-
Posts
216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by animalon
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chodzi o to , że jutro było 11-02-2012, czyli wczoraj.WILCZURKU uszanuj nasze prawo do bieżących wiadomości , zwłaszcza, że sam zobowiązałeś się "ujawnić" WICI z przesłuchania - cokolwiek to znaczy..... Może w końcu jakiś "przełom w sprawie"? pozdrawiamy ;) -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
też tak to widziałabym .... jeżeli bym chciała aby potraktowano mnie i moją zaciętość i moją determinację poważnie ... -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
....codziennie zaglądam tutaj z nadzieją ,że sprawa się ruszyła i 250tys zmobilizowało najbardziej leniwego bezrobotnego do sięgnięcia po nagrodę. I nic, ani drgnie .Nieśmiało podzielę się swoimi odczuciami o MEGAnagrodzie i nic nie słyszących mieszkańców MYSZKOWA, którzy przypominają słynne 3 małpki: nic nie widzieć, nie słyszeć , nie mówić. Gdybym nie miała pracy , to sama stworzyłabym sobie etat i sama zapukałabym do każdych drzwi Myszkowa i okolic i zaglądnęła pod każdy kamień i do każdej dziury i jeżeli tylko ten zbrodniarz faktycznie mieszka w tym miejscu to napewno odnalazłabym jego. Z pasji.... Pomijając to .... dziwi mnie to ... naprawdę , że żaden bezrobotny z chęci zwykłego zarobku nie ruszy się do poszukiwań "właściciela" suni... Jak myślicie dlaczego nie rwą się po 250 tys??? Może faktycznie jest to tajemnica poliszynela .... A szkoda. Wierzę,że jakikolwiek mieszkaniec poważnie potraktuje "ofertę" i wyłamie się z tego zaklętego kręgu nic niewiedzących ..... Życzę sobie i nam wszystkim, aby sprawa nie umarła ..... -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
... sobota ... deszcz ... myślę sobie czy jest jakakolwiek odpowiednia kara dla oprawcy, która wyrównałaby cierpienie zwierzęcia? Chyba nie śmierć - bo śmierć stałaby się dla takiej bestii wybawieniem ..... Co jednak mogłoby być mniej więcej odpowiednie ... przemilczę .... Oby były jakieś wieści , oby ktoś się złamał i "puścił" farbę z tego Myszkowa. -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
... tak sobie myślę ... oby tak wysoka nagroda wystarczyła temu co podrzuci konkretną wieść o kacie ODi na leczenie po linczu jaki zapewne go czeka . Przecież patrzeć tyle czasu na cierpienie suni to współudział w znęcaniu się .... tak sobie myślę nocą p.s. a ta patarda w pyszczu to horror - nie wiem jak wam , ale mi przychodzi do głowy jedno z inną petardą + taśma klejąca + twarze ... i to za mało ...... Prosze nie podrzucajcie tutaj więcej takich historii - bo ten wątek i tak już za bardzo ocieka krwią, a jeszcze takich parę innych historii to ja osobiście nie dam rady ... wysiadam - chociaż wiem , że takie są fakty ... tak myślę nocą -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...Taormina jest zjawiskowa, oczywiście poza sezonem;-) Może są jakieś nowe wici? Czy Myszków "milczy" jak zaklęty, drżąc o swoje doopcie ? Może jednak Rutkowski ustalił? ... WILCZUREK ... pasją może być życie, to najlepsze lekarstwo na glejaka. Ty TO MASZ.... -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
... WILCZUREK , takie działanie na pewno zakończy się sukcesem. Nie ma innej opcji. -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
WILCZURKU nie odchodź ...dziewczyny nie wiedzą o co chodzi i dlatego tak mydlą. Ja jestem bardzo ciekawa akcji jaką rozpocząłeś . Takich rzeczowych ludzi, konkretnych i z możliwościami finansowymi brakuje. A ja działam podobnie - na zasadzie : NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH .... wszystko się da załatwić -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
