schronu jak miał chyba 7 msc. (nie wiem na 100%, bo zostawiłam kartkę w spodniach roboczych i piszę z pamięci). [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kqP6OOk2t1k/Tkekh-0MTvI/AAAAAAAAIF4/dpLtM_v5B2Y/s640/DSC_0091.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yps1-43NXoc/TkekiCtlhgI/AAAAAAAAIF8/tboQlG3llDc/s640/DSC_0097.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d-OQ6vp2Ycg/TkekiHTj5XI/AAAAAAAAIJc/UShtmpqEBoU/s512/DSC_0107.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ajQrTzvJNWM/Tkekm8Sk8nI/AAAAAAAAIGE/Y_HvmXenOBY/s720/DSC_0112.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GHdyIsxn2zY/TkeknD3nXuI/AAAAAAAAIGM/uMUf_1HU57Q/s720/DSC_0118.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M1_hgIfv2Fg/TkeknG3oEKI/AAAAAAAAIGI/MYjPdzVGX4U/s640/DSC_0122.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
C.D. Mira [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l-aTCYjljXY/TkekbgB_ABI/AAAAAAAAIF0/CCluxO9kZFY/s640/DSC_0078.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yjDnkDZKQ1g/TkekOiCQghI/AAAAAAAAIFQ/gKDGGCBGmhc/s640/DSC_0049.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ASjpZiPNE8g/TkekQZp-N6I/AAAAAAAAIFU/QgCwhk_7whk/s720/DSC_0061.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xfA6ddp43vs/TkekSoq36_I/AAAAAAAAIFc/uWQm6OoysfE/s720/DSC_0062.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
2. Mira, 8 lat, meeega spokojna i ułożona suczka :) Jest wesolutka, zachowuje się jak dystyngowana damesa ;) Mieszka w boksie razem z Kamanem - 2 przeciwieństwa. Sięga lekko ponad kolano. NOWE BOKSY 02 [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TAtCJWyjaME/TkekV3V42dI/AAAAAAAAIFg/zsxNy1nWGLY/s512/DSC_0058.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-daSQUiFOFSA/TkekWKjYhAI/AAAAAAAAIFk/BboAt6glROw/s720/DSC_0066.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-f0XfFe6m0wk/TkekWUHMkjI/AAAAAAAAIFo/s5y2LvfjwLQ/s720/DSC_0068.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_HktzHrel6I/TkekaE4-NsI/AAAAAAAAIFs/YvOe-roM2es/s640/DSC_0071.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-azYIhgBr3fg/Tkeka9w7amI/AAAAAAAAIFw/PIzp5bYNSRY/s720/DSC_0075.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
1. Kaman, 3 lata, samiec, bardzo energiczny, żywiołowy - jednym słowem wariat :) Wieczny dzieciak :) Jest w NOWYCH BOKSACH 02 [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EKNitp66j94/TkekQlTbr0I/AAAAAAAAIFY/PpfWqjf3NG4/s640/DSC_0023.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cmsOQKB7VNU/TkekG1iZnJI/AAAAAAAAIFE/EdaxnetrXQk/s720/DSC_0020.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yKZhcKKargQ/TkekKuMmFyI/AAAAAAAAIFM/I1dSSd51X10/s512/DSC_0045.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Ogromnie, ogromnie przepraszam że dopiero dzisiaj wklejam zdjęcia, które robiliśmy już w zeszły weekend. Jakoś zakręcony tydzień miałam i nie udało mi się wywiązać w terminie. Kajam się i w zamian poproszę teksty do ogłoszeń, poogłaszam te psy, które obfociłyśmy. Zdjęcia są różne, w większości są to fotki psów, które wyprowadziłyśmy na spacer, jest kilka pstrykniętych ogólnie, są i asty z którymi mi udało się zapoznać. Zdjęcia są nieuporządkowane, ogromnie przepraszam z góry za ten fakt. Linki do albumów: - ogólny [url]https://picasaweb.google.com/106336894654701775773/Radom[/url] - Miodzio i Igor (czyli asty) [url]https://picasaweb.google.com/106336894654701775773/Miodzio[/url] [url]https://picasaweb.google.com/106336894654701775773/Igor?authkey=Gv1sRgCP6K9_GFpKH_rgE[/url][/QUOTE] dzięki Kasia za nowe zdjęcia :) z takim foto to nie jeden pies szybko znajdzie dom :) Zaraz powstawiam je na stronę i poprosiłabym o jakieś teksty do ogłoszeń :) Sama coś po poprzerabiam i podoklejam :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasumi']i szukamy domku dla kolejnej malutkiej bidy - Grafi :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212846-Grafi-s%C5%82odka-jak-mleczna-czekolada-%29?p=17435131#post17435131[/url] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2024/grafi41a.jpg[/IMG][/QUOTE] sunia do ogłaszania! Grafi swe imię sunia zawdzięcza grafitowemu odcieniowi sierści. Jest maleńka, waży zaledwie 6 kg, ma ok. 18 miesięcy. Ale to jej charakter sprawia, że jest psem absolutnie wyjątkowym. Jest żywa, energiczna i wesoła. Bardzo lubi dzieci. Świetnie się czuje w towarzystwie innych psiaków. Jest całkowicie niekłopotliwa, nie sprawia żadnych problemów. Jest wysterylizowana. GRAFI - w schronisku spędziła najlepsze miesiące swojego życia - praktycznie całe dzieciństwo. Gdy była przyjmowana miała zaledwie 7 miesięcy - teraz ma ok. 1,5 roku i wciąż nie doczekała się na człowieka, który doceniłby jej niebanalną urodę i wspaniały charakter. No, może ma jedną wadę - nie potrafi żyć bez człowieka. Potrzebuje bliskości, pieszczot, zainteresowania. W schronisku zajmują się nią wolontariusze, a sunia każde rozstanie z nimi, kiedy po krótkim spacerze wraca do boksu, bardzo przeżywa, tęskni... Izolacja i tęsknota sprawiają, że zaczęła gubiić sierść Dlatego pilnie szukamy dla niej domu, gdzie odnajdzie spokój, będzie bezpieczna i wreszcie będzie miała u boku swojego człowieka, który sprawi, że już nigdy nie będzie samotna. Odwdzięczy się za to całą sobą. Telefon: Magda - 606 916 915 [email][email protected][/email] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2024/grafi41a.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1038/7741af4a2f4984e9gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/999/b70d6b761cf90ee2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205924_1861353065874_1602377320_1502271_7539390_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205963_1861253503385_1602377320_1502209_3837191_n.jpg[/IMG] -
super jest ten tekst :) i przy numerze tel. podajcie imię, jakoś tak lepiej wygląda :)
-
Młoda suczka Po sterylce szuka domu. Ząbki k/Warszawy.
kasumi replied to szybszy_od_dylizansu's topic in Już w nowym domu
[quote name='szybszy_od_dylizansu']Myślisz, że warto ogłaszać na allegro?[/QUOTE] nie wiem.... raz jest odzew, raz nie ma (patrząc jak ja wystawiam aukcje), myślę, że trzeba zrobić jej ogłoszenia.... są pakiety 30 ogłoszeń za 5zł -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Gogi 27.02. [IMG]http://i53.tinypic.com/v4w57d.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/291ns3r.jpg[/IMG] Gogi dziś! [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7277/gogi.jpg[/IMG]