-
Posts
1544 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jogolcia@pdx
-
Zamość-PATI we WŁASNYM DOMKU W WARSZAWIE!
jogolcia@pdx replied to sonia71's topic in Już w nowym domu
Rozesłałam po grupach na FB... -
Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale sterylki innych suń chyba nie kosztowały 250 zł... Jeżeli mam rację, to czy nie można znaleźć innego weta, który to zrobi taniej? Uważam, że szkoda każdego grosza, który może pójść na pomoc innym psiakom.... Jeszcze można przesunąć datę zabiegu, jeżeli znajdzie się tańsza sterylka... Funiu, co o tym myślisz?
-
No to już prawie anielska jestem - dzięki :D
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
jogolcia@pdx replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - wpadłam tylko na chwilę, bo pewien człowiek wyrabia Wam straszną opinię na FB z powodu Henia... Przeklejam jego wpis "BŁAGAM RATUJCIE TEGO PSA,(ON JEST W DS)MA BYLE JAKĄ BUDĘ,NA WĄTKU TWIERDZĄ ŻE ON TYLKO ŚPI W BUDZIE,CHCĄ MU KUBRACZEK KUPIĆ ŻEBY NIE MARZŁ I TWIERDZĄ NA WĄTKU ŻE MA KOCHAJĄCĄ PANIĄ!,PANI POZWALA MU SPAĆ NA GANKU NA KANAPIE,KOSZMAR,ZAMIAST MIEĆ CZŁOWIEKA PRZY SOBIE CAŁY CZAS ,DOSTAŁ CO!?,TO CO MIAŁ W SCHRONISKU,ALBO W CHOTELU.POMOCY.POMOCY!!!" z linkiem do tego wątku i podpisem "pisze to ponieważ dziewczyny z Krakowa: karusiap i jagienka nie wydały żadnego psa do budy,a też nie są bogate,radzą sobie jak mogą,więc stąd mój wpis." -
Boszzzzzzzzzzzzzzz Irenia - jesteś lepsza od cebuli... :D
-
[quote name='3 x']Hugo rozkochał w sobie swoich Państwa :) w ostatnim czasie kilkukrotnie dzwonili do Biafry z relacjami od Hugo i podziękowaniami za cudownego psa :) (a ja musze zaktualizowac pierwszą stronę ;))[/QUOTE] I takich wieści jak najwięcej prosimy :D
-
[quote name='Becia Lublin']Kasiu za taką ciężką pracę należy się nagroda :evil_lol:[/QUOTE] ...Ojojoj, nie dość, że modelkowa, to jeszcze mądrala z tej Majusi... chyba nie zazdraszcam Funiu :D
-
[quote name='funia']Irenko napisz smsa w razie jakby trzeba było więcej fot .I tak Maja dzisiaj juz miała dośc bo bo na 50 zdjęć tylko te wyszły jako tako ....[/QUOTE] Funiu - zdjęcia rewelka... a na ostatnim widać ciężar pracy Majusi... powinna dostać nagrodę specjalną psiej modelki w Zamościu :D
-
[quote name='wapiszon']A jakie kubraki?[/QUOTE] Wapiszon - bardzo ŁADNE :D... A tak na serio to kubraczki na jajka, ponieważ będę w PL tylko w Grudniu, więc zamówiłam za jednym zamachem aniołki i wielkanocne cudności ;)
-
[quote name='funia']miałam foto historię dla was na wieczór ,ale zmarnowałam dwie godziny i padłam śpiąca ....Program do zdjęć ImageShack cały czas odrzuca mi zdjęcia .Nie wiem jak to przeskoczyć ....Moze ktoś wie?[/QUOTE] Może przekroczyłaś limit zdjęć Funiu...
-
Świetnie dziewczyny.... trzymamy kciuki za pomyślność akcji "Pestka" :D
-
Zamość-PATI we WŁASNYM DOMKU W WARSZAWIE!
jogolcia@pdx replied to sonia71's topic in Już w nowym domu
Kochany Patisonek znalazł domek :D [url=http://www.picturesanimations.com/hearts][img]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/115.gif[/img][/url][url=http://www.picturesanimations.com/dogs][img]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/82.gif[/img][/url][url=http://www.picturesanimations.com/flowers][img]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/56.gif[/img][/url][url=http://www.picturesanimations.com/hearts][img]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/115.gif[/img][/url] -
Zamość-PATI we WŁASNYM DOMKU W WARSZAWIE!
jogolcia@pdx replied to sonia71's topic in Już w nowym domu
Soniu - zlituj się nad nami... już nocka wtorkowa a wieści żadnych :(