....historia okrutna, obrzydliwa i budząca skrajną odrazę do właściciela. Osobiście sądzę ,że nagroda oferowana nie ma nic wspólnego z ewentualną karą , która dosięgnie sprawcę . -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ile wg Ciebie jest warte życie mniejszych braci? I dlaczego 100tyś to za duża kwota.... ? Za duża dla Ciebie, nie dla WILCZURKA. Dla mnie każde życie jest bezcenne, pomimo tak niskich kar za znęcanie się nad zwierzętami... Do dzieła , nie marudzimy tylko rozsyłamy wici.... -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do autora wątku, jeżeli WILCZUREK się zgodzi , może tę kwotę w tytule wątku ująć? Taka informacja też ściągnie tutaj nowe osoby.... -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='WILCZUREK']Opiekunkę Ody proszę o jak najszybszy !!!! (całodobowo!!!) kontakt telefoniczny. +48505319250. WAŻNE !!! Po pierwsze - ta Psica musi mieć godny pogrzeb. Chcialem Ja adoptować. Juz dwa Wilczurki wyciagnałem "spod łopaty" - dałbym i Trzecią Psicę. Niestety.... los zrzadził inaczej. Teraz Ona zasluguje na godny pogrzeb - jestem gotów go sfinansować. Niech spocznie obok mojej Ukochanej Nikitki . Po drugie....... ten oprawca musi się znaleźć !!! I ja go MUSZĘ mieć na wyłączność !!!!!!! Za dane teleadresowe tego oprawcy zapłacę 100 tyś. zł Kontakt na PW WILCZUREK .... szacun . W takich sytuacja dobry argument finansowy zawsze działa, tylko to "zroztrąbić".... Do góry SUNIECZKO... -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
animalon replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chciałam się gorąco przywitać z sunią, a tu taaaaaakiii SZOK...:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( tak mi smutno i przykro:-(:-(:-(:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
animalon replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Jola "wpadła i wypadła" i nie wiem czy wczesniej pisała, że .... [B]oprócz Remusa w nowym domku są Bin, Sonia i kotek Filip [/B]:multi: w przytulisku pojawił się bezdomny, malutki biało rudy kotek/kicia :-( po wizycie u weta będzie więcej informacji... kociaczek :loveu: [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2859/kot06.jpg[/IMG][/QUOTE] ... oki.... to ja męczę o rudaska - macie jakieś wieści od weta o nim? .... bo do ogłoszeń potrzebuję fajne fotki - wiadomo i wiadomo2 tekścik fajny .... plis jakiekolwiek info na pw - jestem tu i tam i szwędam się po różnych bidach Rudasku ... a może imię mu nadajmy .... Pipi dla damy? Filo dla pana ? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
animalon replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Jola "wpadła i wypadła" i nie wiem czy wczesniej pisała, że .... [B]oprócz Remusa w nowym domku są Bin, Sonia i kotek Filip [/B]:multi: w przytulisku pojawił się bezdomny, malutki biało rudy kotek/kicia :-( po wizycie u weta będzie więcej informacji... kociaczek :loveu: [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2859/kot06.jpg[/IMG][/QUOTE] ...czy ten prześłiczny rudasek:loveu: ma już ogłoszenia? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
animalon replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
:iloveyou:jestem -
Jaki słodziak:loveu: - księżniczko, królowo moje serduszko na Twój widok szybciej bije :loveu: Udało ci się :multi::multi::multi: Tak się cieszę :multi: na twój widok :multi::multi::multi: Te oczka jak iskierniki pełne wdzięczności i radości :loveu: Niech twoje życie będzie pełne miłości . Nigdy się nie poddałaś i dzięki temu wygrałaś ... Twoje szczęście jest nagrodą dla wszystkich, którzy cię ratowali ..... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
animalon replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziękuję wam za info o Rudym - cieszę się , że psinka jest szczęśliwa.Będę zaglądać bo wspaniale działacie .... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
animalon replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
witajcie :loveu: nie jestem w stanie przeczytać całego wątku - czy ktoś może mi napisać jakie są losy RUDEGO z 2-ma połamanymi nogami? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
animalon replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
.... zapisuję się u biedulinki ... :modla::modla:WALCZ TESSO ....