Jump to content
Dogomania

animalon

Members
  • Posts

    216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by animalon

  1. ... ale będą jej to wyciągać czy już tak zostanie - w celach bezpieczeństwa?
  2. .... jestem przeszczęśliwa .... całuski dla SZANSUNI ....:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: oj te blaszki, śruby, aż mnie boli ...ALE UDAŁO SIĘęęę :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:
  3. ;)... 20 zł - niestety tylko rano zostały wysłane
  4. ja nie stąd... szkoda, taka ślicznota .... a tytuł wątku trzeba było by uaktualnić, bo piesek nie marznie
  5. no nie mogę znaleźć konta.... a nie lepiej je wrzucić na 1 stronę na górę ? KONTO DO WPŁAT NA PALIWO ....
  6. Funiu - pewnie będzie ci bardzo ciężko rozstać się z Szansą, nie dziwię się... dałaś jej nowe życie, daj wielkiego buziaka Szansuni na odwagę ...:loveu: a nam pozostaje zza monitorów kibicować całej akcji i dalej wspierać kto jak może ... każdej z nas włącza się zegar odliczający
  7. ... ja dorzucam 20 zł .... a na jakie konto wpłacić? w poniedziałek poleci :happy1:
  8. :loveu:przekażę potrzebę transportu dalej .... dobrze , że troszkę mróz zelżał - mamy szanse zdążyć im pomóc .... deklarowałam małą wpłatę - zrobię to w poniedziałek.... trzymajcie się psinki :placz: robimy co możemy...
  9. ... czyli skąd dokąd potrzebny byłby transport? znając życie, jak sunia będzie miała DT , to i DS się znajdzie... lepiej można poznać psinkę, zapoznać z cywilizacją :cool3:
  10. ... ale się cieszę :multi:- oby wszystko się powiodło. Szansunia to tylko 2 dni. Dziewczyny wam też życzę powodzenia, aby wszystko co zaplanowane się powiodło. :loveu:
  11. rozumiem , że te za płotem śpią w kartonach? czy jak to teraz wygląda? ja też dołączę się do zrzutki na jedzenie ... konto na prv najlepiej poproszę .... IWOP czy wiesz coś więcej o tych psiakach? Jak reagują na ludzi? Czy się garną? Czy uciekają?:roll:
  12. buziaki w pycholek dla SZANSY - trzymaj się kochaniutka:iloveyou:
  13. super... czekamy i tulimy psinki , aby było im cieplej....:lol:
  14. :cool2:tekst bardo niebanalny - dla mnie BOMBA SZANSA - poleciały dla ciebie pieniążki .... tulimy cię, tulimy .....
  15. Dziewczyny , może komuś uda się par zdjęć cyknąć tym 2 pieskom za płotem .... i się porozsyła ....
  16. :modla:macie jakiś wieści co z tymi "za płotem"? plizzzz
  17. ... miejmy nadzieję, że sunia wróci;)
  18. :hand::hand::hand: pozdrowienia dla wszystkich wczesnym popołudniem... u nas w Szczecinie wyszło słonko, w końcu troszkę ciepła dla wzystkich bezdomniaczków kociaczków;)
  19. Szanso... ukochana :loveu:- masz odemnie 50zł na początek, jesteś tak daleko ... nie mogę cię przytulić i dać buziaka w pycholka.... jesteś we wspaniałytch rękach ... teraz będzie już tylko lepiej .... jak mogę to pomogę . Dziewczyny dajecie jej szansę na normalne życie. Super wszystko organizujecie .... napewno wszystko się uda :Rose::Rose::Rose: to dla was ... to teraz szukam nr konta;) .... tak sobie siedzę o tej porze i pocieszam swoje zwierzaki , że te huki to nie wojna:lol: ... ale rąk mi brakuje...
  20. :modla:[quote name='Viris']Poszły za nim, przebywają w jego okolicy, śpią przy ogrodzeniu za którym jest psiak starszy..[/QUOTE] ... skoro przygarnełi jednego to za plotem się i dla 2-ch znajdzie miejcse ... na razie , aby nie zamarzły ...plizzzzzzzzz :modla::modla::modla:
  21. wspieram akcję :thumbs: ..... rozsyłam wątek - chociaż tyle
  22. no właśnie.... dzisiaj święto wszystkich kociarzy i każdego kto kocha zwierzęta .... Policja namierzyła i aresztowała 15-latka - zwyrodnialca, autora brutalnego filmiku o MORDOWANIU małego kotka.... brrrr nie ma słów aby opisać to bestialstwo:shake:
  23. dziewczyny trzymam kciuki za akcję ratowania .... nie wiem jak pomóc :niewiem: gdyby było bliżej, rzuciłabym wszystko i sama pojechała , ale Szczecin .... to koniec świata
  24. :cunao:Szansa to szczęściara ..... jeszcze parę dni , dajcie jej ode mnie na odwagę gorącego buziaka w jej pięknego pychola
  25. :thumbs:śliczny jest ten piesiaczek... życzę ci ciepłego i stałego domku
×
×
  • Create New...