Mam nowe informacje o Lilce tosie odała Kluske wyżrzucili !! :(
A teraz ma dwa latrerki i labradora Megi , ale to nie jest jej wina bo w połowie jej mama bierze udział oddaje psy !!! Na lewo i prawo
A mam z dwa filmiki i zdięcia jej psów w sobote pokaże
Z góry przepraszam że na forum
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/123375-marcelinka371"][B][COLOR=#4444ff]marcelinka371[/COLOR][/B][/URL] czy byś mogła pousuwać pare wiadomości ze swojej skrzynki , ponieważ nie moge wysłać do ciebie wiadomość na PW
Dwa nowe psiski na sm [URL]http://sm.boleslawiec.pl/zaopiekujsie.php[/URL]
Ale ten jeden wam się nie kojarzy z psem Lilki [URL]http://sm.boleslawiec.pl/zaopiekujsie.php?id=408[/URL] ????????
[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/407958_198987340194567_100002499072559_386643_1513491482_n.jpg[/IMG]
[URL]http://nk.pl/#profile/34349638/gallery#!q?album=2[/URL]